Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (336. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.569
Cevap
222
Favori
1.544.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bayberty

eski modeller teşhir veya iade olabilir, eski model alırken dikkat edin, cucinox çok satıldı eğer sıfır kutulusu varsa alın, yeni modellerin sıfırı piyasada bol dolayısıyla risk az ...

-hotpoint-ariston cg-200 dikey saklanabiliyor mu acaba ?
  • _Warknife_ _ kullanıcısına yanıt
    Bir yıldır dokumix kullanıyorum. İlk birkaç kullanım dışında hiç yaglamadim. Pas felan yok. Kullandıktan sonra henüz ılıkken peçete veya ıslak mendille silmek yeterli oluyor. Temizliği sizi korkutmasin. Diğer makinelerden daha kolay. Gönül rahatlığıyla alıp lezzetli tost yemenin keyfini çıkarın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • omeraydin0678 O kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam

• Iyi aksamlar,

Dokumix tost makinem geldi ama bir tatsizlik ile karsilastik.

Sizin anlattiginiz sekilde yagladiktan sonra makineyi calistirdim. Alt tablanin ortalarina dogru 5-6 santimetrelik catlak olustu. Satici firma urunu geri alamayacagini sozledi. Fabrika ile gorusun dendi.

Ne yapmaliyim? Uzun vadedi bu catlak sorun cikarir mi?(alt aksama yag sizmasi ve urunun calismamasi soz konusu mudur?)

Ekte resmi upload ettim. Fotografta gorulen kisimda 3 santimetre catlak gozukuyor, 2 santimetre de kilcal catlak var.

http://hizliresim.com/aLA21z

Duzenleme:
    Gec cevap icin kusura bakmayin. Gerci tedarikcinin de kabahati var bunda :)
    Fabrika ile gorustum. Kisin dokulen tablalarda bazen bunun olabilecegi soylendi. Urunu aldigim yere iade etmem gerektigi soylendi.
    Urunu iade ettim, yenisi yolladilar ama surec biraz uzun surdu. Formal bir siparis olmadigi icin muhtemelen unutuldu, bir muddet sonra elime gecti urun(geri gonderdikten 15-20 gun sonra).
    Su an urunu kullaniyorum.

Madem mini bir urun degerlendirmesi de yapayim.
    Urunun agir olmasi mobilitesini baya etkiliyor. Almadan once 7 kg oldugunu biliyorsunuz ama kullanacak kisi(annem) bunun hesabini iyi yapmadigi icin biraz hayiflandi bana :)
    Basta calisirken trim sesi gibi sesler geliyor. Onceki makinelerde bu sesi pek duymazdim bunda daha belirgin.
    Temizlemesi kolay degil hatta zor diyebilirim.
    Tasarim olarak guzel degil. Biraz daha uzerinde calisilmasi lazim.
    Dogrusu benim beklentim daha yuksekti ama neticede tost makinesi. Fiyatinin hakkini veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MD Doc -- 1 Haziran 2017; 11:19:1 >

• MD Doc M kullanıcısına yanıt
    çatlak daha önce yok muydu, siz makineyi çalıştırdıktan sonra oluştuğundan emin misiniz ?..
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Eminim. Yuksek sayilabilecek bir ses esliginde catladi.

• MD Doc M kullanıcısına yanıt
    talihsiz bir durum, fabrikayı arayın bakalım ne diyecekler ...
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Anladim. Tesekkur ederim.

Fabrikanin telefon numarasi nedir?

Edit: 0332 355 03 73

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MD Doc -- 25 Nisan 2017; 21:20:18 >
  • Geçmiş olsun fabrika ile görüşmeleriniz ve geridönüşleri buradan paylaşırsaniz bizde ona göre kararlarımızı düşünürüz. Tüketici mahkemesinede gitseniz haklı çıkarsınız çünkü bariz üretim hatası. Bariz ses eşliğinde kırıldı demeseniz urundeki ayıbı boya vs ile rötuş yapmışlar diye düşünürdum. Tekrar geçmiş olsun

• Oxygen1777 kullanıcısına yanıt
    https://www.akakce.com/tost-makinasi/en-ucuz-aksu-t32-gross-grill-fiyati,5736627.html
    o çok eski bir model değil mi? 90larda bile 10 yaşındaydı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MD Doc

Eminim. Yuksek sayilabilecek bir ses esliginde catladi.

Ne yaptınız görüşme nasıl geçti?

• konu sahibi olarak son gelişmeyi vereyim ...

evdeki tost makinemiz KORKMAZ A-321 SLİMLİNE MAXİ bugün itibariyle rahmetli olmuştur ...

bir süredir termostatı iptal vaziyette kullandığım makine bugün yarı yolda kaldı pert oldu ...

• quote:

konu sahibi olarak son gelişmeyi vereyim ...

evdeki tost makinemiz KORKMAZ A-321 SLİMLİNE MAXİ bugün itibariyle rahmetli olmuştur ...

bir süredir termostatı iptal vaziyette kullandığım makine bugün yarı yolda kaldı pert oldu ...

Son olaylardan sonra dökümix al demeye çekiniyorum. Arkadaşa inox sipariş verdik arka taraflarında hafif boyası dökük geldi. İade vs uğraşmamak adına kabul etti. Çalışmada vs sıkıntı yok. Fabrikanın bireysel satmamasi sorunları beraberinde getirecek. Ben daha kimseye görmeden almamalarini tavsiye ederim

• Homend 1314 aldım.ısınması falan fevkaladeydi.plakaları kalındı.fakat plakalar ikinci gün sonunda çıkmamaya başladı.telefon açtım anında geri gönderin yenisini verelim dediler.gönderdim bir haftaya yenisi geldi.bunu da kargocular yere vurmuş tutma kolu kırık olarak geldi.aradım isterseniz para iadesi isterseniz yeni ürün tekrar gönderelim dediler.ben daha fazla beklemek istemediğim için para iadesi talep ettim.ama beni çok şaşırttılar açıkçası .ülkemizde böyle malına sahip çıkan bi firma olması çok çok iyi bişey.ben daha sonra tefal gourme comfort aldım ama vicdanım da hiç rahat.sanki homend e ihanet etmişim gibi inanın:)bu yazıyı yukarda çatlak ürünü kabul etmeyen firmaya istinaden yazdım.

• Apomania A kullanıcısına yanıt
    homend hakkında herkes aynı övgüleri yazıyor ...
    hayırlı olsun, tefal'den memnun kaldınız mı ?..
  • quote:

homend hakkında herkes aynı övgüleri yazıyor ...
    hayırlı olsun, tefal'den memnun kaldınız mı ?..

Teşekkürler hocam.siz işk sayfalarda grill classicc için almayın, grill comfort için ise uygun fiyata bulursanız alabilirsiniz yazmışsınız ilk sayfalarda.ben de comfort u uygun fiyata bulunca düşünmeden hemen aldım açıkçası .2 hafadır gayet memnun bi şekilde kullanıyoruz.emeğinize sağlık tekrardan hocam.

• Apomania A kullanıcısına yanıt
    güle güle kullanın ...
  • quote:

konu sahibi olarak son gelişmeyi vereyim ...

Kendinize tavsiyeniz nedir peki?

• Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    simton 8 dilim veya fayrinoks dökümix yada lava döküm ocak üstü ...
  • quote:

simton 8 dilim veya fayrinoks dökümix yada lava döküm ocak üstü ...

şu simton 8 dilimi alda güzel f/p okuyalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 28 Nisan 2017; 17:14:2 >
  • 
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.