Şimdi Ara

Touchpro 7” DESTEK-PAYLAŞIM (ANA KONU) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
434
Cevap
2
Favori
29.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Knisath

quote:

Orijinalden alıntı: Klox

arkadaşlar bu haftasonu kipa dan almıştım, turkcell vınn ile bağlantı kurmaya çalıştım. ancak mobil bağlantıyla ilgili seçenekleri denerken android ekranı geldi. şimdi açılışta android ekranında takılıp kalıyor. tablet android konularında bilgim yok. şimdi servise mi göndermeli, cayma hakkı mı kullanmalı yoksa kolay bir çözümü var mı?

http://forum.donanimhaber.com/m_60072812/mpage_1/f_/key_//tm.htm#60072812

konudaki rom yükleme işlemini yaparsanız sorununuz düzelecektir en güncel rom versionlarından biridir ancak eski verileriniz kaybolacaktır.

teşekkürler, işlemi yaptım ve düzeldi. drvinstaller_IA64 yüklenirken win7 sorun çıkardı ama yine de rom yüklemeyi yaptı. şimdi sırada uyumlu modem almak var

• Banada vınlar pahalı geliyor :D zaten telde net paketi dururken vın almam teldekini kullanmamı nasıl yapacağımı söyleyecek olanda yok ne yapcm bilmiyorum.bide bu tablette bluetooth yok harici bluetooth ekleyebilirmiyiz acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nedimcelik -- 28 Nisan 2012; 0:47:55 >
  • Ben de bu üründen kullanıyorum. icsye geçeyim mi geçmeyeyim mi çelişkide kaldım :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcalisan

Ben de bu üründen kullanıyorum. icsye geçeyim mi geçmeyeyim mi çelişkide kaldım :S

kesinlikle geçmelisiniz çok daha fazla fonskiyonu var.Daha rahat kullanımı ara geçişlerde bazen takılmalar oluyor ama bence daha iyi. 2.6 sürümünde ara çökemeler yaşadım kullanırken şimdi ise kullandığımdan beri hiç çökme yaşamadım.
  • quote:

quote:

Ben de bu üründen kullanıyorum. icsye geçeyim mi geçmeyeyim mi çelişkide kaldım :S

kesinlikle geçmelisiniz çok daha fazla fonskiyonu var.Daha rahat kullanımı ara geçişlerde bazen takılmalar oluyor ama bence daha iyi. 2.6 sürümünde ara çökemeler yaşadım kullanırken şimdi ise kullandığımdan beri hiç çökme yaşamadım.

Cihaz yavaşladı, keşke geçmeseydim pişman oldum diyenler var ama siz öyle demiyorsunuz sanırım. bilgisayara indirdim romu ama yüklemedim. eğer çok daha güzel diyorsanız geçeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetcalisan -- 28 Nisan 2012; 19:14:00 >
  • quote:

quote:

quote:

Cihaz yavaşladı, keşke geçmeseydim pişman oldum diyenler var ama siz öyle demiyorsunuz sanırım. bilgisayara indirdim romu ama yüklemedim. eğer çok daha güzel diyorsanız geçeceğim

Ben hayran kaldım diyebilirim benimde tereddütüm vardı çünkü eski sürümü yedeklemeyi bir türlü beceremedim.Gözümü kapatıp tüm riskleri aldım yükledim.ilk 15 dakika baya bir kastı ekranı vs.Pişman olmaya yakındım yabancı forumlarda ilk açılışta her zaman kasılmalar oluyor diye bir kaç kişi yazmış cihazı yeniden başlattıktan sonra herhnagbir sorun kalmadı.

bir kaç kere ekran geçişlerinde donma oldu oda can sıkacak cinsten uzun süreli değildi.Birkaç saniyede düzeldi.Ben herhangi bir eksisini göremedim tam tersine fazlası çok .

• arkadaşlar bende bu cihazdan aldım android 4.03 yüklü içerisinde. facebook twiter youtube gibi uygulamaları markette bulamadım bunlar için bana yardımcı olabilecek kimse varmı acaba
  • android apps adı altında bir kaç sitede buldum burdan apk dosyalarını indirerek google maps google earth facebook twitter youtube hepsini indirdim isteyen olursa sitelerin linklerini paylaşırım bir tanesi şu site meselahttp://www.androidapk.cc/2012/04/page/5/
  • quote:

Orijinalden alıntı: c.demirer

arkadaşlar bende bu cihazdan aldım android 4.03 yüklü içerisinde. facebook twiter youtube gibi uygulamaları markette bulamadım bunlar için bana yardımcı olabilecek kimse varmı acaba

http://download.snappzmarket.com/

Tabletle şurdan girip SnappzMarket'i indirin. Korsan ama, tavsiye etmiyoruz hiç hoş değil :)
  • :) :) google playdan cihazın ne olduğu anlaşılamadığından uygulamada inmiyor napalım yapıcaz korsan falan bişeyler :) link için teşekkür ederim yine birşeyler bulursam paylaşımda bulunmaya çalışacağım ;)
  • herkese selam,
    touch pro tabletimin giriş şifremi hatırlayamıyorum , bu nedenle kullanmıyorum .
    konu ile yardımcı olablir misiniz ?
    tşk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurcucun

herkese selam,
    touch pro tabletimin giriş şifremi hatırlayamıyorum , bu nedenle kullanmıyorum .
    konu ile yardımcı olablir misiniz ?
    tşk.

tek çözüm androidi tekrar yüklemek.
  • nasıl yukleniyor ?? yanlış birsey yapmak istemiyorum çünkü kilitli oldugu için hiç birsey yapamıyorum
  • arkadaşlar bende bu 4.0.3 yazılımını kurdum ama wifi bağlantı kuramıyorum .lütfen yardım.
  • arkadaşlar merhaba,
    bir arkadaşım kipadan almış bu modeli ve ben de kurcalayıp bakayım dedim. Daha önce samsung wifi5 kullanmış biri olarak ekran dokunmatiği gözükmedi gözüme. Elixiri indirip cihazın özelliklerine baktığımda işlemcisini 1 Ghz olarak gösteriyor ve çalışma aralığını da 60 mhz - 1 ghz olarak belirtiyor. Ancak kutuda 1.5 ghz ve A8 işlemci yazmasına rağmen elixirde armv7 olarak işlemci çıktı. Bu durumda cihazın işlemcisi, yanlış olarak mı lanse edilmiş ?
    İkinci olarak kullanlar, cihazın bataryasının ne kadar gittiği hakkında yorumda bulunabilir mi ? Bu alette android 2.3.4 kurulu olarak kullandım ama wifi açık olarak internete ne kadar süre girilebilinir ? Kutusunda 5 saat olarak yazılmış ama bu asgari kullanımda azami süredir.
    Ayrıca google play olmasını beklediğim market uygulaması "market" olarak karşıma çıktı ve sanki sınırlı uygulama gösteriyormuş gibi geldi. Normalde "google play" olarak market uygulaması bulunmuyor mu cihazda ?
    Son olarak pili kaç saat sürede şarj oluyor ?
    Genel olarak cihazın performansını beğendim, alsam mı diye bir niyet belirtisi gösterdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurel -- 2 Mayıs 2012; 23:36:07 >

• orijinal 2.3.4 yazılımında market olarak gözüküyor doğrudur , ics 4.0 yükleyince google play oluyor.
    marketteki çoğu uygulama cihazla uyumlu olmadığı için gözükmüyor hatta ics yükledikten sonra 2.3 ile çalışan uygulamaların bazısı da gözükmüyor.

wifi açık iken pil 5-6 saat kullanıma dayanıyor , şarjı uzun sürüyor ben genelde geceleri şarja bağlıyorum sabah çıkartıyorum.
    işlemcisini incelemedim , akşam aklıma gelirse incelemeye çalışırım.

ekran netliği çok dandik , ancak benim küçük oğlum aleti çok sevdi ha bire angry birds oynuyor onunla anlaşma yaptık ve tableti ona verdim kendime new ipad 16 gb wifi aldım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurel

arkadaşlar merhaba,
    bir arkadaşım kipadan almış bu modeli ve ben de kurcalayıp bakayım dedim. Daha önce samsung wifi5 kullanmış biri olarak ekran dokunmatiği gözükmedi gözüme. Elixiri indirip cihazın özelliklerine baktığımda işlemcisini 1 Ghz olarak gösteriyor ve çalışma aralığını da 60 mhz - 1 ghz olarak belirtiyor. Ancak kutuda 1.5 ghz ve A8 işlemci yazmasına rağmen elixirde armv7 olarak işlemci çıktı. Bu durumda cihazın işlemcisi, yanlış olarak mı lanse edilmiş ?
    İkinci olarak kullanlar, cihazın bataryasının ne kadar gittiği hakkında yorumda bulunabilir mi ? Bu alette android 2.3.4 kurulu olarak kullandım ama wifi açık olarak internete ne kadar süre girilebilinir ? Kutusunda 5 saat olarak yazılmış ama bu asgari kullanımda azami süredir.
    Ayrıca google play olmasını beklediğim market uygulaması "market" olarak karşıma çıktı ve sanki sınırlı uygulama gösteriyormuş gibi geldi. Normalde "google play" olarak market uygulaması bulunmuyor mu cihazda ?
    Son olarak pili kaç saat sürede şarj oluyor ?
    Genel olarak cihazın performansını beğendim, alsam mı diye bir niyet belirtisi gösterdim.

İşlemci 1ghz'de çalışıyor. Overclockla ben 1154'a kadar çıkabildim. Normalde işlemcinin 1,5 ghz'e kadar çıkabilmesi lazım ama ona uygun kernel olmadığı için şimdilik en fazla olacağı bu. Cortex A8 işlemciler armv7 mimarisinde olduğu için armv7 olarak görünüyor. Arm'ın isimlendirme sistemi biraz yanıltıcı, şu an işlemciler sadece armv7 mimarisiyle üretiliyor ama A8, A9, A15 gibi çeşitleri var bunun.
    Ben daha önce improvise'ın verdiği sayfadaki romlardan Fezzfest'i yükledim, ses tuşları ters çalışıyor ama batarya süresi daha uzun, 2 saat kadar ekliyor bu rom. Ses tuşlarını da Allwinner Mode diye bir programla düzeltebiliyoruz zaten.
    Kaç saatte şarj oluyor bilmiyorum, zaten bataryayı tamamen boşaltmayıp sık sık şarj edersen daha iyi performans alınıyor. Wifi açıkken, 5 saatten fazla kullandığım oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackhorse

_2345 yanitiniz icin tesekkur ederim ama E160 E mobil modem ile nasil baglanabildiginizi anlatirsaniz sevinirim, modemi taktigim anda hicbirsey olmadi cozum bulabilirsem insallah bende is ile ev disindaki noktalarda online olma imkanı bulacagim ayrica bu problemi cozebilirsem 1gb lik internet paket almayi dusunuyorum sanirim yeterli olur zira download islerini yolda yapmanin geregi yok ama yinede internet paketi kullanan arkadaslarim yorumlarini yapabilirlerse benim durumumdaki arkadaslara faydali olabilirler.

Ben taktığım anda zaten bağlandı herhangi bir. İşlem yapmadı.
  • arkadaşlar 4.03'de oyun oynarken sensör kullanamıyorum aynı sorunu yaşayan kimse varmı ? bazı oyunlarda ekran ayarlarında iki seçenek var birinden biri oluyor ancak bazı oyunlarda kesinlikle kontrol sağlayamıyorum bilgisi olan varsa paylaşımda bulunsun lütfen :)
  • Ya şimdi bu güncelleme orjinal güncelleme mi biri çok memnun diğeri çok pişman :D napacamızı şaşırdık arkadaş :D
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.