Şimdi Ara

TOYOTA DA ÖTV İNDİRİMİ (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
0
Favori
20.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu arada bu kriz global bir kriz.Yani bu kampanyanın bütün Dünya daki stokları eritmesi ancak otomobil üreticilerini rahatlatır.Bu heyecan da geçici.Bundan bir ay sonra araba alıcak adamı mumla arayacaklar.Hele ki kalabalıksan o zaman iyi indirim alman bence çok mümkün.Stoğumuz kalmadı,yoldaki araçları bile sattık diyen firmaların hiçbiri araba sorana 6 ay gün vermiyor.En çok iki hafta.O da zaten fabrika teslimi için geçen süre.En büyük galerinin araba stoğu da 10 un üzerinde değil.Stokları erittik dedikleri fabrika stokları değil vitrindeki arabaları.Bence bizim ordu bu savaşın kesin galibi olucak.
    Selamlar
  • arkadaşlar şuan ordumuzdaki birey sayısı 4 e çıktı, düşünen arkadaşlarıda aramıza bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NIGHTBOY -- 24 Mart 2009; 17:28:55 >
  • benide yazın 1.4 d comfort manuel olduk 5 kişi
  • alpcan slm senden mail bekliyorum haberin ola , 5 kişi olduk şurda 10 a ne kaldı
  • bu gün telefon görüşmem oldu bayinin biirisi yakın arkadaşımız. 15 mayıs 30 mayıs arası alım için ideal zaman dedi bilginize.
  • Alpcan Hoşgeldin

İki günde 5 kişi.Bu kadar hızlı olacağını beklemiyordum.Bu iş oldukça hızlı olacak gibi gözüküyor.
  • quote:

32.000 e almanız imkansız gibi birşey şu zamanlarda. isterseniz 100 kişi gidin inmezler.

+1 katılıyorum. Bu tarz bir organizasyonu Ford forumunda da görmüştüm. Olacakları söyleyeyim.
    Toyota almak isteyenler ya da ilgilenenler ben de varım beni de yazın diye listeye eklenir. Sözüm ona indirim yaptırtacak arkadaş gider bayiiye pazarlık eder ama umduğu fiyatı alamaz geri döner forum sayfalarında metreler dolusu mesaj atılır. listeye eklenenler vazgeçenler olur. msn'de chatleşilir emailler atılır. Yine gidilir farklı yerlerden farklı fiyatlar alınır ama sonuçta ortada hiçbir icraat olmaz. Arabayı gerçekten almaya niyetlenen kişi gider kendi pazarlığını yapar arabasını teslim alır gelir foruma arkadaşlar ben şu bu nedenle aldım vs der. Giderek konu söner herkes kendi başının çaresine bakar.

• :) söylediklerin doğru olabilir taş attım kolum mu yoruldu, şimdi satıyorlar satamadıkları zaman görüşeceğiz,denemek bedava
    quote:

Orjinalden alıntı: forumnik

quote:

32.000 e almanız imkansız gibi birşey şu zamanlarda. isterseniz 100 kişi gidin inmezler.

+1 katılıyorum. Bu tarz bir organizasyonu Ford forumunda da görmüştüm. Olacakları söyleyeyim.
    Toyota almak isteyenler ya da ilgilenenler ben de varım beni de yazın diye listeye eklenir. Sözüm ona indirim yaptırtacak arkadaş gider bayiiye pazarlık eder ama umduğu fiyatı alamaz geri döner forum sayfalarında metreler dolusu mesaj atılır. listeye eklenenler vazgeçenler olur. msn'de chatleşilir emailler atılır. Yine gidilir farklı yerlerden farklı fiyatlar alınır ama sonuçta ortada hiçbir icraat olmaz. Arabayı gerçekten almaya niyetlenen kişi gider kendi pazarlığını yapar arabasını teslim alır gelir foruma arkadaşlar ben şu bu nedenle aldım vs der. Giderek konu söner herkes kendi başının çaresine bakar.

• Olayı müşteri ve satıcılar savaşı olarak görmek kimseye bir fayda sağlamaz. Kendin de inanmıyorsun ya, neyse dene bakalım. Sizin yerinizde olsam Toyotada ısrar etmek yerine elimdeki parayla hangi markayı daha uyguna alıyorum ona bakardım. Eğer sınıf model değiştirmeyeksen alternatife gözü kapatmamak gerek bence.
    honda civic, ford focus, opel astra, renault megane var dizel Kia Ceed de fena değil.

• quote:

Orjinalden alıntı: rahan35

Hayırlı olsun, fiyat konusunda fikrim yok, m/m şanzımanda en çok görülen kronik sorun bilgisiz sürücüler tarafından kullanılması diyebilirim
  • ben inanıyorum da olmassa öle hayal kırıklığına uğramam,farklı araç önerilerine gelince honda dışındakiler yaramaz,honda da dizel yok acelemizde yok,adamlarda arabada çok,para bizim arabalar onların biri vermesse öbürüde almaz, bana 32.000 e vermicek hadi ben gidiyorum dicem adam peşimden aramıcak hiç sanmıyorum...iş yokken sormuştum tam 3 kere aradılar beni ,hadi şimdi iş var 1 ay bekleyelim hadi 2 ay bekleyelim millet iki kere araba almayacakya bunların işi düşecek işte ozaman ..............
    quote:

Orjinalden alıntı: forumnik

Olayı müşteri ve satıcılar savaşı olarak görmek kimseye bir fayda sağlamaz. Kendin de inanmıyorsun ya, neyse dene bakalım. Sizin yerinizde olsam Toyotada ısrar etmek yerine elimdeki parayla hangi markayı daha uyguna alıyorum ona bakardım. Eğer sınıf model değiştirmeyeksen alternatife gözü kapatmamak gerek bence.
    honda civic, ford focus, opel astra, renault megane var dizel Kia Ceed de fena değil.

• toplu alımda sırf comfort dizel mi alınacak başka modellerde alınabilecek mi
  • dostum sende katıl orduya corollanın hangi modelini istiyorsan o modelden 3.000 indirim isteriz ozcanf1903@hotmail.com a mail at bekliyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: caslann

toplu alımda sırf comfort dizel mi alınacak başka modellerde alınabilecek mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NIGHTBOY -- 24 Mart 2009; 19:42:47 >
  • NIGHTBOY arkadaşım bu hareketimiz zor bir olay değil bence.Çünkü toyota bayiler ötv indirimi çıkmadan bir gün öncesine kadar liste fiyatından tutturabildiklerine 2000-2500-3000 tl gibi indirimler yapıyorlardı.Değişen ne oldu hayli hayli dediğin fiyatlara vermeleri lazım ötv indirimini kendileri yapmıyor ki zaten devlet yaptı.
    quote:

Orjinalden alıntı: NIGHTBOY

dostum sende katıl orduya corollanın hangi modelini istiyorsan o modelden 3.000 indirim isteriz ozcanf1903@hotmail.com a mail at bekliyorum
    quote:

• artık 6 kişiyiz bende aynen seningibi düşünüyorum, olmazsa takmayalım diye peşin söylüyorum,diğer arkdaşlara da saygılar sunarak aramıza bekliyoruz ,kime gideceğimizi kimden alacağımızı ne fiyata alacağımızı bizden başkası bilmeyecek
    quote:

NIGHTBOY arkadaşım bu hareketimiz zor bir olay değil bence.Çünkü toyota bayiler ötv indirimi çıkmadan bir gün öncesine kadar liste fiyatından tutturabildiklerine 2000-2500-3000 tl gibi indirimler yapıyorlardı.Değişen ne oldu hayli hayli dediğin fiyatlara vermeleri lazım ötv indirimini kendileri yapmıyor ki zaten devlet yaptı.
    quote:

Orjinalden alıntı: NIGHTBOY

dostum sende katıl orduya corollanın hangi modelini istiyorsan o modelden 3.000 indirim isteriz ozcanf1903@hotmail.com a mail at bekliyorum
    quote:

• arkadaşlar bende katılabilirim bu gün baktım toyotaya comfort dizele 35000 yazmışlar.mayısın sonuna doğru 32 ye alınabilir diye düşünüyorum
    benide ekleyebilirsiniz.
  • bir üstte yazdığım gibi isteseler mayısa gerek yok bugün bile verirler.ama ş......sizlik yapıyorlar işte.
    quote:

Orjinalden alıntı: KastoR

arkadaşlar bende katılabilirim bu gün baktım toyotaya comfort dizele 35000 yazmışlar.mayısın sonuna doğru 32 ye alınabilir diye düşünüyorum
    benide ekleyebilirsiniz.
  • slm KastoR arkadaşım sende ozcanf1903@hotmail.com a mail atarmsın bekliyorum senide listemize ekleyelim
    quote:

Orjinalden alıntı: KastoR

arkadaşlar bende katılabilirim bu gün baktım toyotaya comfort dizele 35000 yazmışlar.mayısın sonuna doğru 32 ye alınabilir diye düşünüyorum
    benide ekleyebilirsiniz.
  • 7 kişi olduk arkadaşlar yeni arkadaşlarıda indirim isteyenler ordumuza bekliyoruz...:))
  • Ben 10 gundur arac almak icin ugrasiyordum.. bir ara Fiat bravo sport icin epey ter dokmustum.. ama gecen hafta cuma gunu.. Toyota'ya donus yaptim.. ben Corolla 1.6 elegant M/M versiyonunu begendim..39600'e araci ayirttim.. eli kulaginda..bir porblem olmaz ise.. Cumartesi gunu teslim alacagim..Yalniz ben ekstra hic bir sey istemedim.. biraz bastirsam mi acaba? ne bileyim boya koruma park sensoru vs..
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.