Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (337. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.569
Cevap
222
Favori
1.544.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de hep "belki simton veya fayrinoks bana test ürünü gönderir" diye bekledim bunca zaman ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

ben de hep "belki simton veya fayrinoks bana test ürünü gönderir" diye bekledim bunca zaman ...

aslında dökümix yetkilisi ile görüştüm ve forum sayfamızı senin üye adın ile tavsiye edip not aldırdım ancak geri dönüş olmadı :(

artık sendeyiz reyiz güzel bir tercih ile f/p bekliyorum senden,
    unutmadan SİMTON için 80 mt mutfak lazım, umarım aileniz karşı çıkmaz
  • övünce dönmezler tabii, kötüleseydim kesin geri dönüş olurdu ...
    simton sanıldığı gibi değil aslında, minyon sayılacak türden kimse farkında değil ...
  • quote:

övünce dönmezler tabii, kötüleseydim kesin geri dönüş olurdu ...
    simton sanıldığı gibi değil aslında, minyon sayılacak türden kimse farkında değil ...

artık günahları boyunlarına o kadarını bilemiyorum
    ancak simton gözüme gerçekten büyük geliyor

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ...

• resimde kaba görünüyor ama kapladığı alan diğerlerinden büyük değil sadece ağırlığı külçe gibi ...
    simtonu mediamarktta gördüm beğendim çok stabil oturaklı bir makine ... canlısını hiç görmesem de dökümix daha büyüktür diye tahmin ediyorum ...
  • quote:

resimde kaba görünüyor ama kapladığı alan diğerlerinden büyük değil sadece ağırlığı külçe gibi ...
    simtonu mediamarktta gördüm beğendim çok stabil oturaklı bir makine ... canlısını hiç görmesem de dökümix daha büyüktür diye tahmin ediyorum ...

Dökümix'ten ekmek kapasitesi haricinde bir artısı var mı peki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    simton'un üst kapak çok ağır ve sağlam, dökümix'i resimlerden gördüğüm kadarıyla biraz korkmaz a-328'e benziyor üst kapak simton kadar stabil durmuyor ...
  • quote:

simton'un üst kapak çok ağır ve sağlam, dökümix'i resimlerden gördüğüm kadarıyla biraz korkmaz a-328'e benziyor üst kapak simton kadar stabil durmuyor ...

Anladım hocam, teşekkürler. Kendinizi çok tostsuz bırakmayın.

• Tavsiyelerinizden yola çıkarak homend 1304 almaya karar verdim ancak fiyati eskiye gore cok pahali. 369tl. İndirim kuponlarından bahsetmişsiniz yardımcı olabilir misiniz ?

• s.a arkadaslar işyerine tost makinası almayı düşünüyoruz uygun ve sağlam bir tost makinası bulamadık tvsiyelere baktım bizim bütçemiz 100 tl yi geçmiyor orta boy önerebileceğiniz bir tost makinası varmı şimdiden tşk ederim yardımlarınız için
  • ferr25turkey F kullanıcısına yanıt
    -vestel v-brunch 1000 kırmızı
    -korkmaz a-305
    -lava döküm ocak üstü
    ...
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Sizi alintiladim ama yazacaklarim aslinda sanayi tipi makine ile ilgili.

Bu tarz ticariye dobuk makinelerin ust kapagi cok agir oldugu icin, tost sandvic ekmeklerini ezmemesi icin araya masa gibi bir ek aparat koymak gerekiyor. Yine agirlik nedeniyle daha kalin ekmekleri kendi agirligi ile ezmesi kolay ama yuskek isisi ile ozellikle yagsiz tost severler kalin ve kitirdamis bir tost yeme riski ile karsilasabilirler. Tostcularda yedigimiz tostlarin lezzeti makinelerin buyuklugunden cok bence yillardir tabakalarinda biriktirdikleri margarin katmanindan. Evde 3. Veya 4. Tost ilk yikanmis plakalara gote daha lezzetli olur genelde. Eger icersinde erimis peynir yanmis ekmek parcalari kalmazsa yine temiz tost cikar ilk yikamadan sonraki gibi. Tabi bunlar kisisel gorusler..ya da kucuk makine icin kendimi ikna ettigim noktalar. Eger bu is icin en iyi makineyi aklima koysaydim, breville secimim olurdu.

https://www.morhipo.com/breville-800gr-profesyonel-izgara/8562131/detay?gclid=CjwKEAjwlpbIBRCx4eT8l9W26igSJAAuQ_HGUL3pmjGl93W8GP32rLqwdv7R3xzY6I3-ryhOR7SpLRoCnErw_wcB

Saygilarimla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eiskent -- 30 Nisan 2017; 12:3:13 >

• Bayberty kullanıcısına yanıt
    merhaba, "anne" kullanımına uygun 200-250 ₺ civarında çıkarılabilir plakalı tost makinesi arıyorum, var mı öneriniz??

• arkadaş conti marka bu makinayı bulmuş fiyat olarak 120 civarı sizce iyimi nette bulamadım bir mağazada denk gelmiş sizce nasıl ***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ...***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ...

• tommyvercetti07 kullanıcısına yanıt
    bunlar annelere uygun ...
    Korkmaz A328 Tostkolik
    Korkmaz A328-05 Tostkolik Granit
    Arzum AR2001 Tostçu Delux
    Arnica AA 171 P Tostit Pro
    Korkmaz A310 Formula Granit
    ...
  • ferr25turkey F kullanıcısına yanıt
    fakir camilla tarzı bir makine, onun gibiyse fiyatı iyi ama işçilik-malzeme nasıldır bilemem ?..
  • son zamanların en ciddi breville kampanyası ...
  • Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim ayrıca bayberty e de teşekkür ederim. baştan sona okudum forumu.atlamadan. Bende özellikle döküm arıyorum ama kaplaması da önemli . merak ettiğim için üye oldum. Acaba dökümix tost makinasının iç kısmının üst yüzeyi kaplaması yokmu gerçekten çünkü açıkta paslanır yani havanın nemiyle bile paslanır . Bi kimyacı olarak ben böyle düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.