Şimdi Ara

Town Of Salem Oynuyoruz İçeri!! [Ramazan'da Yeniden Toplanıyoruz] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
666
Cevap
21
Favori
12.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • enes1406 kullanıcısına yanıt
    Türkçe bir şekilde kodlasak benzerini tutarmi Acep

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun zamandir oynuyorum, steamda bile aldim nalet oyunu. Takilcak varsa yazsin nickleri oynayalim.
  • Hocam nickleri yazarsanız konu başına eklerim herkes ekler bende eklerim
  • Tek oynadığım oyun, zaten işten doğru düzgün zaman kalmıyor hiç eğlenceye. Ekleyen eklesin nick hdloader11 oynayalım bu aralar yoğun değilim günde 8 saat falan çalışıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdloader11 -- 3 Ağustos 2015; 13:39:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bir Tost

Türkçe bir şekilde kodlasak benzerini tutarmi Acep

İlk aklıma gelen şey :D , görür görmez acaba yapsak mı dedim. Yapabilir miyim, yapabilir miyiz?
    Ama çok acemiyim, text based olur,resimler filan, benim için zor
    PC'ye geçebilirsem ben ilgilenicemde o kadar zor değil basit çaplı yaparız.
    Ama ne kadar güvenilir olur bilinmez açıksız yapamayız Türk insanıda hile hurda peşinde . yapsakta zevk alamayabiliriz

• quote:

PC'ye geçebilirsem ben ilgilenicemde o kadar zor değil basit çaplı yaparız.
    Ama ne kadar güvenilir olur bilinmez açıksız yapamayız Türk insanıda hile hurda peşinde . yapsakta zevk alamayabiliriz

Hocam gelin ingilizceniz de gelişir burada :D
  • Zamanım olursa gelirim ekleyebilirsin beni de.

• PortakalsızSoda kullanıcısına yanıt
    Hocam ben yinede Türkçe yanlısıyım onların salem'i varsa bizim neden olmasın ki

Edit ; ama mobilim. İnceleyemiyorum birisi bana sistemlerini anlatırsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bir Tost -- 3 Ağustos 2015; 13:52:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitlikarınca

Zamanım olursa gelirim ekleyebilirsin beni de.

Hocam üye olduktan sonra oyun nickini editlerseniz direk o şekilde eklerim :)
  • quote:

Edit ; ama mobilim. İnceleyemiyorum birisi bana sistemlerini anlatırsa sevinirim.

Seviyorum böyle düşünenleri, bazı programla ilgilenen Türkler, İng. oyun üretip Türkçe desteği vermiyorlar ama bu şekilde düşünenleri görmek güzel.
    Kodlama işi için ise şöyle:
    İnsanın çok ilgisini çekiyor ama bu yıl sınava hazırlanıyorum, yakın zamanda kurslar vs derken hiç vakit bulamayacağım bu sebeple benim için olmaz ama forumda pek çok ilgili kişi var, mutlaka yapın bu işi arada girip Türkçesinde oynamak güzel olur.

Ben ilk fırsatı değerlendiricem zaten hocam merak etmeyin siz

• PortakalsızSoda kullanıcısına yanıt
    varianwrynn

kayıt olurken buydu ama oyuna girince yeni nickler yazıyorsun :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: enes1406

quote:

Seviyorum böyle düşünenleri, bazı programla ilgilenen Türkler, İng. oyun üretip Türkçe desteği vermiyorlar ama bu şekilde düşünenleri görmek güzel.
    Kodlama işi için ise şöyle:
    İnsanın çok ilgisini çekiyor ama bu yıl sınava hazırlanıyorum, yakın zamanda kurslar vs derken hiç vakit bulamayacağım bu sebeple benim için olmaz ama forumda pek çok ilgili kişi var, mutlaka yapın bu işi arada girip Türkçesinde oynamak güzel olur.

Hocam siz oyunu çevirip mi yapıcaksınız yoksa yeni oyun diyemi çıakracaksınız ?

• Hocam o nick asıl isim oluyor
  • Aslında site yönetimi ile iletişime geçip oyunu gönüllü Türkçeleştirmek daha kolay ve mantıklı olur. Ama yazılım seven birisi için herhalde bu angaryadır kendisi baştan yazmak ister :D
    Bir de benimki sadece düşünceydi, vaktim olmadığı için ilgilenemem diye düşünüyorum, Bir Tost yaparsa haberdar etsin bizi burdan :D
    Daha once google playdeki uygulama sahipleriyle iletisime gecip gonullu olarak turkceye cevirdigim uygulamalar var. Gta 5 ceviri ekibinde de bulunmustum ama zamansizliktan dolayi yavas ilerleyince atildim. Yani ceviri icin eleman lazim olursa iletisime gecebilirsiniz. Cok fazla metin var mi bilmiyorum tabi oyuna bakmadim daha,cok varsa ufak bir ekip kurulur. Ben işteyim,birisi mail atarsa iyi olur

Site yönetimiyle konuşursak sadece oyunu Türkçe destekli yaparız. Eğer kodlarsak yeni özellikler ekleyebiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: bitlikarınca

Daha once google playdeki uygulama sahipleriyle iletisime gecip gonullu olarak turkceye cevirdigim uygulamalar var. Gta 5 ceviri ekibinde de bulunmustum ama zamansizliktan dolayi yavas ilerleyince atildim. Yani ceviri icin eleman lazim olursa iletisime gecebilirsiniz. Cok fazla metin var mi bilmiyorum tabi oyuna bakmadim daha,cok varsa ufak bir ekip kurulur. Ben işteyim,birisi mail atarsa iyi olur

Çok yok hocam çok basit bir çeviri bence güzelde olur
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.