Şimdi Ara

tp-link wd9970 kablosuz acces point

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • elimde airties air 5341 (ana modem internete çıkan) ve tplink wd9970 var. airties modeme tplinki tanıtıyorum ama tplinkte airtiesi tanıtacagım bir alan bulamadım. airties ana modem olmak üzere bu ikisini nasıl kablosuz köprüleyebilirim ?

• Kablosuz olarak en kolay wps tuşu ile yapabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Michael Scofield M kullanıcısına yanıt
    hocam daha açık anlatır mısınız. tplinkte bu özellik yok gibi geldi bana yada ben ne yapacağımı bilmiyorum sanırım.

mesela airtiese tplinki mesh ile tanıttım sonra ne yapacağım ?
  • Amaciniz bir cihazdsn kablosuz ile sinysli alip tekrar ksblosuz olarak yaymaksa repeater gibi bunun icin ozel repeater cihazlar var ayni ssid ile sinyali alip yayiyorlar. Siz normal bir cihazi baglamsk istiyorsaniz kablo ile crkip fsha rahat yaparsiniz. Ayni ssid dhcp kapsli olacsk sekilde dirrk ilk modeme baglabmis olursunuz. Karsilikli taniymanizi gerektirecek bir durum yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Michael Scofield -- 19 Kasım 2017; 11:48:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Scofield

Amaciniz bir cihazdsn kablosuz ile sinysli alip tekrar ksblosuz olarak yaymaksa repeater gibi bunun icin ozel repeater cihazlar var ayni ssid ile sinyali alip yayiyorlar. Siz normal bir cihazi baglamsk istiyorsaniz kablo ile crkip fsha rahat yaparsiniz. Ayni ssid dhcp kapsli olacsk sekilde dirrk ilk modeme baglabmis olursunuz. Karsilikli taniymanizi gerektirecek bir durum yok.

teşkkürler,şimdi kavradım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.