Şimdi Ara

Toz Olan Ekran Koruyucu Nasıl Yapıştırılır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aliexpres de sipariş ettiğim ekran koruyucu 6 hafta sonra gelmişti sonunda. Cimrilik edip sadece 1tane almıştım. Cep Telefonumu itina ile temizledim. Ekran koruyucu nun jelatinini söküp telefonun üzerine koyarken talisiz bir kaza ile ekran koruyucu halının üzerine yapışkan kısmı gelecek şekilde düştü. Bişe olmaz deyip yapıştırmaya koyuldum fakat bir çok tüy ekran koruyucuya yapışmış her tarafı kabarcık oldu. Yeni bir ekran koruyucu almaktan değilde 6 hafta beklemek zor geliyordu. Bir şeyler yapıp ekran koruyucuyu temizlemem gerekiyordu. İlk aklıma gelen teker teker temizlemeye çalışmak oldu çok fazla toz tüy olduğu için başarılı sonuç alamadım. Yıkasammı diye bile aklımdan geçti. Biraz düşününce bir atasözü geldi aklıma " çivi çiviyi söker " ekran koruyucu nun yapışkanından daha kuvvetli bi yapıştırıcı nın üzerine ekran koruyucuyu yapıştırırsam üzerinde olan tüy ve tozlar kuvvetli yapışkan yüzeyde kalacaktı. Teoride tamam dı olay. Şimdi mevzu işi pratiğe dökmekti. Alel acele bir koli bandı bulup ekran koruyucunun yapışkan kısmına koli bandını yapıştırdım elimle bastırarak tamamen yapışmasını sağladım ekran koruyucuyu koli bandından çıkartarak telefona yapıştırdım ve sonuç atalar yine haklı çıktı. Ekran koruyucu pırıl pırıl olmuş hiçbir şey kalmamış toz tüy hepsi koli bandında kalmıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.