Şimdi Ara

TP-LINK WA5110G 27dbi 500mw PoE AP ve Client (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kablo ile hiç bağlantı gerçekleştirmedim . sanırım kablolu bağlantıta 20 den çok daha fazla kişiyi sorunsuz internete taşıyabilir.

ben dd-wrt ve kablosuz ile ile ilgiliyim .wireless sadece 801.1G ile normal ve şu an internete 18 kişide hiçbir problem yok .mixed , b/g veya g/n seçtiğinizde kilitlenmeler başlıyor.
    3 ayrı wr941nd sonuç aynı.

wr941 e kablo bağladığım wa5110g 6 kişide sorun yok . wr941 kablosuz kilitlense dahi . wa5110 görevine devam ediyor. ondada tek sorununum . güç azalıp çoğalması.
    1043 de atheros 9132 cip taşıyor 8mb flash artı ancak onunda wr941 gibi 9132 cipten dolayı 54mbps üstünde sağlıklı çalışacağını düşünmüyorum.
  • bu arada 5110g ile ilgili geçen yeni aldığı cihazların geçen sene aldığı cihazlar kadar sinyal basmadığını söyleyenler var. Çok tutunca tplink isin uyanıklıgına mı gitti ne?
  • Bizim kurduğumuz tv istasyonlarında çıkışa fazla yüklenmemiz bazanda antenlerdeki swr hatalarından dolayı transistörler dolayı emisyon kaybeder.Bazan bir kaç hafta sonra güç 100w bir vericide 10w kadar düşer.

2.4 ghz de 0.5w ciddi bir güçtür. tv vericileri gibi full çevirim çıkışta sinyal olsa bu güce kullandıkları cıkış transistorleri 5 saniye bile dayanmaz.

Bir şekilde tp-link bu modellerde çıkışa fazla yüklenmiş veya soğutmayı becerememiş.uzak doğudan gelme bir çok AP de aynı hatayı gördüm.
  • :) 100 watt uhf verici kullanan kaldımı tr de hala. Bu arada hangi markadasın ben eski tv ciyim. Uzaktanda olsa gerçi takip ediyorum malum hastalık. Bu arada en son 11-12 yıllık 100 watt bir elektronikayı söküp sıfır 0.5kw hurma taktım. Linkleri dijitalle değiştirdik. Sonuç elektronikanın eski cihaz olmasına rağmen kalite farkı bambaşka.
  • trtnin elinde hala 300 watt vericiler var .anadoluda 100 lerce 100 watt verici var. adamın gücü neki yarı amatör takılıyor.
    koca eskişehire fm 25w ext vermiştik .
    1 watt ile 40 bin kişilik kasabaya yayın yaptığımızı biliyorum. Bende elimi ayağımı çektim.
    Hemde diyebilirimki sen başladığın sırada kaymağını yiyip işi çoktan kesin bırakmışımdır.
  • ben 2002 de kaçtım tv sektöründen :) kanser gibi iş.
  • 92 li yıllarıydı sanırım bir kaç yıl çalıştım o kadar . izmir ve civarındaki kasaba vs ne varsa çoğunluk ilk radyo vericilerini ben kurdum .100 e yakın istasyon. o zamanlar çok karlı idi . yeni çıkanlar fiyatları çok düşürdüler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bebel -- 1 Mart 2012; 6:33:10 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.