Şimdi Ara

toyota corolla 2008 satılık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Şanlıurfa
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aracımı satmak istiyorum.(biraz mecburiyetten) araç 2008 comfort füme renginde 23000 km.2 ay önce lpg sıralı sistem takıldı.
    ayrıca orjinal park sensörü ve alarmı mevcuttur.Ortalama ne kadar istemeliyim,fikri olan arkadaş varsa sevinirim.Bu arada araçta darbesi kazası-boyası yoktur.sadece ön camı küçük bir çatlaktan dolayı kaskodan değiştirilmiştir.

• sizin ne kadar isteyeceğiniz ise size ve satma aciliyetinize bağlı 26-29bin TL arası satılabilir aracınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademcell -- 9 Şubat 2010; 19:46:25 >
  • 24-26 bin ytl arasına 2006-2007 dizel alınabiliyor
  • İnternette sizin arabanızın muadilleri 29.000 TL'den başlıyor. 29.000 TL'den aşağı satmayın kesinlikle ! Bizim insanımız çok zekidir bu konuda, kendisi Şahin marka aracını 10.000 TL'den aşağı satmaz ama mal başkasının olunca aynı tutumu sergilemez, ölü paraya almak ister uyanık ! Rabbena hep bana misali... Bilmez ki, ağlayanın malı gülene yar olmaz.
  • araca ait resimleri iç dış eklerseniz satışınız hızlanır
  • teşekkürler arkadaşlar,ama bazı arkadaşlar fiyatları resmen öldürmüş.kendi fikirleri saygıduymak gerekir.fakat piyasa daha farklı görünüyor.şuanda fotoları çekemedim yağış tan dolayı çektiğim yayınlamaya çalışacağım
  • 26 veya 27 verebilirim biliyorum daha fazla eder ama olan bukadar :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: efendhi

26 veya 27 verebilirim biliyorum daha fazla eder ama olan bukadar :))

canın saolsun , o fiyatlara bir önceki kasadan alabilirsin,sonuçta onlarda toyota güzel ve sağlam araçlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mecan22

quote:

canın saolsun , o fiyatlara bir önceki kasadan alabilirsin,sonuçta onlarda toyota güzel ve sağlam araçlar..

sağolasın .2007 class modelini bulurum gibime geliyor acelem yok bulana kadar bekliyecem :)yaza kadar vakti var
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mecan22

quote:

sağolasın .2007 class modelini bulurum gibime geliyor acelem yok bulana kadar bekliyecem :)yaza kadar vakti var

class modeli tavsiiye etmem donanım olarak eksiği çok
  • Satıcı olarak sen ne istiyorsun arkadaş.Satacaksan bir fiyat belirle 3 aşağı 5 yukarı misali bulunur bir orta nokta
    Öğrenelim bir fiyatı...
  • fiyatım 32500 tl dir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.