Şimdi Ara

Toyota Corolllamı Skoda rapid mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar dizel araba arayışı içindeyim gözüme çarpanlar corolla ve skoda rapid 2013-2014 gibi dizel olmamı yakıt performansı iyi olmalı az yakmalı ve çekişide iyi olmalı sedan olmalı bagaj hacmi geniş olmalı ve birde iç tasarımı süpper olmalı çünkü ben arabanın içine oturunca huzur buluyom resmen yani bir reno arabanın içine oturunca ne kadar lüks olursa olsun beni sıkıyor sanki teknolojiyi 30 sene geriden takip ediyor bir 98 model w.golf ün iç tasarımı 2015 model renault tan daha iyi geliyor bana neyse konuyu dağıtmayım sizce corolla yeni kasa mı rapid mi yada sizin önereceğiniz 45-55000 tl arasında 2013 veya üstü ne alınmalı teşekkurler

• Arada segment farkı var ama Rapid boyut olarak C segmenti gibi duruyor. Onun haricinde Motor ve donanım ne olacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.4 falan c derken ebat olarak mı
  • altinmustafa A kullanıcısına yanıt
    Evet hocam. Motor olarak Rapid'te 1.6 Tdi var. Otomatik olacaksa sıkıntılı. Corolla'da galiba 1.4 D-4D var. Eski Corollalarda yağ yakma sorunu vardı. Bunlarda sorun yaşayanı duymadım. Onun haricinde bence ikisininde koltuğuma oturun bir. İkiside kendi klasmanında iyi araçlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.