Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
20 Misafir - 20 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.287
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş

300 x 200 x 75

79 euro

Tr fiyatlari baya ucuk. Ben aldim

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B001IWNDDA/ref=yo_ii_img?ie=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuilde -- 11 Nisan 2017; 13:36:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• beyler çok acil cevap bekliyorum bi bakar mısınız:

sepetim şöyle:

ödeme kısmı da böyle: (10 eur indirimim vardı)

sadece one-blade için:

one-blade + amazonbasics 2 x 1.8m lightning kablo için:

sizce sipariş geçeyim mi, oneblade kullanışlı mı?

edit: henüz kartta limit açmadım ama sipariş geçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 11 Nisan 2017; 14:6:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

beyler çok acil cevap bekliyorum bi bakar mısınız:

sepetim şöyle:

ödeme kısmı da böyle: (10 eur indirimim vardı)

sadece one-blade için:

one-blade + amazonbasics 2 x 1.8m lightning kablo için:

sizce sipariş geçeyim mi, oneblade kullanışlı mı?

edit: henüz kartta limit açmadım ama sipariş geçtim.

ben sipariş geçerken 51 € diyor 50€ yu geçince kargo ücretsiz diyor arkadaşlar eğer öyleyse yanına ihtiyacınız olan bir şey daha alın biraz daha karda olursunuz

• sorix kullanıcısına yanıt
    aynen hocam şu ürün 6,32 euroya gelmiş oluyor kargo bedava olduğundan:https://www.amazon.de/gp/product/B017YEATOG

edit: anlamadığım şey bende 10 eur promosyon vardı ama 12.08 düşmüş o 2.08 nereden geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 11 Nisan 2017; 14:10:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

aynen hocam şu ürün 6,32 euroya gelmiş oluyor kargo bedava olduğundan:https://www.amazon.de/gp/product/B017YEATOG

edit: anlamadığım şey bende 10 eur promosyon vardı ama 12.08 düşmüş o 2.08 nereden geldi

2 € üründe herkez için indirim yaptılar kasada ama az önce kampanya bitti
  • +1 bakacağım konuya
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    BlackLead kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Hele bir de gümrük bedelini iade ederlerse hastası olurum.

• tuilde kullanıcısına yanıt
    Hocam havuz gerçekten güzelmiş. Türkiye fiyatını biliyor musunuz?
  • davshan D kullanıcısına yanıt
    Ben merak edip baktım. Yakın boyutlarda muadilleri 800-900 tl
  • tuilde kullanıcısına yanıt
    Tam hatırlamıyorum ama 4-5 sene önceydi sanırım, trden 220₺ ye almıştım, ₺ değerliydi tabi o aralar

Devir daim pompasıyla 300₺ e gelmişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metaxa171 -- 11 Nisan 2017; 14:48:22 >
  • 3000 tlye kadar 1050 li laptop tavsiye edicek var mı ? bulunur mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: BOOOOOOOOOOO

Arkadaşlar Amazon DE den aldığımız laptoplarda klavye Q klavyemidir.https://www.amazon.de/HP-17-y009ng-W8Z08EA-Notebook-Quad-Core/dp/B01GU9L5GM bu ürün de klavye Q müdür?

Bu klavye QWERTZ yani Alman klavye fakat birkaç harfin yeri değişik ve ayrıca klavyeye bakmadan yazıyor artık birçok kişi, siz de öyleyseniz sorun yaşamazsınız. Ben İngilizce klavye kullanıyorum, 1 kez bile sıkıntı yaşamadım Türkçe yazarken bu mesajda olduğu gibi. :) Bu laptopu sürekli görmeye başladım sonunda aldıracaklar bana da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soldier76 -- 25 Temmuz 2017; 5:6:50 >

• davshan D kullanıcısına yanıt
    İntex marka bulamadim turkiyede

Bestway diye marka var, onunda kalitesi nasildir bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: soldier76

quote:

Orijinalden alıntı: BOOOOOOOOOOO

Arkadaşlar Amazon DE den aldığımız laptoplarda klavye Q klavyemidir.https://www.amazon.de/HP-17-y009ng-W8Z08EA-Notebook-Quad-Core/dp/B01GU9L5GM?&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber#featureBulletsAndDetailBullets_secondary_view_div_1491828153480 bu ürün de klavye Q müdür?

Bu klavye QWERTZ yani Alman klavye fakat birkaç harfin yeri değişik ve ayrıca klavyeye bakmadan yazıyor artık birçok kişi, siz de öyleyseniz sorun yaşamazsınız. Ben İngilizce klavye kullanıyorum, 1 kez bile sıkıntı yaşamadım Türkçe yazarken bu mesajda olduğu gibi. :) Bu laptopu sürekli görmeye başladım sonunda aldıracaklar bana da.

Tuşlar kesin çıkabiliyordur yer değiştirilebiliyordur gibi geliyor bana..

• arkadaşlar merhaba benim almanyada akrabam var. işlemci anakart ve ekrankartını kendi alıp bana kargo ile yollasa bundan gene gümrük vergisi alınır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: okuma35

arkadaşlar merhaba benim almanyada akrabam var. işlemci anakart ve ekrankartını kendi alıp bana kargo ile yollasa bundan gene gümrük vergisi alınır mı ?

her halukarda faturasını kutunun üzerine koyacaksın %90 ödersin
  • Bluetooth speaker arayan var ise linkteki ürün indirimde. 71$ dan geçen hafta sipariş vermiştim hala kargolanmayınca bakayım dedim, ürün fiyatı düşmüş. 61$ çekiyor gümrük vergisini fazla hesaplıyor yaklaşık 12$ fakat iade olacağı için sıkıntı yok. TR de en ucuz 270 tl ye N11 de bulmuştum. İadeyle birlikte 50$ a geliyor, miles smiles american express veya bonus amex var ise kampanya ilede 50 TL indirim olacak, gayet ucuza gelmiş oluyor.

TaoTronics Stereo 20W Wireless Portable Speaker

https://www.amazon.com/gp/product/B013WPIGUA/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

@MühendisMurat

İlk sayfaya ekleyebilirsiniz belki.

• quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

PTS artık Aras Kargoyla mı çalışmaya başladı. Geçen hafta aldığım monitör için dağıtıcı kargo Aras seçilmiş.

Aras mi.....

Dikkat edin kargolari baskalarina teslim ediyorlar.

Bu hafta bana sinir krizi yasattilar. Kargolari baska baska yerlerden topladim.

Yurtici kargo bizim burda fena degildi. En azindan subedeki adam beni direk numaradan ariyordu. Suleyman kardes geliyorum evde misin? Gel abi derdim iner alirdim kargoyu.

Aras gidip baskasina teslim ediyor. Tam 3 defa yasadim ayni durumu.

• exclbr kullanıcısına yanıt
    Fransizca klavye sorun olmayacaksa asagidaki model fena degil gibi. Hersey dahil 800 euro gibi birsey oluyor. Senin belirttiginden biraz fazla gibi ama bakmaya deger.

https://www.amazon.fr/gp/product/B01NBW153U/
  • deedrah D kullanıcısına yanıt
    Linux Mint kurulur hocam temiz temiz. Chrome, VLC player, Skype, Teamviewer kurarsınız içine daha ne. Office istiyorsanız yanında beleşinden Libreoffice var zaten. Windows olmasa da olur böyle bir cihaz için mantıklı bir ürün günlük kullanımda isteyenler için bence.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.