Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11091. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.226
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Artık bir şey alacağım zaman ilk olarak amazon.de,amazon.com a bakıyorum.Ülkemizde ki web sitelerinden öyle tiksinmişim ki aynı fiyata bile olsa amazondan alıyorum.Bir sorun yaşadığın zaman anında sorununu çözmek isteyen bir müşteri hizmetleri var.Malum web siteleri gibi kimseyi umursamayıp otomatik mesaj göndermiyorlar en azından.Sayelerinde çok çok iyi fiyatlara çok kaliteli cihazlar aldık.
  • https://www.amazon.de/Killtec-Realdo-Funktionsjacke-Abzipbarer-Kapuze/dp/B01IPZVJQK/?th=1&psc=1 XL ı 21 euro ...iyi bir markadır ihtiyacı olan varsa..8000 mm su geçirmezlık sütunu
  • iisskkoocc kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim vakit bulabilirsem inceleme yapacağım ama zaman sıkıntım var şu sıralarda. Malzeme kalitesi fena değil,dandik plastik gibi durmuyor Fakat ekranın arkası kapak kısmı çok çabuk parmak izi tutuyor kasa kalitesi benden geçer not aldı kısacası. Full aliminyum kasa olsun isterdim fakat bu fiyata yok malesef.Ekranda ölü piksel ve ışık sızmasından korkuyordum şükür hiç bir sıkıntı yok. Kalite olarak beğendim Önceki laptop 1366 x 768 çözünürlükteydi belki onun için cok iyi gözüktü bilemiyorum.Ses kalitesi kesinlikle tatmin edecektir.Klavyede türkçe karakter yok bazı tuşların yerleri farklı.Yazı ve oyun için uygun olduğu görüşündeyim. Isınma konusunda sol tarafta neredeyse 0 fakat power tusunun olduğu kısım biraz ısınıyor oda normaldir herhalde..Fan sesi internette gezinirken fln duyulmuyor, oyunlarda arada farkediyorum ama kesinlikle rahatsız edici düzeyde değil.Genel olarak verdiğim parayı hakettiğini düşünüyorum..

• Arkadaşlar merhaba. Ben fransa amazondan laptop sipariş ettim bugün gönderildi ve ups firmasında aşağıdaki resimdeki bilgiyi görüyorum bu ne demek oluyor başına böyle birşey gelmiş birisi bilgilendirirse sevinirim. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: xLmNt13

Cuma günü Amazon.de den sipariş ettiğim AOC G2460PG G-SYNC 144HZ monitör bugün teslim edildi.

Cumartesi UPS den gümrük işlemleri için vekalet verilmeai gerekiyormuş onun için form istediler o kadar. Formu doldurup resmini çektim aynı gelen maile geri gönderdim.

Ups 1 gün gecikmeli gönderdi yoksa salı elimdeydi.

Hayırlı olsun. Yorumunuzu bekliyorum, G-sync monitör ile ben de ilgileniyorum ama en az 2k+ istediğimden beklemedeyim. Özellikle oyun konusunda iyi ki almışım çok iyi özellikmiş dedirtti mi gsync?

• Arkadaşlar ürün kargoya verilmis ama hala almanya icinde bir üst modelle degistirmek istesem kargodaki ürünü geri çağırma ihtimalleri varmi yoksa teslim alip iade mi yapmam gerekir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nsar -- 23 Mart 2017; 3:28:6 >
  • babike B kullanıcısına yanıt
    şu televizyonlarda dönen elektronik cihazları uçağa almama mevzusu olmasın sakın ? bende ilk defa görüyorum öyle bişey 3 yıldır buralardayız
  • amazon.de için
    1 aylık deneme ücretsiz prime olabiliyor muyuz hala? blackfridayde olabiliyorduk diye hatırlıyorum.
    açıkcası 15 euroluk bir ürün alacağım yanına koyacak bişiy bulamadım, 10 euro kargo çıkarıyor.

eğer ücretsiz oluyorsa 1 aylık denemyi aktif hale getireceğim uğraşıp
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

amazon.de için
    1 aylık deneme ücretsiz prime olabiliyor muyuz hala? blackfridayde olabiliyorduk diye hatırlıyorum.
    açıkcası 15 euroluk bir ürün alacağım yanına koyacak bişiy bulamadım, 10 euro kargo çıkarıyor.

eğer ücretsiz oluyorsa 1 aylık denemyi aktif hale getireceğim uğraşıp

Sol üstte yaziyor bende deneyin diye
  • Ben bu g29 u aldımda almanyadan uçakta sıkıntı çıkarırlar mı iade mi etsem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • archeuscaine kullanıcısına yanıt
    O yanınıza alamamak (bagaj icin herhangi bir sorun yok)
  • archeuscaine kullanıcısına yanıt
    Hicbisey anlamadim biraz daha acik konuşur musunuz?

• Skechers marka 41 EU - 8 US - 26 CM siyah yada gri ayakkabı tavsiye ederseniz çok sevinirim.
    Yalnız Skech Air ve Dual Lite modellerinin yukarıda verdiğim numara bilgilerine sahip ayakkabılar ayağıma oldu.
    Fakat Go Air modeli sanki bi tık ayağımı sıktı gibi geldi.
    Ama yinede yukarıda numara bilgilerini verdiğim ölçüdeki bi ayakkabı olur diye düşünüyorum.
    Yardımınız ve ilginiz için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOOOOOOOOOOO -- 23 Mart 2017; 6:27:59 >
  • nsar N kullanıcısına yanıt
    Ben görüştüğüm zaman geri çağırma gibi bir sistemimiz yok size gelince direk reddedin geri gelsin demişlerdi

• ugurturhal U kullanıcısına yanıt
    Şöyle söyleyeyim aslında yanlış bilgi yok marka vermeden 280 mm radyatör destekler yazılmış adamlar bütün soğutucu ebatlarını bilemez ki ama detaylı inceleme için ürününün sitesinden desteklediğini tüm soğutucular ve tüm mm detayları vardır siz Türkiyeden bir ürün alırken hiç bakmıyor musunuz başka siteye, ürünün sitesine arkadaşta bakmıştır muhtemelen farketmemiş olabilir tamam amazon masum değil ama arkadaşın istekleri ütopik

• Beocan B kullanıcısına yanıt
    Aslında yanlış bilgi yok sadece detaysız bilgi var marka vermeden 280 mm radyatör destekler yazılmış adamlar bütün soğutucu ebatlarını bilemez ki ama detaylı inceleme için ürününün sitesinden desteklediğini tüm soğutucular ve tüm mm detayları vardır siz Türkiyeden bir ürün alırken hiç bakmıyor musunuz başka siteye, ürünün sitesine, incelemelere, amazon masum olmaya bilir ama sizde gözünüz kapalı almışsınız galiba

• -Black Dark- kullanıcısına yanıt
    Çok talihsiz bir yorum yazdığınızı düşünüyorum ben açıkçası... Daha önce kendi hatamdan dolayı yanlış satın aldığım ürünü Amazon a iade ettim, bununla ilgili bir problemim de yok zaten. Ancak bilinçli bir kullanıcı olmama rağmen hiçbir zaman Amazon un sitesinde yazan bilgileri tekrar araştırma gereksinimi duymadım. Kaldı ki böyle bir mecburiyetim de yok zaten. Bence boş yere savunuyorsunuz bu anlamsız fikri... Basıma gelen bir olay var, dilim döndüğünce anlatayım...

Geçenlerde ps4 slim aldım Watchdogs Bundle versiyonundan. Aldıktan sonra farkettim ki Amazon bu ürünü satın alanlara 3 aylık PS+ üyeliği hediye ediyormuş (Almanca mesajla bildiriyor, alanlar bilir). Ürünü aldıktan sonra 4 kez aradım Amazon'u, PS+ kodum elime ulaşmadı diye. Defalarca kez uğraştılar ancak bir turlu yollayamadilar. En son bir müşteri temsilcisi baya bir araştırarak bu kampanyanın sadece 1Mart tarihinden sonra alınan cihazlarda geçerli olduğunu, benim ise ürünü 25 Şubatta almam sebebiyle kampanyadan faydalanamayacagimi söyledi. Ardından: "Siz ürünü alalı 1 ay olmamış, dilerseniz iade edin, tekrar satın alın" dedi. Düşünün, 45 liralık kod icin (üstelik ücretsiz dağıtılan) kendilerine 100₺ kargo ücreti çıkartacaklardı. Ben bu yöntemi uygulamak istemediğimi, hakkım değilse zaten böyle bir talebimin de olmadığını belirterek tekliflerini reddettim...

Demem odur ki; Bir sorunun çözümüne ulaşmam icin 4 kez aramam gostermektedir ki müşteri temsilcileri de dahil birçok konuda bilgi eksiklikleri mevcut. Bu eksikliklerini de müşterilerini mağdur etmemekle kapatan bir firma. Dolayısıyla yanlış bilgiden dolayı sorumluluk kendilerine aittir.

Selamlar.

• BumberShoot B kullanıcısına yanıt
    Haklı olabilirsiniz hocam. Ben sadece arkadaşın haksız bir şekilde yargılanmasına karşı çıkıyorum. Burada kimsenin kimseye "Git o zaman n11 den al" deme lüksü yok bence. Burası bir forum. İnsanlar bilgi alır, bilgi paylaşır. Şimdi üste düşen, bu durumdan ders çıkarmak. Karşıdakini kapıdan kovmak değil

Selamlar.

• Eneloop marka charger ve şarj edilebilir pil nerden almalıyım tavsiye edebilecek var mı, amazon.de üzerinden verdiğim siparişler gelmesine 1gün kala iptal ediliyor amazon tarafından.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheUlas

Eneloop marka charger ve şarj edilebilir pil nerden almalıyım tavsiye edebilecek var mı, amazon.de üzerinden verdiğim siparişler gelmesine 1gün kala iptal ediliyor amazon tarafından.

Pil yasakli ürünler arasinda diye biliyorum. Oyüzden iptal ediliyor olabilir bilginize

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.