Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (12587. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.273
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • konuyu canlandırmak lazım geçen sene bu zamanlar paramız yetmiyordu artık ürün almaya o kadar çoktur ki paylaşılan şeyler şimdi bomboş
  • quote:

Orijinalden alıntı: expulse

quote:

Orijinalden alıntı: semamca_07

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01D3QZB2Y/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1510251385&sr=8-1-spons&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=symphonized+earbuds&psc=1

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B001EZYMF4/ref=mp_s_a_1_3?ie=UTF8&qid=1510251423&sr=8-3&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=sennheiser+earbuds&dpPl=1&dpID=31F3zlJecaL&ref=plSrch

Arkadaşlar bu iki kulaklığı almak istiyorum Amazon'dan internetim az olduğu için sayfalarca yorumlara bakamıyorum.fiyat uygun geldi Türkiye'ye göre.gelmeme gibi bir durumu var mı? Kaç günde gelir? Gümrüğe takılır mı? İlk alışverişte indirim kupon vs gibi indirim alma şansım var mı? Daha önce aliexpressten alışveriş yaptım ama Amazon hakkında bir bilgim yok o yüzden size sorayım dedim.

https://www.amazon.com/Sennheiser-CX-3-00-Black-Headphone/dp/B00NQ1808Y/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1510294572&sr=8-2&keywords=cx+3.00+sennheiser

Cx 3.00 verdiğin kulaklığın yeni sürümü. ben kullanıyorum gayet memnunum

beats ile kıyaslama yaptığımızda nasıl acaba.birde mikrofon yok sanırım

• xyz35 kullanıcısına yanıt
    Hocam döviz hala artıyor, eskiden ayda 1-2 ürün alırken şimdi 2-3 ayda 1 ürün alır hale geldim. Bazı satıcıların Türkiye kargoyu kapatması yüzünden ara ara aliexpress tercih ediyorum. Black friday döviz düşerse o zaman burası sıcak olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Endorfinli Melankolik

Hocam döviz hala artıyor, eskiden ayda 1-2 ürün alırken şimdi 2-3 ayda 1 ürün alır hale geldim. Bazı satıcıların Türkiye kargoyu kapatması yüzünden ara ara aliexpress tercih ediyorum. Black friday döviz düşerse o zaman burası sıcak olur.

black fridayde dövizin düşeceğini hiç sanmıyorum.geçen senelere göre daha az ürün Türkiyeye geliyor artık ama ben ana konu haricinde başka bir yerde paylaşım yapılıyor diye tahmin ediyorum birazda sitemim ona ya da millet gerçekten bencil olmuş
  • arkadaşlar şu ürünü almayı düşünüyorum da gümrükte takılma gibi bir durum olur mu?

https://www.amazon.de/gp/product/B00YN1GZ2Y/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1
    hocam ne ariyorsaniz mesela ekran karti diyelim modeli belirleyip kendiniz gün gün takip edin zaten bir süre takip edince mail geliyor o urunle alakali amazon diyorki örn: kardeş son günlerde gtx 1060 1070 1080e cok bakmissin bak baktigin ürün ve markalardan şunlar avantajli fiyatlarda bi düşün istersen, istisnasiz her gün 2-3tane mail alıyorum telefonunuza mail uygulamasi kurun senkronizasyonu açın mailleri takip edin bu şekilde konuda yorumlarda bahsedilmeyen çok şey yakaladim ben, bir kaçınıda kod içinde paylastim ama murat kodu silip normal linke dönüştürüp ref yükleyince ben de vazgeçtim paylaşmaktan, diğer arkadaslarda bu şekilde maalesef, çok ekstrem indirim olursa hala paylasmaya çalışıyorum ama en mantiklisi alcaginiz urune 2 3 günde bir bakmak ondan sonra mail senkronizasyonuyla indirim takip etmek 1 2 hafta içinde sipariş verecek şekilde indirim yakalıyorsunuz, ust duzey gtx 1060 3 fanli rgbli gigabyte 1200 tl , ust duzey gtx 1080 3 fanli rgbli gigabyte 2350 ye yakaladim bu sayade ve 1080 aldim ayni sekilde anajart monitor ram da bu sekilde sipariş geçtim hep.Suan 1060 fiyati 1500 1600 ,1080 fiyati 2700 tl civarlarında amazon fiyatlarini soyluyorum tabii ki tr fiyatlari uçmuş durumda zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: 4Vagrant

hocam ne ariyorsaniz mesela ekran karti diyelim modeli belirleyip kendiniz gün gün takip edin zaten bir süre takip edince mail geliyor o urunle alakali amazon diyorki örn: kardeş son günlerde gtx 1060 1070 1080e cok bakmissin bak baktigin ürün ve markalardan şunlar avantajli fiyatlarda bi düşün istersen, istisnasiz her gün 2-3tane mail alıyorum telefonunuza mail uygulamasi kurun senkronizasyonu açın mailleri takip edin bu şekilde konuda yorumlarda bahsedilmeyen çok şey yakaladim ben, bir kaçınıda kod içinde paylastim ama murat kodu silip normal linke dönüştürüp ref yükleyince ben de vazgeçtim paylaşmaktan, diğer arkadaslarda bu şekilde maalesef, çok ekstrem indirim olursa hala paylasmaya çalışıyorum ama en mantiklisi alcaginiz urune 2 3 günde bir bakmak ondan sonra mail senkronizasyonuyla indirim takip etmek 1 2 hafta içinde sipariş verecek şekilde indirim yakalıyorsunuz, ust duzey gtx 1060 3 fanli rgbli gigabyte 1200 tl , ust duzey gtx 1080 3 fanli rgbli gigabyte 2350 ye yakaladim bu sayade ve 1080 aldim ayni sekilde anajart monitor ram da bu sekilde sipariş geçtim hep.Suan 1060 fiyati 1500 1600 ,1080 fiyati 2700 tl civarlarında amazon fiyatlarini soyluyorum tabii ki tr fiyatlari uçmuş durumda zaten

hocam dediğiniz şekilde oluyor fakat ürün indirime giriyor bu seferde gönderimi kapatıyorlar.

biraz şans buna herhangi birinin bir şey yapabilmesi mümkün değil, ben gtx 1080i aldım 15gün sonra elime geldi bi bakayım ne olmuş dedim hem indirim bitmiş hem gönderim kapanmıştı, gönderim kapanırsa burda paylaşılıp paylaşılmaması bi anlam ifade etmez, yine fark olmaz yine alamayız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Vagrant -- 10 Kasım 2017; 14:40:1 >
  • Arkadaşlar indirimde montlar varmı acaba ?
  • Bir paylaşım benden olsun.

Projektör lightining deal ile dip fiyat 59 $

Kargo ve vergi dahil 79$

https://www.amazon.com/Upgraded-1800Lumens-4Inch-Projector-Display/dp/B07174LM85/ref=redir_mobile_desktop?_encoding=UTF8&psc=1&ref_=ya_st_dp_summary#customerReviews

• expulse E kullanıcısına yanıt
    YEni seriyi kimse beğenmiyor, bende Yeni cx serisinden alayım diyordum ama arada kaldım cx 300 ün de kablosu çok ince diyorlar.yakınımda mağaza olsa gidip bakacağım ama yok Didim'de, o yüzden mecburen internetteki yorumlara göre hareket ediyorum. iki kere cx150 kullandım ses kalitesi beni tatmin ediyordu açıkçası cx3.00 alsam senin gibi memnun olacağımı düşünüyorum ama bizim tatminsiz, hiçbir şeyi beğenmeyen insanlarımız yüzünden kafam karışıyor

• https://www.amazon.de/gp/product/B01MZDYSEE/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&th=1&psc=1 42,5 numarası fiyat güzel ancak şu an için gönderim kapalı ara ara takip etmek lazım açıyorlar.
    Satınalmaya devam edin orda gönderilemiyor yazmasına rağmen geldiği oluyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: vforfreedom

Satınalmaya devam edin orda gönderilemiyor yazmasına rağmen geldiği oluyo

son ekrandan kontrol ediyorum her zaman
  • Bu konu iyice yavaşladı, fırsatların paylaşıldı yerli yada yabancı aktif bir forum bildiğiniz?
  • impure İ kullanıcısına yanıt
    +1

• sa hocalarım şu ürünü almak istiyorum ama paund seçeneğini dolara çeviremiyorum nasıl yapıyoruz yardımcı olurmusunuz ??

https://www.amazon.co.uk/Mountain-Hardwear-Rainshadow-OutDry-Backpack/dp/B011PU783A?th=1&psc=1#customerReviews

bu arada bu ürün türkiyeye gönderiliyor mu acaba ?
  • Konu bitmiş. 11 Kasım öncesi birde. Emeği geçenlere teşekkürler.

• impure İ kullanıcısına yanıt
    insanlar 1 kere kandırılınca ve kandırıldıkları için tepki verdiklerinde hesapları blokelenince üstüne üstlük hala bu durum devam edince konudan soğuyor ister istemez..
  • Arkadaşlar The Camelizer kullanın, kafanız rahat etsin. Takip ettiğiniz üründe indirim varsa zart diye gönderiyor size maili. En düşük seviyeyi falan da gösteriyor. Boşuna sağda solda "bu ürün en düşük kaç dolar gördü" diye aramanıza da gerek kalmaz.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.