Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
26 Misafir Kullanıcı, 12 Masaüstü Kullanıcı, 14 Mobil Kullanıcı ( 14 Mobil Cihaz )
260.159
Cevap
2.982
Favori
13.344.795
Tıklama
Giriş
    296 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Satıcısı amazon olmayandan alsam gümrükte ne gibi problem çıkabilir? Bir tanesi gönderiyor görünüyor. Aliexpresstedeki satıcılar gibi daha düşük fiyat yazıyor mu bunlar da.
    https://www.amazon.de/K...Sanctuary+Micro-ATX+Cube

Bu tarz büyük ve vergi üstü ürünleri en azından "amazon tarafından gönderilir" ise alın yoksa hem kargo çok fazla çıkar hem de gümrükte siz uğraşırsınız ekstradan. Bence Amazon'un sattığı bir ürüne yönelin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soldier76 -- 25 Temmuz 2017; 14:58:30 >
    |
    |

• Yarbay
    6580 Mesaj

Bunun Freesync ( AOC G2460PF ) versiyon olanını geçen sene almıştım 2 gün tahammül edip elden çıkarmıştım, o derece kötü bir deneyimdi benim için. Gsync 144hz monitör lazımdı panel aynıdır büyük ihtimal ama bu sefer ben hazırlıklıyım. Gelsin bakalım İCC profil , kalibrasyon vs ile adam ederiz diye düşünüyorum kısmetse. İncelemerde 85/100 puan almış çoğu sitede.
    |
    |
    MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |

Bf1 - Bf V Kodamanlar Topluluğu
    Psn LuffyBey Psn SerhatKilic_
    Xbox Live SerhatKilic
  • Yarbay
    2801 Mesaj
    İmzamdaki monitörden bu Gsync özellikli monitöre düşmeye değer mi beyler?

Social Club : xX_3B_Xx - Battlelog/Origin : xX_3B_Xx - Steam : xX_3B_Xx - Uplay : xX_3B_Xx
  • Yarbay
    72239 Mesaj
    Analist şirket TrendForce'a göre, MLC tabanlı SSD'ler geçtiğimiz çeyreğe göre yüzde 12 ila yüzde 16 arasında fiyat arttıracak. Buna TLC tabanlı SSD'ler de dahil. Ancak onlarda artış biraz daha ılımlı olmasına karşın, yine yüzde 10 ila yüzde 16 arasında görülecek.

Bunun gerçekleşmesi durumunda kuşkusuz dizüstü bilgisayar üreticileri de depolama kısıtlamasına gidebilir. Daha geniş kapasiteli SSD'lere yer verilmesi yerine, bu yıl da 128 GB ve 256 GB SSD'li dizüstü bilgisayarlar görebiliriz.

Ups ile gelen kargom vardı.Takip ekranında arka arkaya devamlı yetki belgesi gerekiyor,yazmışlar.Ups kargoyu aradım yetki belgesini mail atın doldurup göndereyim,dedim.Biz gönderemiyoruz,sistem tanımlı mail adresinize 1 gün içinde otomatik gönderiyor,1 gün içinde gelmezse arayın diyorlar.Eskiden arayınca mail adresine gönderiyorlardı.Sistem mi değişti?Ups kargo ile gelen her ürün için şimdi de 1 gün mail gelmesini mi bekleyeceğiz?

Hayırlı olsun.Bende logitech g103 var. Mekanik klavye alasım var ancak en çok takıldığım konu makro tuşlarının olmaması.Mesela bu strafe ve k70 modellerinde de ekstra makro tusları yok.Ancak diğer tuşlara makro atanıyor bu şekilde kullanım nasıl olur bilemiyorum.

k70 ve strafe farkı nedir acaba kısaca bahseder misin?strafe alıp altına şundan almayı düşünüyorum.İş yerindeyim inceleme sitelerine erişemiyorum
    https://www.aliexpress.com/item/BSBL-Black-PC-Keyboard-Raised-Hands-Wrist-Rest-Support-Comfort-Pad/32636663746.html?spm=2114.10010108.1000014.3.ZHpkgy&scm=1007.13338.76223.000000000000000&pvid=d1a61623-2c17-418a-af72-43f077bbc896&tpp=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boras06 -- 16 Mart 2017; 15:18:10 >
    |
    |
    Kadir59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    MSI x370 Gaming Pro Carbon**case:Phankteks P400s Black/White Thermaltake Riing fans**psu:Corsair CX850M**ram:16GB (8*2) Corsair 16 Gb DDR4 2400MHZ**hdd:Samsung 860 Evo 500 GB SSD + Wd Cavier blue 1 tb 7200 rpm 64mb cache**monitor:Viewsonic Vx2757 freesync 75hz**headset:Hyper X Cloud II**

Mobile:Xiaomi Mi A2 Lite 64GB Gold
    Game: PS4 PRO 1 TB BEYAZ
    Wheel:Thrustmaster T300 Ferrari Alcantara

• Binbaşı
    1268 Mesaj

Beni sabahtan aradılar mail adresi istediler gün içinde mail gelir dediler, daha gelmedi.

Onları beklemeden konu başındaki belgeyi doldurup oradaki mail adresine yolladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    psu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba Amazon.de sattığı bütün ürünlere ya da hangi ürünlere 2 yıl garanti sağlıyor? Böyle birşey duydum da doğruluk payı nedir sormak istedim bilginiz varsa?
    |
    |
    Bahsedilenler: MühendisMurat
    Anakart: Asus Z97-Pro [Wi-Fi ac] İşlemci: İntel Core i5 4690K İşlemci Soğutucu: Stock Ekran Kartı: Msi GTX 1050 Ti Gaming X 4G Ram: Corsair Vengeance Pro 16 GB HDD: Seagate Barracuda 1 TB SSD: Samsung 840 Pro 256 GB Güç Kaynağı: Evga SuperNOVA 750 G2 Kasa: Corsair Obsidian 450D Monitör Samsung 24" S24D330H Klavye: Corsair K70 RGB MK.2 RAPIDFIRE Cherry MX Speed Mouse: Razer Deathadder Elite Mousepad: Steelseries QcK XXL Kulaklık: Sennheiser PC 360 G4ME Hoparlör Logitech Z200
  • Yarbay
    2225 Mesaj

Yine ssd alamıcaz desene aralık ayından beri takipteyim 1 tane indirim olmadı fiyatı düşeceğine altın gibi sürekli değerleniyor bu gidişle 64gblık alıp sadece sistemi kuracağım 240 ve üstü benim için hayal oldu
    |
    |
    MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Kadir59

Hocam cok karamsar kaldim iptal ettim ve "Corsair Gaming K70 LUX Mechanical Keyboard, Backlit Red LED, Cherry MX Blue"aldim.almisken bir kere alayim dedim. 133 dolara geldi hersey dahil.

Hocam yine iptal et ve k95 platinum al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

990 Dolar + Vergi&Kargo

https://www.amazon.com/gp/product/B01NCOS5ZG/ref=pe_171870_230580770_em_1p_3_ti?th=1

Gümrük işi cidden şans. Bence gönderilmeyen ürünlerin falan da sorumlusu cidden bizim gümrüğümüz çünkü aynı markaların farklı modellerinin hatta bazen farklı bedenlerinin gelmemesi şaşırtıcı.
    |
    |

Orijinalden alıntı: RocheBobois

Merhaba Amazon.de sattığı bütün ürünlere ya da hangi ürünlere 2 yıl garanti sağlıyor? Böyle birşey duydum da doğruluk payı nedir sormak istedim bilginiz varsa?

Bütün bilgilerimiz ilk sayfada, ekstra bilgi Amazon.de > Yardım
    |
    |
    Sonuçta kabine sokmayacak. Bavulda olacak. Okuduğuma göre getirebilirsiniz yazıyor bazı yerlerde ama burası yurt dışı alışverişte uzman olanların konusu olduğu için buraya soruyorum :)
    |
    |

Bu tarz şeyleri Amazon.de üzerinden verirsek daha iyi olur, ASUS 1 Yıl Global garanti verebiliyor ama dikkat genede.
    |
    |
    iisskkoocc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Son bekleme tarihine kadar bi şekilde elime ulaşmazsa yenisini yollayacaklar.Bakalım umarım daha fazla beklemem gerekmezde şans eseri gelir.
    |
    |
    https://www.amazon.de/gp/product/B00GJRH164/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

CX - Temel Seriler
    GS - Pure gaming Serisi
    CS - Orta Ölçekli Seriler
    TX - Giriş-Profesyonel Serisi
    RM - Orta Ölçekli Sessiz Seriler
    HX - Orta Sınıf Profesyonel Serisi
    AX - Üstün Profesyonel Seriler

seriler arasında ki farkları detaylı şekilde anlatmış >>> https://www.custompcguide.net/the-differences-between-all-corsair-power-supply-units/
    Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

• Onbaşı
    39 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: stentor

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00RZ9YE6A

16 Euro civarında crocs terlik

17 renk kombinasyonu var, hangisinin en ucuz olduğunu nasıl sıralarız tek tek bakmak yerine bir yolu var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Symmethra -- 17 Mayıs 2017; 18:44:28 >

Orijinalden alıntı: Symmethra

quote:

Orijinalden alıntı: stentor

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00RZ9YE6A

16 Euro civarında crocs terlik

17 renk kombinasyonu var, hangisinin en ucuz olduğunu nasıl sıralarız tek tek bakmak yerine bir yolu var mı?

https://www.amazon.de/gp/offer-listing/B01B8DHRYY/

tümü yazan yere bir daha tıklayın bugda kalabiliyor
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
SEO
Canlı Tv izle
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.