Şimdi Ara

Total War Attila Halk Mutsuzluğu ve İç Savaş

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar avarlar ile oynuyorum daha bismillah basliyoruz halk hemen mutsuz. Vali atiyoruz vergi dusuruyoruz yok. Para zaten yok yagma yapsakta insa edecek kadar yok. Asayiş sağlamak için ordu lazim yine para yok. Ticaret desen başladiginda bolgede herkese düşmansın abi.

Nedir çözüm hırvatları ortadan kaldiracam bi türlu çözemedim şunları. Yahu tam sefere cikacaz haydi hirvat bitti diyeceğiz hop iç savaş ayrılıkçılar şehirlerimi alıyor böyle hainlik olabilir mi ?

Bir çok rehbere baktim ama tam anlayamadım karışık geldi yardımcı olabilcek varsa çok çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mutluluk getirecek teknolojiler ile binalara odaklan. Mutsuzluk getiren binaları azamiye indir. Şehirlerinde, başka devletlere saldırabilmene engel olmayacak(ekonomik olarak) şekilde tur başına en az para alan birimlerden yetiştir/yerleştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51E0CFF67 -- 22 Haziran 2017; 12:13:9 >
  • Mutluluğu en güzel binalarla düzeltebilirsin, vergileri düşürme. Başlarda biraz mutsuzluk olacak, hatta isyan da çıkabilir ama 4-5 birimlik çıkıyor. İsyan ordularını büyümeden İlk 2 turda yakalayabilirsen onlar da büyük sıkıntı değil. Şehrin birinde full ordun olsun bi tane. Ordu parası için hiç para harcamadan 4-5 tur geçir. Gelirini de 200 altına kadar düşür sıkıntı olmaz. Hırvatlar muhtemelen topraklarına ordu sokacaktır. Ordusunu yenmeye bak (burda iş savaş yeteneklerine bakıyor ). Ordusunu yenersen yakınlarda bir şehri boş kalacaktır orayı almaya bak.
  • S.a avarlarla yapacagin strateji şu benim kullandigim sonucunu bizat gördüğüm

Öncelikli olarak kağani ortaya ismini unuttum bolgenin oraya cek zaten oraya yetisemiyecek ilk turda onun için hırvatların ilk saldırdığı bölgede ordu çıkar ve mevcut butun parali askerleri al burda bir sıkıntı daha var hırvatlar senin ordu cikardigini gordulermi kuzey batidaki bolgeye saldiriyorlar onun icin ordada ordu basman lazim gerekirse general bas kusatmada yardimi olur sana ilk dalgayı atlatir savunmada basarili olursan gerisini getirilsin.

Ekonomiye gelirsek ilk tur zaten bişey basamiyacaksin asker cikarmadan dolayi.

Bundan sonra yapman gerekenler avarlarin mevcut bölgesi zengin altin ve bakirdi galiba maden oldugu icin bakimsizlik çok etgileniyor bunu kesinlikle onlemen yazim bunun için her eyalete birdane(bitisik eyaletlerede etkisi vardi fakat ne derece unuttum) hıfzıssıhha yapmalisin bu yapiyida ilçelerden yapiyorsun merkezden yapamiyorsun bildigim kadar simdi geldik ikinci soruna yiyecek ilçelerde kesinlikle birtane tarla yapmalisin yoksa yeyecek kitligindan hem gelirin 100%25 düşer hemde asayiş sıkıntısı çekersin tavsiyen teknolojideki 3 cü kademe tarlayi ilk fırsatta arastir

Avarlarin askeri yönden artiları

Atlilari savaş başına daha cok deneyim kazaniyor

Atli okculari duzgun kullanirsan faydali kullanamazsan hic bulasma

Eksiler

Kilicli piyade zayif ve çok geç çıkıyor

Avarlara özel mizraklı birim var tibermen mi felan ok atabiliyor fakat birebirde orta seviye mizraklilara bile yeniliyor kiliclilara zaten hic demeye bile gerek yok prasa gibi dogruyorlar bizimkileri

İsin özeti eğer her savaşı kendim yapacagim diyorsan çok keyifli bir fraksiyon avarlar ama kafa kafaya bir ordunun otamatik te taruman olduğunu cok tecrübe ettim çok cansıkıcı oluyor simdilik aklima gelen ler bu kadar birde 12 bolgeyi gecme yozlaşma 100% 50 geçiyor aldin bolgenin sana yarardan cok zarari oluyor 12 eyaletten sonra talannnnnn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARTALLAR YANLIZ UCA -- 22 Haziran 2017; 14:20:41 >

• Beyler şu sistem Attila'yı kaldırır mı ?

İşlemci : intel i5-2450M 2.5 ghz 4CPUs

Ram : 4gb

Ekran : AMD Radeon HD 7670M + intelR hd graphics family

Bilginiz var mısır ona göre alayım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Oğuzhaan

Beyler şu sistem Attila'yı kaldırır mı ?

İşlemci : intel i5-2450M 2.5 ghz 4CPUs

Ram : 4gb

Ekran : AMD Radeon HD 7670M + intelR hd graphics family

Bilginiz var mısır ona göre alayım ?

Benim eski sistemim sadece benim ram 8GB idi.

Hocam çok iyi olsa bile sistem optimize sorunu mevcut oyunda. Ama düşük ayarlarda oynarsınız, ben oynuyordum yani.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.