Şimdi Ara

►TOYOTA KARDEŞLİĞİ ◄ (129 KARDEŞ) LİSTE GÜNCELLENMEKTE (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.148
Cevap
4
Favori
129.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Silverstar eline sağlık aklımdaki tasarıma epey yakın olmuş,özellikle ikinci resim çok hoş,Dünya biraz daha küçük olsa daha iyi olurdu yine aynı bu tasarımla küreyi amblemle beraber hafif sola döndürsen ve sola döndürdükten hafif saat yönünde sağa çevirsen tam düşündüğüm gibi olacak,yani Toyota amblemi çokta fazla göze batmayacak.

Kusura bakma sanada zahmet verdidip siparişle dünyayı alt üst ettiriyorum ama kendim becerebilseydim!
  • quote:

Dünya biraz daha küçük olsa daha iyi olurdu yine aynı bu tasarımla küreyi amblemle beraber hafif sola döndürsen ve sola döndürdükten hafif saat yönünde sağa çevirsen tam düşündüğüm gibi olacak,yani Toyota amblemi çokta fazla göze batmayacak.

Başım döndü ya okurken
  • quote:

Orjinalden alıntı: esmerce

Merhaba Silverstar eline sağlık aklımdaki tasarıma epey yakın olmuş,özellikle ikinci resim çok hoş,Dünya biraz daha küçük olsa daha iyi olurdu yine aynı bu tasarımla küreyi amblemle beraber hafif sola döndürsen ve sola döndürdükten hafif saat yönünde sağa çevirsen tam düşündüğüm gibi olacak,yani Toyota amblemi çokta fazla göze batmayacak.

başım dönüyoooooo...

• Nee başınız mı döndü??

Silverstar acele az sağa çevir çabuk ÇABUK !!
  • quote:

Nee başınız mı döndü??

Silverstar acele az sağa çevir çabuk ÇABUK !!

hehe...

şimdi daa ii...
  • silverstar68 nerdesiinn esmercenin dediğini yap artık fazla dayanamıcam dönüyoooo
  • YENİ ÖNERİ :

TOYOTA TAKIMININ YENİ ADI TOYOTA GEYİKLERİ OLSUN...

MİLLETİN MARKALAR TAKIMINDA BİN TÜRLÜ SORUNLA BOĞUŞUYOLAR, HELE PEJO VE OPEL SAYFALARININ HALİ İÇLER ACISI, HERKESİN Bİ DERDİ VAR VE İNSANLAR ÇÖZMEYE ÇALIŞIYO. GENELDEDE ÇÖZÜLMÜYO ZATEN.

BURDA İSE KİMSENİN DOĞRU DÜZGÜN Bİ DERDİ OLMADIĞI İÇİN SÜREKLİ GEYİK SÜREKLİ GEYİK, YOKSA TOPİC İLERLEMİYCEK WALLA...

BENCE TOYOTA TAKIMININ YENİ ADI TOYOTA GEYİKLERİ OLSUN
  • Arkadaşlar lütfen dalga geçmiyelim, emeğe saygı....
    Grafik işinden anlasam ben yapacam valla,
    Emeği geçen herkeze teşekkür ederim, yeni çalışmalarıda bekliyoruz, şu anda 3 çalışma oldu
    1.
     ►TOYOTA KARDEŞLİĞİ ◄ (129 KARDEŞ) LİSTE GÜNCELLENMEKTE

2.

3.

Yeni projeleriniz varsa onlarıda buraya ekleyip kararımızı verelim.
    Yani tercihimizi yapalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragut76 -- 22 Haziran 2007; 14:04:46 >

• Ne yapalım arabalar problem çıkarmıyorki bizde bulacağız elbet bir muhabbet konusuki topik dönsün! Ben tasarımdan anlasam kendi çapımda yapacağım birşeyler ama olmuyor,anlatmaklada zor oluyor arkadaşların şikayetlerinden belli Bence acele etmemek gerek,tasarım rakip marka kullanıcılarına göre espriye açık olmamalı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerce -- 22 Haziran 2007; 14:10:34 >
  • aynen katılıyorum. Toyota forumu sorunsuzluk yüzünden çok sıkıcı oluyor. Kimsenin derdi yokmu ya? Yoksa bk sürdürmemek için yazılmıyomu buraya.
    quote:

Orjinalden alıntı: Tecniq

YENİ ÖNERİ :

TOYOTA TAKIMININ YENİ ADI TOYOTA GEYİKLERİ OLSUN...

MİLLETİN MARKALAR TAKIMINDA BİN TÜRLÜ SORUNLA BOĞUŞUYOLAR, HELE PEJO VE OPEL SAYFALARININ HALİ İÇLER ACISI, HERKESİN Bİ DERDİ VAR VE İNSANLAR ÇÖZMEYE ÇALIŞIYO. GENELDEDE ÇÖZÜLMÜYO ZATEN.

BURDA İSE KİMSENİN DOĞRU DÜZGÜN Bİ DERDİ OLMADIĞI İÇİN SÜREKLİ GEYİK SÜREKLİ GEYİK, YOKSA TOPİC İLERLEMİYCEK WALLA...

BENCE TOYOTA TAKIMININ YENİ ADI TOYOTA GEYİKLERİ OLSUN

• quote:

Ne yapalım arabalar problem çıkarmıyorki bizde bulacağız elbet bir muhabbet konusuki topik dönsün!

• Bu arada bu forumu ve topiği Toyota 'ya da gönderelim ne dersiniz? Onlarda bize bu logo konusunda belki desteklerler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dragut76

quote:

Ne yapalım arabalar problem çıkarmıyorki bizde bulacağız elbet bir muhabbet konusuki topik dönsün!

Tamam canım kızma hemen,emeğe elbette saygı duyuyoruz,az çok fikirde beyan ediyoruz ama marka problemsizliğide topikleri yavaşlatmıyor değil hani,Tecniq in dediğine hakvermemek elde değildi.

• quote:

Orjinalden alıntı: mencetin

Bu arada bu forumu ve topiği Toyota 'ya da gönderelim ne dersiniz? Onlarda bize bu logo konusunda belki desteklerler.

Birçok marka çalışanı bu siteden haberdar zaten Mencetin,Toyota da dahil..
  • Arkadaşlar ben toyotamın yanına gidiyorum,
  • elimde pense, tornavida,çekiç
  • küstü gidiyo adam gördünüz mü yaptığınız şimdi
  • Esmerce dediğin gibi yapmaya çalıştım ama senin dediğinin aynısını yapınca güneş tutulması oluyor

• bozmaya gidiyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: dragut76

elimde pense, tornavida,çekiç
  • Silverstar eline sağlık ama fikir en azından kaba haliyle şimdilik böyle kalsın,alternatifler arasında daha uygunu çıkmazsa geri dönülüp tekrar elden geçirilir sanırım,tarif etmekle çok zor olacak bu iş!
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.