Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.286
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Hocam bende oldu vp228h var bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackWondo -- 9 Nisan 2017; 2:24:54 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    bence acılır .
    ben kasımda kur dusukken vergi dahil 198€ ya almıstım .

tam yatmıs vaziyette film izlemek cok zevkli :))
    baska marka ya da model aramayın.dusunceniz varsa acılmasını bekleyin derim .fiyatını hakediyor
  • Arkadaşlar çıkan absürt vergi fiyatlarını nasıl düzeltebiliyoruz ? Anasayfada göremedim de 41 euro'luk alışveriş için 18 euro vergi çıkarıyor. Mail yoluyla mı hallediyoruz bunu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: zallas

Arkadaşlar çıkan absürt vergi fiyatlarını nasıl düzeltebiliyoruz ? Anasayfada göremedim de 41 euro'luk alışveriş için 18 euro vergi çıkarıyor. Mail yoluyla mı hallediyoruz bunu ?

Öyle bir şey yapamadığımız için görememişsindir, gerçi uyarısı en üstte var dikkatli okumak lazım, Bakmak ile Görmek arasındaki fark meselesi.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: righty

bence acılır .
    ben kasımda kur dusukken vergi dahil 198€ ya almıstım .

tam yatmıs vaziyette film izlemek cok zevkli :))
    baska marka ya da model aramayın.dusunceniz varsa acılmasını bekleyin derim .fiyatını hakediyor

Şuan zaten fena olmayan bir ofis koltuğunu kullanıyorum ama baya oldu yavaştan bir koltuk ihtiyacı doğacak ve gözümü daha üst seviyelere diktim.

Söylediğin keyfi tahmin edebiliyorum dostum kaliteli malın tadı her zaman başkadır, para verirken de bir kere verirsiniz kafanız rahat olur benimde düşüncem hep bu şekilde olmuştur, olacaktır.

Bu arada ciddi anlamda pc başında vakit geçirenler düzgün bir ofis koltuğuna verdiği parayı fuzuli görmesin o rahata erince almadığınız zamanlar için kafanızı duvarlara vurmanız garantidir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• A Lifetime A kullanıcısına yanıt
    Satici olarak amazonu seçin assagidan, ürünün gönderimi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Fransadan aldığım notebooku denedim oldu
  • Şu ekran kartından almak istiyorum da, ortalama kaç günde gelir? Kargoda yamulma gibi problemleri olur mu? Ne kadar sürede gelir?
    https://www.amazon.com/gp/product/B01LLAJ8PU/

Edit: EVGA'in indirimini şimdi gördüm arkadaşlar, sepette ne kadar tutuyor EVGA GTX 1070? Ona göre Amazon.de'den alayım, garanti olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kevin Garnett -- 9 Nisan 2017; 9:45:27 >
  • Dostum bildiğim kadarıyla hafta sonları çalışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: ülgen35

Kötü oldu belim ve boynum için arıyordum hoşuma gitmişti ; İnternet güvenilir kaynak bulamadım ofis koştuklarında hiç bir fikrim yok , artık ikeaya falan gidip teker teker deniycez.

Benimde ileride almak istediğim modellerden umarız gönderim açılır.

Diğer modellere de göz atın ilk sayfada.

Amazon.de üzerinden ASUS monitör alanlar alttaki sayfaya Seri numarasını girip sonucu benle paylaşabilir mi ? Yeşil bir şekilde OK yazıp Model teyidi kısmına geçiyor mu ?
    https://eu-rma.asus.com/pickup_europe/pickup.aspx?country=tr

murat kardesım bende mx27aq aldım ok yazısı cıktı haberın olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: requiemm

HP 17.3 inch AMD Laptop 870 tl DİP FİYAT

https://www.amazon.de/HP-17-y009ng-W8Z08EA-Notebook-Quad-Core/dp/B01GU9L5GM

Çok enteresan alanı ağlatır mı acaba?

Hocam yanlışın olmasın değişim yapmıyorlar iade alıyorlar? Ben 3-4 kez yaşadım, beden değişimi ürün değişimi olmuyor iade edebilirsiniz diyor müşteri hizmetleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hz.Heisenberg

Arkadaşlar gümrükler pazar günü çalışır mı? UPS kargoya dün vekaletnameyi verdim, evrak işleme verildi diye mail attılar. Şuan hala aynı durumda. Acaba bugün kargom gümrükten çıkabilir mi?

Maalesef. Pazartesi'ye kaldı.
    amazon.de üzerinden almış olduğum HP monitörün burada aktif 2 yıl garantisi mevcut, alacak arkadaşların bilgisine.TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Servin -- 9 Nisan 2017; 11:19:39 >
  • YARDIM
    almayı düşündüğüm KOLTUK şu anki fiyatı 170 EUROhttps://www.amazon.de/dp/B019IZKTAI/ref
    Şimdi sipariş verin, bu ürünün tahmini teslimat tarihini belirler belirlemez size e-posta ile bilgi verelim. Geleceği tarih belli değil

BEN ŞU ANKİ FİYATTAN MI ALMIŞ OLURUM SONRA FİYATI DEĞİŞTİRİRLER Mİ?
  • lobo19 kullanıcısına yanıt
    şuan ki fiyattan almış olursunuz. ön sipariş vermiş gibi olacaksınız yani stoklara girdiğinde yollayacaklar fakat bu süre 15 - 20 günde olabilir ona göre verin.
  • Laptop soğutucu önerisi olan var mı?
  • cagdass07 C kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • Kevin Garnett kullanıcısına yanıt
    almanyadan al sen kartı fiyatı 415,48 euroya geliyor biri 415 dolar biri 415 euro 150 tl falan pahallıya gelir almanyadan alırsan ama hem mini kartın performansıyla normal kart bir olmaz hem evga olanda backplate var hem evga markası zotac a göre daha iydidir bir de almanyadan 2 sene garanti var ona göre
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.