Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.577
Cevap
222
Favori
1.545.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mennan74

quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

quote:

Arzum ar-286 alınır mı ?

aile için tavsiye etmem ancak bekar/öğrenci için idare eder ...

Max -165 tl önerin var mı ?

kenwood hg-400 ...
  • Üstad fakir pearl 77 tl ye alinir mi? Siz tost makinasi konusunda hocamizsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Üstad fakir pearl 77 tl ye alinir mi? Siz tost makinasi konusunda hocamizsiniz.
    quote:

Orijinalden alinti: ali222

kesinlikle ALINMAZ ... ... hatta 67'ye bile alynmaz, belki 47'ye alynabilir ...
    ilginç olan ?u; benim bu konuyu ba?latmama sebep olanlardan biri de fakir pearl sayylabilir, ilk maceram onunla ba?lamy?ty ...

• quote:

quote:

ilginç olan ?u; benim bu konuyu ba?latmama sebep olanlardan biri de fakir pearl sayylabilir, ilk maceram onunla ba?lamy?ty ...

Anladim hocam teskkurler. Forumda konusu acildi bugun, teknosada 77 ye dusmus ama size danismadan siparis gecmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

quote:

Anladim hocam teskkurler. Forumda konusu acildi bugun, teknosada 77 ye dusmus ama size danismadan siparis gecmedim

ben de 3 yıl önce teknosadan almıştım aynı aleti, bir kez kullandım paketleyip geri götürdüm iade aldılar ...
    bu cihazın ve genelde fakirlerin müzmin bir hastalığı var; termostat problemi ... makinenin başında ağaç olursun yine de doğru dürüst tost olmaz ...
    ardından gittim korkmaz a-321 aldım ama ondan da iyi verim alamadım ... sonunda çözümü buldum, termostatını iptal ettim şimdi canavar gibi çalışıyor ...

• -Dreams - kullanıcısına yanıt
    bu mesajın konuyla ilgisi nedir ?..

@-Dreams
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Ferhat

korkmaz a329 serisinde öne doğru uzanan ve yağın akmasını sağlayan oluk varken fazladan yağ makinenin ayaklarına akmaz mı... sürekli orada yağ tabağı mı bulunduracağız. kullanıcıları bu konuda bilgi verirse sevinirim. ayrıca bu model yerine king apollo tercih edilir mi.. döküm plakaları var olduğundan soruyorum.

A329 aldim. Problemsiz halaaaaa kullaniyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arzum ar-286 alınır mı ?

aile için tavsiye etmem ancak bekar/öğrenci için idare eder ...

Max -165 tl önerin var mı ?

kenwood hg-400 ...

ilgin ve cevabın için teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Dae-su Oh

Piyasada nasıl bu kadar dandik tost makineleri var ben anlamıyorum.
    Neredeyse tüm markaları inceledim 350 lira altında sadece Kenwood HG400 iş yapar ki onun fiyatı da uygun, basit ayar filan yok ama kaliteli.

Ben Breville 800GR alıp bu işi bitireceğim gibi duruyor en azından uzun süre kafam rahat olur.

Şu yoruma katılmamak elde değil..ben de 9 yıldır kullandığım Tefalin modelini bilmediğim makinesini değiştireyim dedim ama baktığım makinelerin malzeme kalitesi ve ergonomisi evlere şenlik. Eski makinem 10 numaraymış..bakmaya ve incelemeye devam edeceğim. sanayi tipi evde kullanıma uygun hangi makineleri tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oprema

quote:

Orijinalden alıntı: Dae-su Oh

Piyasada nasıl bu kadar dandik tost makineleri var ben anlamıyorum.
    Neredeyse tüm markaları inceledim 350 lira altında sadece Kenwood HG400 iş yapar ki onun fiyatı da uygun, basit ayar filan yok ama kaliteli.

Ben Breville 800GR alıp bu işi bitireceğim gibi duruyor en azından uzun süre kafam rahat olur.

Şu yoruma katılmamak elde değil..ben de 9 yıldır kullandığım Tefalin modelini bilmediğim makinesini değiştireyim dedim ama baktığım makinelerin malzeme kalitesi ve ergonomisi evlere şenlik. Eski makinem 10 numaraymış..bakmaya ve incelemeye devam edeceğim. sanayi tipi evde kullanıma uygun hangi makineleri tavsiye edersiniz?

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alynty: oprema
    ... sanayi tipi evde kullanyma uygun hangi makineleri tavsiye edersiniz?

fayrinoks dökümix ...
    simton 8 dilim (mediamarktta 219 lira) ...

• Bütün genelde herkesin yazmış olduğu tost makinası ile ilgili görüş ve fikirlerini okudum.Ben 3 gündür burada ve diğer sitelerde bakmış olduğum bu delonghi GCH 900C seramik kaplı modeli hoşuma gitti.hepsiburada comdan sipariş vermeden önce sizlerle bazı bu model ile ilgili fikirlerimi paylaşmak istedim.hepsiburada com firmasında
    sinbo kahve makinası ve bu ürün 249 tl+30 tl de indirim çeki veriyor.yanlız bu ürün ile yapılan bazı yorumlarda bu ürünün bir kaç kişi ön panelindeki 3 kontrol düğmesinin yanındaki sayı ve yazıların silindiğini söylüyor.bende şu an için bu akşam sipariş verecektim bu firmadan tereddüte düştüm.ve delonghi firmasını daha sonra merkez servisi aradım bir iki kere bunla ilgili şikayet gelmiş ve bana merkez servis 2 yıl içerisinde olursa garanti dahiline birebir ürünü değiştiriyoruz dediler.merkez servis ön tarafının sıcakken silinmemesi ve kimyasal sıvılar değilde yumuşak nemli bezle silinmesini tavsiye etti.öncelikle bayberty arkadaşımın ve diğerlerinin^bu ürünle ilgili nadide yorumlarını çok acil olarak almadan önce bekliyorum.çünkü kampanya bu akşam 29 nisan 2016 ya kadar, son sorum bu fiyatın altında alabileceğim başka siteler ve mağazalar varsa görüşlerinizi bekliyorum.çok araştırmama rağmen en iyisi şu an hepsiburada com'da gözüküyor.herkese saygılarımı iletiyorum.

• fredoo43 F kullanıcısına yanıt
    ilk sayfada modeller hakkında bilgi verirken belirttiğim gibi bu model şık, fonksiyonel ve kaliteli bir üründür ...
    ancak yine belirtmiştim ki ön panelle ilgili sorunları var; birincisi yazıların silinmesi ve ayrıca tahliye kanalı yanlış yere konumlandırıldığı için yağ vs.nin ön panele akması ...
    ürünün bağlantı kolları sağlam, gövde ve plakalar kaliteli ... tasarımı şık ... yukarıdaki iki problemi kabullenmek kaydıyla en çok tavsiye ettiğim modeller arasında sayabilirim ...
  • Gerçekten model olarak çok beğendik evdekilerle resim olarak,gidip bir mağazada görme şansımız olmadı tabiki diğer modellere baktığım zaman görünüşü çok şık.yerli malda almak istemiyorum.bu firmada bilinen yılların markası ama dediğim gibi diğer servisleride aradım tamamen şans işi diyor binde bir çıkıyor diyor yap yap ve iskit elektroniklede görüştüm.Yinede tavsiye edebilirmisin bana al diye fiyatıda uygun.korkmaz sinbo.arzum,king gibi modellerde evde hiç kullanmadım.aslında tefal phılıps kullanıyorum ama phılıps te maalesef tost makinası yok.yinede bana tavsiye edecekmisiniz bunu bayberty kardeşim al dersen alacağım.brevillede çok şık ama fiyatıda çok oynak bir pahalı bir düşüyor 800 olan modeli.sonuçta bu aklımda almalımıyım sence.Bir şans diyelimmi kendi kendimize!Birde yavaş yavaş herşeyi alıyorum birden yüklenmek istemiyorum.bu ürünler genelde cocuğumun çeyizi için zaten düğün 1 yıl sonra şimdi alsam garantisi 1 yıl sonra 2 yıldan 1 e düşecek o zaman başlanacak kullanılmaya.yani 1 yıl kenarda bekleyecek hiç kullanılmadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fredoo43 -- 29 Nisan 2016; 16:58:07 >

çeyiz içinse erteleyin önceliği diğer ürünlere verin, tost makinesi ne zaman olsa alınır bence acelesi yok ...
    "bu ürünü tavsiye eder misiniz ?" diye sorarsanız, "evet, tavsiye ederim, tam çeyizlik" ...
    ancak bunlar beyaz eşya gibi mağazadan çeyizlik kaydıyla alınıp garanti ertelemesi yapılmıyor, aldığınızda garantisi başlar ...
  • İnternet üzerinden aldığımız için çoğu beyaz eşyayı erteleme durumumuz yok,tabiki 1yıl boşa gidiyor kullanmadığımız için düğüne kadar,şu anda kararsız kaldım dediğiniz gibi sanırım erteleyeceğim belki o zamana kadar yeni model veya kampanyalar çıkar.Bu ürün baberty kaç yılın modeli idi biliyormuısunuz.Aslında alıcaktım dediğiniz gibi 2 kronik sorun canımı sıktı.muftak ürünlerinin en iyisi ve modellerini aldım bu üründe bu aldıklarımın yanında şik dururdu ama sanırım sorunsal nedeniyle vazgeçeğim.aslında kullanan arkadaşlarda bu yorumları okuyup yorum yapabilselerdi belki fikrim değişirdi.yinede cvblarınız için sağolun baberty kardeşim.sağlıcakla.Başka markalarıda araştıracağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fredoo43
    ... Bu ürün baberty kaç yılın modeli idi biliyormuısunuz.
    ... Başka markalarıda araştıracağım...

delonghi 2013'ten beri var ...
    diğer alternatifleri de vereyim aklınızda bulunsun:
    breville 200ex, 250ex
    homend 1304,
    korkmaz a-328, a-329-05, a-329-16
    king p-625,
    karaca biogranit
    hotpoint-ariston CG 200 AX0
    arçelik k-2369-tg,
  • Hepsiburada com'dan verdik siparişi, inşallah mahçup olmayız bu üründen.Beğenmessek ürünü iade süremiz var.geri veririz.gelsin bakalım gerekli yorum ve beğeniyi tekrar yazarım.
    hayırlısı olsun, İnşallah beklentilerinize uygun bulursunuz ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mestraa

https://www.webdenal.com/arzum-ar278_693787.html?gclid=CPWIkOrstcwCFUyeGwodANUIOg Arzum tost makinesi herzaman iyidir :)

ar-278 şık görünümlüdür ama o görüntüsü kadar kaliteli değildir ...
    ancak yine de 179 liralık fiyatı çok iyi hem de kargo dahilmiş, bence değerlendirmek lazım ...

not; ilk çıktığı dönemlerde 350-400'lü rakamlara çok müşteri bekledi ama satılmadı ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 30 Nisan 2016; 14:23:33 >

• 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.