Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA E160 MI OPEL ASTRA J SEDANMI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
1.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: dj_nipo

Bu mesaj silindi.
    Şehir içi mi?

Sahil bulvarından otoyola bağlanıp tın tın gidiyorsunuz 70 ile...

Bu mantıkla ülke sınırları içindeki her yer şehir içi...

Ben de o yolda 3.5 litre yakıyorum ama şehir içi tüketimi bu demiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 18 Mart 2019; 20:17:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    heralde senin araba koklaya kokyaya gidiyo yani benzinli bi araba 3.5 litre neredeyse imkansız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Corolla avrupada-amerikada ucuz-sorunsuz diye alınan bir araba. Almanyada parası astraya yetmeyen corolla alıyor. Burda tuhaf bir şekilde astra ile başabaş fiyata satmayı başarıyor.

Astra kaliteli bir araçtır. Toyotanın amacı klişe olacak; a noktasından b noktasına götürmektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Can çelik

heralde senin araba koklaya kokyaya gidiyo yani benzinli bi araba 3.5 litre neredeyse imkansız
    Dizel
  • Astra corolla ya göre tutulmayan bir araba marka geçmişine bakarsanız opelin pekte iyi bir geçmişi yok opelin ülkemizde son zamanlarda marka imajı zedelendi astra j kasalar ağır kasasıyla yakıtı fazla motoru pekte uyumlu değil lpg ile sorunsuzluk kısmına hiç girmiyorum bile ikinci eldeki değer kaybı ayrı bir soru işareti

ben olsam opele hiç bulaşmam bile corolla her türlü daha iyi bir seçim olur

• quote:

Orijinalden alıntı: aslantürk60

tamam corolla motor 132 hp astra 115 hp motor güç farkı var ama corolla 1270 kg astra 1475 kg corollaya fazladan 200 kg atarsan aradaki motor performansı anlaşılmayacak seviyelere iner.

Alıntıları Göster
    Astranın 1475 kg olduğunu nerden çıkardınız. Ruhsata baktıysanız orda yazanda sürücü ağırlığı dahildir. astranında corollaya yakın ağırlığı vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: dj_nipo

Bu mesaj silindi.
    gerçekten güzel bir sahil turu olmuş. kazasız belasız yolculuklar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Kalite, yalıtım ve sürüş olarak astra daha iyi ama corollanın motoru daha başarılı. Hem performansı daha iyi hem de yakıtı daha az. LPG uyumu da daha iyi.

Ben sırf bu sebeplerden ötürü corolla alırdım.
    egeayı sattınmı
  • shifisitert S kullanıcısına yanıt
    😂😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu arada corolla dıyorum astra cok gerı kaldı hatta cruze olsaydı astranın %20 ucuz fıyata araba satardı astra olması bızım ulke ıcın buyuk dezavantaj
  • Bu ikisi arasından corolla tercih ederim motorun lpg uyumu ve performanstan ötürü o ayrı ama astraya tutulmuyor demek için Türkiye piyasadan hiç haberdar olmamak gerekir. 20 yıl sonraki piyasasını düşünürsek evet japon araçları masrafsız ve dayanıklı olmalarından ötürü daha çok para eder ama bu da Türkiye'nin sorunu 20 yaşındaki arabalar zaten prese gitmeli. Güncel modellerde ise Astranın daha cok tutuldugunu rahatlıkla soyleyebilirim yeni modellerde insanlar oyuncak ve konfor istiyor corolla ise uzun omurlulugunden dolayı yaslandıkca degerini koruyor.

• Aynı ikilemden sonra 2018 1.6 Touch Manuel Coralla aldım memnunum .
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.