Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Gerile3 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.569
Cevap
222
Favori
1.544.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vitaya yönelicem o zaman creamini hiçbir yerde yok ah olsa direk onu alırdım fiyat uygun sağlıklı ve 2 kişilik evde tam yeterli boyutta bakmadığım site bırakmadım hiçbir yerde kalmamış vampir gibi sömürmüşler hem ucuz hem sağlıklı olunca normal karşılıyorum herhalde eski de bir ürün ama vitada çok şekil duruyor onu alırız artık teşekkürler hocam yardımlarınız için.
    edit:seramikleri yıkama koşulları nedir ona da teflon gibi dikkat etmek gerekir mi ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n-force -- 11 Temmuz 2014; 15:58:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baberti

quote:

Orijinalden alıntı: erhanmat

quote:

king p-633 gördüm tesadüfen, kendi sitesinde bulamadım ama n11'de 140 lira kargo dahil...http://www.n11.com/king-p-633-tostoz-izgara-ve-tost-makinesi-P25767016

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ...

Bu yeni model sanırım.Eğer malzeme kalitesi arkadaşın aldığı seramik model kadar iyi ise fiyat uygun gibi.Hepsiburada da kodu aynı ismi farklı ama daha pahalı.
    http://www.hepsiburada.com/liste/king-p-633-tad-i-ala-izgara-ve-tost-makinesi/productDetails.aspx?productId=mtkinp633&categoryId=22014
    http://www.n11.com/king-p-633-tostoz-izgara-ve-tost-makinesi-P25767016

daha önce dediğim gibi kötü ürün olacağını sanmıyorum ama yine de bir mağazada görebilsem daha net olacak, aceleniz yoksa bekleyin derim...

Acelem yok.Tatil dönüşü Bursa'da ben de bakarım.Bonusumla bugün bebek maması aldım gitti:)

• Baberti ;sana birşey daha sorayım.Daha önce bahsetmiştim.2006 yılında alınma ızgara özellikli philips var bizde.Şuan yazlıkta olduğumdan fotosunu koyamadım.Küçük değil.Plakaları çıkabiliyor.2006 yılında evlenince almıştık.Gelelim soruma:Bendeki ürün ile bu yeni çıkan aliminyum döküm makineler arasında fark var mıdır?Bizim eski makine tavuğu falan çok geç pişiriyordu.
  • King p625 katkısıyla hazırlanan sahur soframız. Karışık tost gayet güzel oldu. Yalnız gaza gelip fazla hatta hiç bastırmamak gerekiyormuş. Denemek için bastırdığım biri haşat oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenaton.

...
  • quote:

Orijinalden alıntı: n-force

vitaya yönelicem o zaman creamini hiçbir yerde yok ah olsa direk onu alırdım fiyat uygun sağlıklı ve 2 kişilik evde tam yeterli boyutta bakmadığım site bırakmadım hiçbir yerde kalmamış vampir gibi sömürmüşler hem ucuz hem sağlıklı olunca normal karşılıyorum herhalde eski de bir ürün ama vitada çok şekil duruyor onu alırız artık teşekkürler hocam yardımlarınız için.
    edit:seramikleri yıkama koşulları nedir ona da teflon gibi dikkat etmek gerekir mi ??

bence vita daha iyi karar olur ceraminiden daha üst bir makina, hatta kullanan bir üye var geçmiş sayfalarda değerlendirmesini bile yapmıştı, fotoğrafları da var orada...

seramikleri de yıkarken dikkat etmek gerekiyor, sonuçta plakanın kendisi seramik değil sadece kaplaması seramik, üzerinde seramik bir boya katmanı var diye düşünün...

• quote:

quote:

quote:

quote:

king p-633 gördüm tesadüfen, kendi sitesinde bulamadım ama n11'de 140 lira kargo dahil...http://www.n11.com/king-p-633-tostoz-izgara-ve-tost-makinesi-P25767016

Bu yeni model sanırım.Eğer malzeme kalitesi arkadaşın aldığı seramik model kadar iyi ise fiyat uygun gibi.Hepsiburada da kodu aynı ismi farklı ama daha pahalı.
    http://www.hepsiburada.com/liste/king-p-633-tad-i-ala-izgara-ve-tost-makinesi/productDetails.aspx?productId=mtkinp633&categoryId=22014
    http://www.n11.com/king-p-633-tostoz-izgara-ve-tost-makinesi-P25767016

daha önce dediğim gibi kötü ürün olacağını sanmıyorum ama yine de bir mağazada görebilsem daha net olacak, aceleniz yoksa bekleyin derim...

Acelem yok.Tatil dönüşü Bursa'da ben de bakarım.Bonusumla bugün bebek maması aldım gitti:)

doğru karar, acelesi yok...
    bebekler önce gelir, Allah bağışlasın...

• quote:

Baberti ;sana birşey daha sorayım.Daha önce bahsetmiştim.2006 yılında alınma ızgara özellikli philips var bizde.Şuan yazlıkta olduğumdan fotosunu koyamadım.Küçük değil.Plakaları çıkabiliyor.2006 yılında evlenince almıştık.Gelelim soruma:Bendeki ürün ile bu yeni çıkan aliminyum döküm makineler arasında fark var mıdır?Bizim eski makine tavuğu falan çok geç pişiriyordu.

ızgara için plaka yüzey sıcaklığının yüksek olması lazım, mesela korkmaz a328 ve a329 serisinin plaka sıcaklığı 260 derece, breville yine bu konuda iyi...tüm markalar yüzey sıcaklığı bilgisini yazmadığı için ızgaraya uygun olup olmadığını anlamak zor, sadece 180 derece açılabilir kapakların olması çözüm değil...buna ilave olarak alüminyum daha hızlı ısındığı için ilk bekleme süresi daha azdır...demirdökümler ise yavaş ısınır ama geç soğur...sizdekinin plakaları demirdöküm ise bunlarla ilgili olabilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: yy982

King p625 katkısıyla hazırlanan sahur soframız. Karışık tost gayet güzel oldu. Yalnız gaza gelip fazla hatta hiç bastırmamak gerekiyormuş. Denemek için bastırdığım biri haşat oldu.

afiyetler olsun...

memnun kalmanıza sevindim...
    king'in üst kapak ağırlığı gerçekten iyi, ağır kapaklı makinaların avantajı budur, uğraştırmaz...

• Allah razı olsun.Yukarıda bahsedilen arçeliğin modelini incelediniz mi?Onun plakaları da kalın mı?2400 watt yazıyor.Bu ızgara için iyi gibi duruyor.
  • quote:

Allah razı olsun.Yukarıda bahsedilen arçeliğin modelini incelediniz mi?Onun plakaları da kalın mı?2400 watt yazıyor.Bu ızgara için iyi gibi duruyor.

k-2369-tg gayet iyi, plakalar yeterli kalınlıkta, üst kapak ağırlığı da yeterli...
    bence servis yaygınlığı bakımından da tercih edilebilir bir model, arçelikte başka model tavsiyem yok tek beğendiğim o, diğer modellerinin yüzeyleri çok küçük...
  • Siz görüp incelediniz mi?Gördüğüm kadarıyla sadece yağ haznesi yok.Fakat watt değeri yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astralll

Vestel V-Brunch Serisi 3000 Inox Tost Makinesini

tavsiye eder misiniz?

Link:http://www.hepsiburada.com/liste/vestel-v-brunch-serisi-3000-inox-tost-makinesi/productDetails.aspx?productId=mtves20242243&categoryId=22014#Yorumlar

görünümü ve malzemesiyle iyi bir ürün izlenimi veriyor...alt-üst plakalar için ayrı ısı kademesi var...
    ancak bir mağazada teşhir için konulan makinanın üst kapak sabitlemesinde gevşeklik farketmiştim...hor kullanmaya pek gelmiyor sanırım...

• quote:

Siz görüp incelediniz mi?Gördüğüm kadarıyla sadece yağ haznesi yok.Fakat watt değeri yüksek.

inceledim ve beğendim...
    ancak bayi fiyatı yükselmiş, 199 liraydı 265 olmuş, arçelik kampanya dönemini bekleyin yada internetten fiyat araştırması yapın...
    mesela ist. bilişim'de fiyat 165 ama stokta yok, diğerlerinde fiyat 180 civarı...
  • Ben Kenwood un HG400 modeli gibi ama isi ayarli bir modeli var simdi piyasada yok 7 yildir onu kullaniyorum ve oldukca ama oldukca memnunum.

Kayinvalide de bizde onu gordu illa bu tost makinasindan istiyorum dedi ama piyasa da yok.

Asagida ki makinlardan hangisi ni alayim. Beni gonlum King den yana ikisini de gordum. Hatta King i is yerinin mutfaginda 1 yildir kullaniyoruz. Oldukca guzel kullanimi var.
    Plakanin cikmasi temizlik icin avantaj.

king p-625

Kenwood HG400

Butce Max:150 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemele -- 14 Temmuz 2014; 15:26:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemele

Ben Kenwood un HG400 modeli gibi ama isi ayarli bir modeli var simdi piyasada yok 7 yildir onu kullaniyorum ve oldukca ama oldukca memnunum.

Kayinvalide de bizde onu gordu illa bu tost makinasindan istiyorum dedi ama piyasa da yok.

Asagida ki makinlardan hangisi ni alayim. Beni gonlum King den yana ikisini de gordum. Hatta King i is yerinin mutfaginda 1 yildir kullaniyoruz. Oldukca guzel kullanimi var.
    Plakanin cikmasi temizlik icin avantaj.

king p-625

Kenwood HG400

Butce Max:150 tl.

kenwood kaliteli bir makina, king özellik açısından avantajlı, hangisini alsanız pişman olmazsınız...
  • Arçeliğin cam kapaklı ve beyaz olanı bekoda da var.Beko-arçelik olayını aten biliyoruz.Fakat şu modeli daha önce görmedim:BEKO BKK 3075 TG Black Series Tost Makinesi
    http://www.n11.com/beko-bkk-3075-tg-black-series-tost-makinesi-P17453477

• quote:

Arçeliğin cam kapaklı ve beyaz olanı bekoda da var.Beko-arçelik olayını aten biliyoruz.Fakat şu modeli daha önce görmedim:BEKO BKK 3075 TG Black Series Tost Makinesi
    http://www.n11.com/beko-bkk-3075-tg-black-series-tost-makinesi-P17453477

yeni değil, grundig 5040 modelinin beko versiyonu, aynı grubun malı...
    derli toplu bir model değil bence ama özellikleri iyi, alt-üst ısı ayarı var...

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.