Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (10001. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.290
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

Orijinalden alıntı: balomer

hocam aldım şunu 56,70 dolara sonunda hepsiburada 750 liraya satıyor
    https://www.amazon.de/gp/product/B013GO9YXA/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

poları da var sanırım ? güxelmiş güle güle kullan. üstte bi arkadaş tnf kaz tüyü ceket paylaşmış 200tl sepette demiş onu kaçırdık sanırım. ona üzüldüm

evet 3 in 1 denilenden hocam teşekkürler rengi biraz bana göre değil ama alışırız
    hocam fırsat geldin mi yapıştırcan kaçırdın mı üzülüyor insan
    şu mont 750 lira 210 liraya aldım ya şaka gibi

• ozgurdonanimhaber kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın hocam şu an 80 € fiyatı var nerdeyse merhaba koduyla bile 70 e geliyor indirime girmez mi acaba ?
  • patren kullanıcısına yanıt
    0 değildir. Sana yedekleme oluşturdukları için sende öyle gözüküyor tutar ama onlarda ürünün değeri ne girildiyse o gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhun -- 29 Aralık 2016; 16:54:18 >
  • ogzkrs kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim hocam bir de onu deniyeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel mont tavsiyesi alırım 3 in 1 olacak vergiye girmesin yeter :)
  • _recoo kullanıcısına yanıt
    Türkçe yorum görmek sevindirici.
  • Redamazhri R kullanıcısına yanıt
    Böyle durumlarda tekrar arayıp başka bir çalışanla görüşünce durum düzeliyor. Karşıdaki bilmediği şeylere uydurma cevap veriyor. Banka olsun internet olsun benim bir konu hakkında yaptığım farklı 3 görüşmede 3 farklı bilgi alıyorum. Kendimi sirkte sanıyorum bazen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollo_aa

hızlı kargo ile gümrük ücreti iade olan oldu mu?

şuna bakabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PUNTO MULTİJET

quote:

Orijinalden alıntı: Cem_F1-Mclaren

quote:

Orijinalden alıntı: PUNTO MULTİJET

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetddr

0,25 euro vergi iadesi nedir ya ?

Allah belanı versin amazon

Com mu? De mi?

hocam amerika euro sistemini kullanıyor bunu bilmeyecek kadar cahilseniz üzgünüm ki bir şey diyemem tabii

Benim bildiklerimi siz bilmis olsaydınız az güler çok ağlardınız (hadis)

Kinayeden anlamayan cahil bir kesim yetisiyor ( chp izmir milletvekili )

• Hocam eşya tanımı kısmına sadedece eşyanın amazonndaki adını yazsam yeterli olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aluminumfalcon -- 29 Aralık 2016; 17:03:21 >

• BeyazZenci01 kullanıcısına yanıt
    Important Message
    There was a problem with some of the items in your order (see below for more information):
    Razer Adaro DJ Analog Headphones

Sorry, this item can't be shipped to your selected address. Learn more. You may either change the shipping address or delete the item from your order.
  • quote:

quote:

hızlı kargo ile gümrük ücreti iade olan oldu mu?

şuna bakabilir misiniz?

Yok kardeşim upsle gümrükten kaçma gibi bir durum olmuyor genelde. Sistemden dayıyorlar direkt vergiyi
  • https://www.amazon.de/gp/product/B01G53FAFK/ref=ox_sc_sfl_title_8?ie=UTF8&psc=1&smid=A22H6OV6Q7XBYK

7.1 titreşim özellikli kulaklık tr de 180 lira civarı 10 euro kodu yapamadım olursa cok uygun olur suan 35 euro

buda tanıtımı

https://www.youtube.com/watch?v=fOeDwk8xWbA&t=231s

• Amazon.com haric diger amazonlarda htc vive bulamadim. Bi com da var o da tr gonderimi yok
  • Evet gönlümün efendiside sonunda geldi. 1-3 ay teslimatlı anakartımı sabırla bekledim ve tam 45 günde geldi. Bedavadan biraz pahalıya geldi bu özelliklerde bir anakart için. Sistem tamam sayılır bir tek işlemci eksiğim var, birde yolda olan 11 euroluk ramlerle samsung 850evo 250gb ssd'm var. Bütün her şeyin geliş fiyatını toplam maliyetini sizlere aktaracağım. Warehouse olanların yanına bilgisini vereceğim :)

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Corsair carbide spec alpha kasa = 235 TL (63 euroydu yanılmıyorsam)
    Evga 700b psu = 140 TL (40 dolardı, kargosunu 15 dolar kuponlarla hallettim.)
    Asus Matrix r9 290x Ekran kartı = 606 TL (161 euro olması lazım, bakalım vergi iadesi gelecek mi bekliyoruz.)
    Tp-Link 150mbps Wireless = 15 TL (5 euro idi lakin sepette merhaba kodunu kullanmıştım.)
    Sata kablosu : 7 TL
    Asrock Fatal1ty z170 prof gaming i7 anakart = 438 TL -117 Euro (138 euroya almıştım kargoyu hızlı yapalım derken fiyatını arttırdı mh. Sonrada düşürdü ve böyle bir sonuç ortaya çıktı)
    MK520 klavye mouse set= 65 TL (teknosadan almıştım yazın, nasibi böyleymiş. Kutusunda alıcı çıkmadı,logitech sağolsun yolladı alıcıyı)
    Crucial Ballistix 16gb ddr4 = 226 TL (61 Euro)
    Crucial Ballistix 4gb ddr 4= 85 TL (2 adet 11,5 euro)

Warehouse olarak aldıklarım = (ürünleri denemedim ama hiç bir sıkıntıları yok gibi duruyor. Yüksek ihtimal kullanılmamış ürünler sadece kutu hasarı ve ya çizik oluşmuş ürünler. (çizikte sadece harddiskte ufacık bir şey var)

Sandisk Ultra II 240gb = 150 TL (yeni gibi)
    Samsung 850 Evo 240gb = 170 TL(çok iyi)
    3 tb Seagate ST3000DM001= 150 TL (çok iyi)

Toplam maliyet = 2287 TL oldu işlemcisiz haliyle pc nin bana gelişi.

İşlemci olarak i3 6100 düşünüyorum maddiyattan dolayı ama şeytan bazen i5 içinde dürtüyor. İşlemciyle beraber maks 3000 tutacaktır kanımca.

Gelgelelim bunlar sadece pc için aldıklarım daha bir ton harcama yaptım ayakkabıdan tornavida setlerine prizlere oyunlara montlara tişörtlere...

Edit = Sistemde toplamda

24GB ddr4 2400mhz ram
    3tb harddisk
    500 gb ssd olacak inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panter94 -- 29 Aralık 2016; 17:16:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Avanta

Important Message
    There was a problem with some of the items in your order (see below for more information):
    Razer Adaro DJ Analog Headphones

Sorry, this item can't be shipped to your selected address. Learn more. You may either change the shipping address or delete the item from your order.

zaten satıcısı çinliler olan sahte razer onlar para filan vermeyin
  • BeyazZenci01 kullanıcısına yanıt
    Yardımcı olacak yok mu ?

• https://www.amazon.de/Zotac-ZT-P10500A-10L-Geforce-1050-Grafikkarte/dp/B01M4MIU94/ref=pd_cart_vw_2_1?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=8VZW0X0NXER14YGZPMJT
    zotac gtx 1050
    arkadaşlar sepette 90 euro oluyor 15 euro indirim kullanırsanız
    75 euro vergi altı oluyor 277 tl oluyor sıcak fırsat olabilir belki 15 euro luk indirim bulabilirseniz

şahsen 5 euro indirim kodum var 10 euroda başka yerden bulsam 75 euro 270 tl ye ya alabiliyorum ihtiyacım olsa alırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 29 Aralık 2016; 17:18:45 >

• hebelehubele H kullanıcısına yanıt
    daha az once internetten kontrol ettim sozde ilk defa eve gelmisler bulamamislar not birakmislar sonra aradim hemen ne ara geldinz diye yok aslinda biz gelmedikte sistemde hata varmis vs vs zaten zamaninda getirmiyor gumrukte tutuyor bos yere ustune bi de geldik bulamadik. aynisini zaten yurticide yapiyor geldik bulamadik ups ten beklemezdik en azindan bunu ama onu bile yapar hale geldiyse iyice kalitesi yerlere dusmutur. ayrica bir cok kisiden sikayet alirsa birakirlar musteri hizmet odakli calisiyorsa amazon o kadar cok musteriden sikayet gelirse gerekirse kargoyu da degistirir.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.