Şimdi Ara

TR.NET ' e Ne Oldu? webmember.tr.net Platformu Açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben özel bir şirkette -elimden geldiğince- bilgi-işlem görevini yürütmeye çalışıyorum. Fakat en bilgisiz olduğum konu web programlama - web tasarım - hosting & domain vs. Bu konularda neredeyse hiç bilgim yok.

Ben işe başladığımda daha önceden birileri tarafından tasarlanıp, hosting'i, domain'i alınan bir web sayfamız vardı.

Hosting hizmetini TR.NET veriyordu. Bir sorun olduğunda TR.NET'in sayfasındaki destek bölümüne mail falan atıyordum. Ama artıkwww.tr.net sitesi açılmıyor.

webmember.tr.net sitesinden de kullanıcı adı & şifre girip yönetim paneline ulaşabiliyorduk, o da açılmıyor. Doğal olarak FileZilla gibi bir programla da FTP'ye erişip ordaki dosyalarda değişiklik vs yapamıyorum.

TR.NET ile ilgili bikaç arama yaptım ama hiçbir sonuca ulaşamadım. Bu hosting şirketi kapandı mı?

• Benim de yıllardır kullandığım xxx@tr.net mail adresim var. Ancak hiçbir konu için firmaya ulaşamıyorum.

Mail.box kullanımı için görüşmek istiyorum fakat Hayat.Gs 'nin telefonlarını çevirdiğimde " bu numara kullanılmıyor " mesajı alıyorum sürekli.

Hayat.gs 'e web sayfalarındaki "iletişim" ikonu üzerinden veya kendi mail adresim üzerinden e_mail attığımda ise geri geliyor.

Bir çözüm üretebilirsek buradan paylaşalım derim. Çok garip bir durum bu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.