Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.575
Cevap
222
Favori
1.544.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayırlı olsun ...
  • Sn bayberty böyle güzel bir konuyu başlatmasa,hem açıklayıcı hem örnekli hem detaylı şekilde,kendi adıma konuşmak gerekirse dökümix gibi bir üründen haberim olmayacaktı,
    Umarım dökümix alan ve kullanan sayısı artar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leventsr -- 16 Mayıs 2016; 19:54:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • leventsr L kullanıcısına yanıt
    teşekkürler ...
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    bende arayış içerisindeydim Sinbo SSM-2530 'nun HB yorumları iyiydi ve ucuzdu, onu almaya niyetlenmiştim.

nerden çıktıysa bu konu çıktı karşıma dökümix'i aklıma soktunuz, illa masrafa sokacaksınız adamı

bu dökümix'in tek modeli mi var bu arada?
  • Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    fayrinoks'un başka modelleri de var ancak ev tipindeki tek modeli dökümix ... diğerleri büfe tarzı büyük ve ağır makineler ...
  • En ucuz dökümix akakçe diye yazınca nete ,linkdki site çıkıyor ayrıca n11 de 145 tl den satılıyor düşünenler baksın.
    Ankara da olanlar ulus spotculardan sanayi tipi mutfak ekipmanı satan tek büyük mağaza var ordanda 135 tl den alabilir ,ben ordan almış idim.

http://www.sayardan.com/index.php?route=product/product&product_id=445&search=D%C3%96K%C3%9CM%C4%B0X&ref=akakce&v=1.23.5

• Konuda emeği geçenlere çok teşekkür ederim. Bugün dökümix siparişini geçtim gelsin bi hayırlısıyla bakalım nasıl bir şeymiş.
  • selam. hocam ben konya da olduğum için direk fabrikadan servis aldım. düğme yazıları silinmişti onu değiştirdiler. silinmeyen yazıları olan düğmeye geçmişler. diğer şehirlerdeki servisleri sormak hiç aklıma gelmedi. 532 460 37 33 nolu telden fatih kardeşimizden öğrenebilirsiniz. fabrika satışdaki arkadaş.
  • brovazZ kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun, bugün dökümix günü oldu ...
  • Bu konudaki birçok yorumu okuyup çevremde de kullananların yorumlarını dinledikten sonra ben de dökümix'de karar kıldım. Lakin aklımdaki tüm soru işareti renginden ibaret. Mutfak komple inox, sadece bu kırmızı olursa çok sırıtır diye düşünüyorum. Farklı bir renk seçeneği yok bu üründe sanırım gördüğüm kadarı ile ama emin olmak için buraya da sormak istedim. Bunun dışında önerebileceğiniz tost makinelerine de açığım Asıl kullanım amacım tost yapıp ekmek kızartmak. Grill vs. önemli değil benim için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fink Ployd

Bu konudaki birçok yorumu okuyup çevremde de kullananların yorumlarını dinledikten sonra ben de dökümix'de karar kıldım. Lakin aklımdaki tüm soru işareti renginden ibaret. Mutfak komple inox, sadece bu kırmızı olursa çok sırıtır diye düşünüyorum. Farklı bir renk seçeneği yok bu üründe sanırım gördüğüm kadarı ile ama emin olmak için buraya da sormak istedim. Bunun dışında önerebileceğiniz tost makinelerine de açığım Asıl kullanım amacım tost yapıp ekmek kızartmak. Grill vs. önemli değil benim için.

Rengi tam kırmızı değil vişne çürüğü diyebilirim parlakda değil sırıtcağını pek düşünmüyorum,gönül rahatlığıyla alabilirsin bence çokta memnun kalırsın,rengini beğenmesen dahi kalitesini çok beğenirsin.

Eyvallah hocam sayenizde =)

• Fink Ployd kullanıcısına yanıt
    mediamarktta simton 8 dilim var çelik gövde boyasız inox sayılır, incelemenizi öneririm ...
    Hocam ben makineyi şimdiye kadar kaç defa almıştım ama valideyi memnun etmek zor :) leventsr arkadaşın dediği gibi en son rengine fazla takılmayıp mecbur dökümix alacağım gibi geliyor. Sizin bahsettiğiniz makine de dış görünüş olarak sınıfta bırakıldı kendisi tarafından, kantin makinesine benziyormuş öyle dedi :) Önerebileceğiniz uygun fiyatlı modelleri yazabilirseniz teker teker inceleyebilirim hepsini. Bu arada aşağıdaki modeller hakkında görüşlerinizi alabilir miyim..

Homend Toastbuster 1301
    Arnica Tostit Izgaralı Çelik Tost Makinesi

• Fink Ployd kullanıcısına yanıt
    valideniz haklı, simton görünüm olarak dökümix yanında birazcık kantin makinesi gibidir ancak yakından görünce sıcak bakanlar da oluyor (mesela ben) ...
    size önerebileceğim makineler;
    breville 250ex veya 200ex
    delonghi cgh-900 veya cgh-900-c
    korkmaz a-328, a-329-05 veya a-329-16
    homend 1304
    king p-625
    kenwood hg-400 (sabit plaka)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

valideniz haklı, simton görünüm olarak dökümix yanında birazcık kantin makinesi gibidir ancak yakından görünce sıcak bakanlar da oluyor (mesela ben) ...
    size önerebileceğim makineler;
    breville 250ex veya 200ex
    delonghi cgh-900 veya cgh-900-c
    korkmaz a-328, a-329-05 veya a-329-16
    homend 1304
    king p-625
    kenwood hg-400 (sabit plaka)

Simton ve muadillerine bakmış idim dökümix almadan önce ,özellikle simton alayım diyordum ama ciddi ağır makineler bir yerden bir yere kaldırmak erkek için sorun değil ama evde bir bayan var ise yerinden kesmesi imkansıza yakın ,birde tezgah üstünde olcağı için kaldırması dahada zor,
    Ev için simton gibi markalar gerçekten çok çok iyi olur ama en büyük dez avantajı gerçekten ağır,
    Dökümix o dez avantajı avantaja dönüştürüyor getçekten.

• Merhabalar dokumix geldi benim. Kullananlardan bilgi almak istiyorum. Dokumlerin hepsi mi boyle acaba sanki bazi noktalarda kahverengimsi biseyler var . acaba pas filan midir. Korktum acikcasi .

• quote:

Orijinalden alıntı: tyanali51

Merhabalar dokumix geldi benim. Kullananlardan bilgi almak istiyorum. Dokumlerin hepsi mi boyle acaba sanki bazi noktalarda kahverengimsi biseyler var . acaba pas filan midir. Korktum acikcasi .

sıfır üründe olacağını sanmam, size kullanılmış ürün göndermiş olabilirler mi, var mı böyle bir kullanılmışlık emaresi gelen makinede ?..

ek: yada resmini ekleyin emin olalım ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 18 Mayıs 2016; 18:13:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyanali51

Merhabalar dokumix geldi benim. Kullananlardan bilgi almak istiyorum. Dokumlerin hepsi mi boyle acaba sanki bazi noktalarda kahverengimsi biseyler var . acaba pas filan midir. Korktum acikcasi .

Yok pas falan değil,aynısı bendede vardı, ufak kalıntıymış gibi duruyor,kullandıktan sonra kalmadı o kalıntı benzeri şeyler,bir arkadaş yazmış idi zannedersem ,fabrika çıkışı yağlı çıkıyor gibi bir şey okumuştum yanlışım yok ise,döküm plakanın paslanmaması için yapılmış bir işlem olabilir.

• 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.