Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (10022. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.271
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • siz de benim gibisiniz sanırım. bana hiçbir ürünün M bedeni olmaz normalde. boynerde deneyip gözümle görmesem L beden mont sipariş verirdim, M olur mu düşüncesi aklımdan bile geçmezdi. ama mağazada gözümle gördüm, columbia L beden mont ve polar çuval gibi oldu bana.
  • sorix kullanıcısına yanıt
    Beğendiyseniz alın. gore-tex bot su almaz ve hava alır ayrıca timberland :)
  • İlk sayfadaki kahve rehberi linki çalışmıyor hocam, bir arkadaş filtre kahve makinesi ile ilgili aldıkları ürünler hakkında açıklama yapmıştı yenileyebilir misiniz linki, ona göre bugün sipariş vermeyi düşünüyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hwy2hell

Anladım hocam benim verdiğimi sadece kabloyla pc de kullanabiliyorum yani, ekstra bir alıcı almam gerekiyor. Sizin verdiğinizi alırım zaten fiyat farkı da yok çok önemli değil. Memnunsunuz di mi bu oyun kolundan başka bir şey mi önerirsiniz yoksa :D

Bir de bu ürünleri almaya girdiğimde MERHABA indirimi hariç bir fiyatta 8-9 dolarlık bir düşüş daha oluyor onun sebebi nedir acaba :D mesela bu sizin verdiğiniz 54 euro satın almaya girdiğimde 46 euro oluyor MERHABA ile 36 euro oluyor :D Baya uygun oluyo TR ye göre.

Ürün sayfasında görünen fiyat Almanya vergisi dahil fiyat, TR'den aldığımız için herkese vergi düşüyor sepette. Bu yüzden o 8-9 dolarlık fark.
    Ben şahsen xbox 360 kolundan da çok memnundum, kablosuza geçmek istediğim için bu kolu aldım. Çok da beğenerek kullanıyorum, tavsiye ederim.

• theory of a dead man kullanıcısına yanıt
    Aramex ile gumrukten gecince ariyorsunuz aramexi,size yurtici takip no veriyorlar...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lycantrophic kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler.
  • Arkadaşlar Digital Day saat kaçta başlayacak bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: orachi

Arkadaşlar Digital Day saat kaçta başlayacak bilgisi olan var mı?

11de
  • Uzun zamandır düşünüyordum bir şarjlı matkap türü ya da güçlü bir şarjlı vidalama. Çok tavsiye olunca ben de aldım ikili seti. Bosch uçlar için kaliteli değil deniyordu ama...
    Bu arada fiyat 39.90 görünüyor ama ödeme kısmında düşüyor, toplam 32 euro ödedim, merhaba indirim kodu ile birlikte tabi :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sınır 30 euro ya düşürüldü mü yoksa daha 30 euro olması planlanıyor mu? şimdi 50 euroluk bir ürün alsak vergi olacak mı?

edit: ilk sayfada yazılmış daha yürürlüğe girmemiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deli Komutan -- 30 Aralık 2016; 10:40:24 >
  • Bu Einhell pek de indirimli sayılmaz. Uç takımı ile indirim alınca biraz anlam kazanıyor. 155₺ peşin veya 200₺ taksitli arasında karar vermek lazım. Ben siparişi az evvel iptal ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lycantrophic

quote:

11de

Peki bu gunun anlam ve önemi ne indirim mi olucak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Korktugum başıma geldı arkadaşlar bugun kalan 2 ürün de tutarı cekmişler hem amazon hem enparayı arıyorum sımdı
    178+40 lira çekım oldu yanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: osansaro

quote:

Orijinalden alıntı: lycantrophic

quote:

11de

Peki bu gunun anlam ve önemi ne indirim mi olucak

Dijital ürünlerde indirim var (dergi kitap çizgi roman vs.). Bunun yanında amazon PS4, Pc oyunlarında filan da indirim yapacakmış. Göreceğiz.
  • lycantrophic kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba ilk alışverişim olacak bu ayakkabıyı daha önce alan oldu mu? tavsiye edermisiniz...

https://www.amazon.de/gp/product/B01DJ8Z1LM/ref=ox_sc_act_image_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

İndirimdeyken jack wolfskin vojo mid hike bot almıştım. Bot yeni geldi ve deneme yapmak için 2 saate yakın kullandım. Botu çıkardığımda içindeki jack wolfskin yazısı ve pati izi soyulmuştu. Sizce bu normal mi? Kutusunda herhangi bir etiket de çıkmadı, çakma olduğunu düşünmeye başladım. Resim ekletmiyor forum, var mı jack in botlarında böyle bir durum.
  • Ya şu UPS vekalet belgesini atabilecek insan yok mu? Dropbox a falan atsanız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KillerPrince kullanıcısına yanıt
    Kullanmış olduğunuz kartın yurtdışı alışveriş kullanımına açık olduğundan emin olun. KOD konusuna gelirsek siperiş gerçekleşmediği için kullabilirsiniz tekrar
  • Fatih54102 F kullanıcısına yanıt
    İlk sayfadakiler olmuyor mu?
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.