Şimdi Ara

Toyota'nın 20. Hafta Araçları Gümrükten Çekildimi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar öncelikle forumda yeniyim. Herkese iyi forumlar diliyorum.

Bundan2 ay önce Ankaradaki bir Toyota bayisine 20.hafta(Geçen Hafta) gelecek araç için sipariş verdim ve kaporasını 2 ay önce siparişimle beraber yatırdım.

Geçen haftadan beri belirli aralıklarla bayiyi arıyorum. Ama araç hakkında ne zaman alacağıma dair bilgi alamadım.
    Bütün evrak işlemlerini tamamladım. Fakat araç ortalıkta henüz yok. Bayinin bana söylediği Toyota araçlarının gümrükte kaldığı ve araçları gümrükten çekemedikleri.
    Benim sipariş ettiğim araçtan 20. haftada gelecek araç listesinde de başka yok. Yüksek donanım ve o renge sahip tek araç benimki. Bu araç için iki aydır bekliyorum. Bir diyalog arasıda ayaküstü siparişimden vazgeçermisiniz biri daha istedi gibi geçiştirme bir cümleyle ağzımın yoklandığını hissettim. Bu diyologdan sonra benim siparişimin başka birisine kaporasını yatırdığım halde satıldığını düşünmeye ve bayinin bir sonraki parti gelene kadar beni salladığını düşünmeye başladım.
    İçinizde 20. hafta için Toyota siparişi verip teslim alan varmı? Yoksa gerçekten bu araçlar gümrüğemi takıldı?

Yarın ana ithalatçıyı aramayı düşünüyorum.

Geçen hafta araç geleceği için mevcut arabamı satmış durumdayım ve bu yüzden madur araçsız kalmış durumdayım.

Konu hakkında bilgisi olan ve paylaşan herkese şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

• Geçen cuma günü bende aracımı teslim aldım. Ogün tırla bayiye geldi araçlar ama tam haftasını net bilemiyeceğim. (Toyota Borovalı, izmir) Sonuçta kaporasını vermişsin aracın başka birisine satılacağına pek imkan vermiyorum fakat hatalı sipariş de açılmış olabilir. Toyota merkez ile görüşmeni tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.