Şimdi Ara

>>> TOYOTA VERSO <<< (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
861
Cevap
24
Favori
130.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • versoların hangi yıl ve donanımında esp gelmeye başladı arkadaşlar
  • drakyuz D kullanıcısına yanıt
    benim bildiğim kadarı ve halen kullandığım araç içinde yorum yaparsam 2004 den beri her serisinde vardı
  • sanmıyorum, esp on off düğmesi var mı aracınızda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drakyuz -- 29 Mayıs 2015; 9:44:59 >
  • 1,6 benzinli ş. içi yakıtı nedir arkadaşlar
  • Benzini tam bilmiyorum ama 24 lt lpg ile şehirdışı 300-320,şehirici 230-250 km gidiyor arac

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drakyuz

sanmıyorum, esp on off düğmesi var mı aracınızda

esp düğmesi var :)
  • Arkadaşlar merhaba Renoult symbol faciasından sonra 2004 model verso elegant ile tekrar toyotacı oldum Aracın 5. Sahibi olmuşum. Araçta teyp takılmış 6.1" pioneer marka ancak pasifik asya için üretilmiş. Geri görüş kamerası var tv ve navigasyon için ekstra aparat takılması gerekiyormuş fiyatı 800 tl civarı. Benim isteğim sizlerden tam kasaya uygun nevigasyonu olan tv si olan 3G sim kart girişi yada özelliği olan bizim araçlara uygun tavsiye edebileceğiniz cihaz varmı? Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• isteyene satılık dizel versom var
  • drakyuz D kullanıcısına yanıt
    2011 Comfort Extra 8LT kışın 9.5LT

• 2004 versoma multimedya sistemi takmak istiyorum.tavsiyesi olan arkadaş varmı

• 2011 Verso Comfort ekstra;

Arkadaşlar, aracımın orjinal ses sisteminden hiç memnun değilim. Tok ve yoğun bas alamıyorum. Bas sonuna kadar açık ama sanki ayar "0" daymış gibi ses alıyorum.
    Bu konuda kafa yoran var mı?

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/529666/6f83cb7d-daa4-4ca6-b313-68f559589e42.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soran2 -- 21 Ekim 2015; 19:23:51 >
  • Benimki gayet güzel :)

• Arkadaşta 2011 verso var.100 binde confort extra lpg sadece çamurluk değisik. 43 bine birakiyor bana belki biraz daha duser 42 e falan.
    ben dede 1.33 corolla var 56 binde hic bir sıkıntısı yok herseyinden memnunum yakit cekis falan. kendi arabami da 42 ye falan satarim diye dusunyorum.
    bu durumda versoyu almak ne kadar mantiklili. 2. cocuk oldu biraz daha buyuk bagaj isimi gorur onun disinda belki benim araba dan biraz daha performansli olur.
    sizce deger mi_
  • quote:

Orijinalden alıntı: drakyuz

versoların hangi yıl ve donanımında esp gelmeye başladı arkadaşlar

2010 nun 2. yarısından sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcroses

Arkadaşta 2011 verso var.100 binde confort extra lpg sadece çamurluk değisik. 43 bine birakiyor bana belki biraz daha duser 42 e falan.
    ben dede 1.33 corolla var 56 binde hic bir sıkıntısı yok herseyinden memnunum yakit cekis falan. kendi arabami da 42 ye falan satarim diye dusunyorum.
    bu durumda versoyu almak ne kadar mantiklili. 2. cocuk oldu biraz daha buyuk bagaj isimi gorur onun disinda belki benim araba dan biraz daha performansli olur.
    sizce deger mi_

sendeki corolla 1.6 olsa,gerek yok derdim ama ben verso derim,çünkü ilerde lpg taktırmaya kalksan çekişte sıkıntı yaşarsın,ayrıca verso geniş araç !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk_marina -- 26 Kasım 2015; 14:16:07 >
  • 2011 Premium verso ile 2013 arasında cam tavan ve teypten başka fark varmı

• selam arkadaşlar 1.8 verso mmt elegant araç arayan arkadaşlar var ise benle iletişim kurabilir soran arkadaşlar vardı zira :)
  • araç satılmıştır arkadaşlar tşk.
  • 2 hafta önce 2013 model verso 1.6 premium (benzin) aldım. kullanımından ve sürüşünden gayet memnunum.

navigasyon yükletmek veya yazılımda özellikler değiştirmek için ankarada önereceğiniz yer var mı?

Herkes tarafından bilinmeyen kullanımı ile ilgili öneri ve yönlendirmeleriniz olursa memnun olurum. Aynalar veya camlar dışarıdan kumanda ile kapatılabiliyor mu mesela?

Far yükseklik ayarı gibi bir özellik bulamadım, sanki biraz kaldırma ihtiyacı var.

Soruların devamı gelecektir mutlaka ancak bilgili birini bulmalıyım önce....

• yok mu bilgi verecek?

Ayrıca geri görüş kamerasında çizgiler görünmüyor, onlar nasıl görünür hale getirilir?
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.