Şimdi Ara

Toz problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar htc increble s kullanıcısıyım telefondan çok memnundum taki telefonun ekranının alt bölümünden giren ufak tozları görene kadar.Arkadaşlar telefon yurdışından geldi garantisiz.Benim sorum

1.Bu tozları temizlememin imkanı varmı ?

2.Tekrar toz girmemesi için neler yapmalıyım

Şimdiden çok teşekkür ederim..

• Ekranın değişmesi gerekiyor,htc türkiye ara imeinle sorgular belki uluuslar arası garantisi vardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bazıları diyorki toz girmemesini istiyorsan kılıf ekran koruyucu kullanman lazım ve tleefonun çivilerini sıkman lazım toz kaçmasını istemiyorsan doğrumu bunlar?
    bidene biliyim güçlü süpürge kullan belki çeker tozu fln çünkü toz aşağılarda ve fazla büyük değil?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDROIDER

Ekranın değişmesi gerekiyor,htc türkiye ara imeinle sorgular belki uluuslar arası garantisi vardır

hocam yok garantim acaba,doğubankta güvenilir birine bu işlemi yaptırsam olurmu ? daha sonra hemen kılıf fln alıcam gerekli tedbirli alırım.
  • ulan htc bir modeline de toz kacmasin be hd2 . desire hd . evo 3d . sensation hepsini kullandim hepsinede toz kacti ekran altina

beni htc ye ceken sadece sense arayuzu halbuki donanim ve hiz olarak s2 hepsini siler

simdide one s yada one x alacam ama cesaret edemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: @2101

ulan htc bir modeline de toz kacmasin be hd2 . desire hd . evo 3d . sensation hepsini kullandim hepsinede toz kacti ekran altina

beni htc ye ceken sadece sense arayuzu halbuki donanim ve hiz olarak s2 hepsini siler

Hocam peki toz kaçan telefonlara herangi bir çözüm buldunuz mu ? ne gibi tedbirler alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: @2101

ulan htc bir modeline de toz kacmasin be hd2 . desire hd . evo 3d . sensation hepsini kullandim hepsinede toz kacti ekran altina

ekran ile üst cam arasında boşluk olunca bu durum bir süre sonra kaçınılmaz oluyor one x te ise böyle bir sıkıntı olma ihitmali yok çünkü ekran ile cam arasında boşluk yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.