Şimdi Ara

<<TOYOTA>> cılar ARABALARIMIZIN RESİMLERİNİ BURAYA KOYALIM (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
849
Cevap
0
Favori
98.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Safkan 96'm benim, paylaşayım tüm dostlarla ...
    jant ve spoiler harici geri kalan her şey orijinali ile
    gövde altı ses yalıtım (Ziebart)
    dış (boya) koruma -DiamondGloss (Ziebart)
    İç bakteriyel koruma (Ziebart)
    Teyp+kolonlar+CD changer KENWOOD
    195000 km (maaşallah)

<<TOYOTA>> cılar ARABALARIMIZIN RESİMLERİNİ BURAYA KOYALIM

• Ascentarium Allah kaza bela vermesin.

Keşke jant seçimini kuş serisindeki 3 kollu jant değilde daha modern bir jant ile yapsaydınız.

Tabi sizin beğenmeniz önemli...
  • usta jantı 5 kollu takaydın ya yaf olmamıs sanki
  • arkadaşlar; bir kaç tane resim göndermek istiyorum ama hiç bilgim yok nasıl gönderileceğine dair...bir dostumuz anlatabilirse çok makbule geçer...şimdiden teşekkürler...

• http://www.imageshack.us/

bu adrese gir ve yükledikten sonra verdiği adreslerden en alttakini (direct link yazan yer) kopyala ve

[simage] [/simage]

yukardeki image image yazan kodun arasına yapıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifomer -- 4 Ekim 2007; 1:23:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: silverstar68

http://www.imageshack.us/

bu adrese gir ve yükledikten sonra verdiği adreslerden en alttakini (direct link yazan yer) kopyala ve

[simage] [/simage]

yukardeki image image yazan kodun arasına yapıştır.

çok teşekkür ederim.....
  • quote:

Ascentarium Allah kaza bela vermesin.

Keşke jant seçimini kuş serisindeki 3 kollu jant değilde daha modern bir jant ile yapsaydınız.

Ya dostlar sağolun, çok teşekkürler. Jant meselesi genelde tüm efsanecilerce eleştirildi. Ama ben özellikle o jantları taktırmıştım, benim çok hoşuma gidiyor. Lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum yakında, demekki bu durumda jantları da bi elden geçirmek gerekecek. Eee ne diyorsunuz şimdi, en çok hangi jant gider bizim muhtereme? resim firma, link vs tavsiye alabilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: silverstar68

Ascentarium Allah kaza bela vermesin.

90 lı yılların ortalarında bu jant çok modaydı, kaç tane corollada görmüşümdür bu jantı hatırlayamıyorum (doğal olarak). bence araç daha yeniyken takılmıştır jantlar, yeni değildir. Bu modelin halen satıldığını zannetmiyorum.
  • bırak ercan benımkı daha karızmatıkkkkk

• Buda bizim toyota

• Ne demişler;yolların bittiği yerde özgürlük başlar

• abowwwww amanin boooooo
    gercekten cok böyükmüş.jeepler cok manyack yaw.trafigin tepesinden bakıyorsun ya hele dehset bişe heel toyotaysa iş biter.özgür kullanımlar dilerim
    quote:

Orjinalden alıntı: ihsaneken

Ne demişler;yolların bittiği yerde özgürlük başlar

• Kaan & Ercan; jant göbeklerine Toyota amblem düşünmediniz mi hiç? Tamam biraz kendini kandırmak oluyor ama yine de (bence) çok güzel bir görüntü oluşturuyor. Hem maliyet de yok ben 4'üne geçen sene jantları boyattırdığımda 10 YTl vermiştim. Ayrıva her 2'nizinde jantlar çok gitmiş. Peki bunlara parlak jantlar takılsa nasıl olur? Çok mu sırıtır acep?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ascentarium

Kaan & Ercan; jant göbeklerine Toyota amblem düşünmediniz mi hiç? Tamam biraz kendini kandırmak oluyor ama yine de (bence) çok güzel bir görüntü oluşturuyor. Hem maliyet de yok ben 4'üne geçen sene jantları boyattırdığımda 10 YTl vermiştim. Ayrıva her 2'nizinde jantlar çok gitmiş. Peki bunlara parlak jantlar takılsa nasıl olur? Çok mu sırıtır acep?

aklımda kardeş amblem işide bi vakit olup bakamadım işte ambleme yoksa güzel durur.Bence parlak jant modifiyesiz araca fazla abes surur modifiye derken bizimkiler gibi değil şöyle karlık yan ve bagaj spoiler yani komple badykit olacakki güzel dursun be almışken en az 17 alacaksın biz birazdaha orjinal modifiyeciyiz

• yok o kadar da değil, pek orijinallikten şaşmayı düşünmüyorum. Sadece ufak tefek biraz makyajlamalar dışında modifiye peşinde değilim, zaten ona da o kadarcığıyla modifiye denebilemez
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ascentarium

Kaan & Ercan; jant göbeklerine Toyota amblem düşünmediniz mi hiç? Tamam biraz kendini kandırmak oluyor ama yine de (bence) çok güzel bir görüntü oluşturuyor. Hem maliyet de yok ben 4'üne geçen sene jantları boyattırdığımda 10 YTl vermiştim. Ayrıva her 2'nizinde jantlar çok gitmiş. Peki bunlara parlak jantlar takılsa nasıl olur? Çok mu sırıtır acep?

aklımda kardeş amblem işide bi vakit olup bakamadım işte ambleme yoksa güzel durur.Bence parlak jant modifiyesiz araca fazla abes surur modifiye derken bizimkiler gibi değil şöyle karlık yan ve bagaj spoiler yani komple badykit olacakki güzel dursun be almışken en az 17 alacaksın biz birazdaha orjinal modifiyeciyiz

• modify arabaya takılan spoilermiş yan spoilermiş cd calarmıs bunlar deildir
  • quote:

Orjinalden alıntı: unloved

modify arabaya takılan spoilermiş yan spoilermiş cd calarmıs bunlar deildir

hayrola emre ne bu ban bana mı?Bende misal verdim sipoiler diye heralde tek tek burada sayamam modifiyeyi zaten sayılmaz çünkü modun sonu yok ayrıca aracına orjinalin dışında yaptırdığın herşeye modifiye denir
  • o zama nonune gelen modify yapsın adam bi jant taksın ben modify yaptım die dolaşsın.modify bu deildir.bende onceden senin gibi düşünüyodum ama oyle deilmiş.
    modify demek aracı performans dan güvenlikden hızdan vb artırılan güçleştirme yapılan yeniliklere modfiy denirmiş.bende biraz araştırdım ama böyleymiş.jant takmayla film takmayla ses sistemiyle modifiye olmazmız.bunu birtek ben sölemiyorm
    quote:

Orjinalden alıntı: ercan_wrc

quote:

Orjinalden alıntı: unloved

modify arabaya takılan spoilermiş yan spoilermiş cd calarmıs bunlar deildir

hayrola emre ne bu ban bana mı?Bende misal verdim sipoiler diye heralde tek tek burada sayamam modifiyeyi zaten sayılmaz çünkü modun sonu yok ayrıca aracına orjinalin dışında yaptırdığın herşeye modifiye denir

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.