Şimdi Ara

TOSHIBA L750D 15E AMD FUSION A6 LAPTOP ALINIRMI ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İşlemci Üreticisi AMD İşlemci Modeli A6 İşlemci Numarası 3400M İşlemci Hızı-
    Hızlandırılmış (2.3 GHz/1.4 GHz,4 MB L2 cache) İşlemci Hızı 2,3 GHz Ekran Boyutu 15,6 " Ekran Çözünürlüğü 1366 x 768 px Bellek 6 GB Sabit Disk Tipi SATA Disk Kapasitesi 640 GB Disk Dönüş Hızı 5400 rpm Ekran Kartı Belleği 1 GB Ekran Kartı AMD Radeon™ HD6520G Grafik kartı İşletim Sistemi Windows 7 Home Premium Ağırlık 2,50 kg Bellek Hızı 1333 MHz Bu laptopu aldım... İlk defa amd işlemcili bir laptop aldım... Windows 7 home premiu inanmicaksınız ama işlemciye 7 üzerinde 6,5 ramlere 7 üzerinden 6,9 grafik kartına 5,9 oyun performansına 6,5 ve hdd veri aktarımınıdaa 5,7 puan verdi... Bu gerçekten çok iyii bi değer... 4 çekirdekli Amd işlemcili makine üstelik toshiba kalitesiyle yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

• bundaki amd işlemci intelde i3 2310m ayarında bir performansa sahip ekran kartı olarakta normal sevide bir ekran kartı nvidia'da gt525 ayarında buna göre düşünün.normal seviye fiyatı nekadar pahalıdır heralde toshıba düşük özellikleri genelde yüksek fiyatlara satıyor ne kadar fiyatı
  • fiyat mediamark te 1300 tl gayet uygun ama

win 7 home premium buna sistem derecelendirmesine çok iyi puanlar verdi...

benim anlamadığım bundaki AMD işlemci 4 çekirdeğe sahipken piyasadaki çoğu core i5 işlemciler çift çekirdek sadece sanal olarak 4 çekirdeği destekleliyor...

ayrıca Direct-x11 desteğide mevcut manyak bi laptop
  • ama performans olarak i5 ler amd'lerden daha iyi leptoplarda windows derecelendirmesi normal puanlar yeni sistem ondan puandan dolyı leptop alınmaz 3dmark puanına birde bakman gerekir asıl test onlar bunun internetteki 3dmark testi ortalama 5250 civarı düşük bu sisteme göre i5 işlemci olsa 7000 puanı devirir. örnek olarak senin özelikleri içinde barındıran bir leptophttp://www.notebookinfo.de/produkte/toshiba-satellite-l755d-13g/psk32e-01u00jgr/00007876/#Tests sayfanın altında puanlar mevcut sana senin kartının seviyesinde bulunan bir ekran kartının bulunduğu i3 işlemci bulunan bir leptopun puanı daha fazla olan bir makine göstermek gerekirsehttp://www.notebookcheck.net/Review-Samsung-300E5A-S01-Notebook.70644.0.html ben örnek verdim kafana yattıysa alabilirsin bu fiyata i5 gt 540m karta sahip leptopta alınabilir istersen.

• kardeş ben zaten oyun falan oynamayacam kardeşime aldım... Ha birşey kafama takıldı bu işlemcinin önbelleği 3 mb ama everest programında 1 mb olarak gözüküyo birde ekran kartı 1 gb yerine 512 mb olarak gözüküyor neden ????
  • işlemci ön belleiğ 3mb'dir,ekran kartna gelince sistem dahili kartı görüyor onu ölçer harici kartı görmüyor masaüstü sağ tıkla değiştirilebilir grafik sürücüsünden yüksek performanslı grafik işlemcisini seç ekran kartı özelliklerini tech powerup programını kur.
  • kardeş bu konfigirasyonu bu fiyata bulmam cok zor geri değiştirmeyi düşünüyorum ama bu laptopun işlemci hızını nasıl artırabilirim ? Kardeş yardımcı olabilirmisin
  • Valla arkadaşlar, bence bu AMD beş para etmez. 2-3 ay kadar önce Media Markt tan kayınpederim için 1.500 TL civarına aldık. Ben oradaki satıcılara i5 muadili olsun dedim, ara sıra yeni çıkan Modern Warfare 3 vb. oynanacağını söyledim. Bu modeli önerdiler, aldık. Ancak oyunu kurduk ve sürekli takılıyordu. Toshiba nın default olarak sisteme doldurduğu gereksiz tüm ıvır zıvır programları kaldırdım, tüm windows ve driver güncellemelerini Toshiba sitesinden yaptım, ancak inanmayacaksınız ama daha da yavaşladı, hatta açılması bile 3-5 dak. civarında sürmeye başladı. Bence Intel rakipsiz, bu amd muhabbeti tamamen pazarlama üç kağıdı, sakın Amdli makina almayın derim ben... Neredeyse kafayı yemek üzereyim bu laptop ile ...
    Hatta artık Toshiba ve amd markalarından nefret etmeye başladım, bu markaları gördüğüm hiçbir ürünü almayacağım. Media markt Beylikdüzündeki sözde yardımcı olan ama bilerek veya bilmeyerek yalan söyleyip utanmadan her türlü 3 boyutlu oyunu oynar diye garanti veren satıcı bozuntularından dolayı bu firmadan da soğudum ve bundan sonra bilgisayar alırsam örneğin Vatan Bilgisayar dan almayı düşünüyorum, çünkü oradaki satıcı arkadaşlar gerçekten biliyorsa yorum yapıyor, tam bilmiyorsa Media markt taki gibi ukalalık yapmıyorlar.
    Toshiba Satellite L750D notebook (laptop) bilgisayar yüzünden artık benim görüşüm şu hale geldi : Birisine beddua etmek istersem hay Amd işlemcili Toshiba sahibi olasın demeye başladım.

• O bilmeyipde sallayan m.temsilcileri heryerde var. Vatandan ekran karti alirken adamin hakkinda soylediklerini duysaniz sasarsiniz. Bilmeyen bi adam dinlese konusanin bisey bildigini sanir ama bos beles anlatiyo iste. Siz onlara bakmayin en iyisi saglam bi onarastirma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neden alınmasın alınır tabikide
  • evet ben boşuna geri vermedim ürünü zaten alırkende içime sinmemişti cihaz 2 gün içinde dvd-rw rahmetlik olmuştu ve çok ağır çalışıyordu makine kesinlikle bulaşmayın derim ben araştırmamı yapıp dell in B45 B 45 model core i 5 li laptobunu 1400 tl ya alacaktım medimarktaki süper zeka m. Temsilcisi bana dell in bu modelini almayın tuş takımı içeri göçüyor bilmem ne demiş ve bu lanet toshibayı bana zorla satmıştı... Bende aldım işte cahillik 6 gün sonra değiştirdim geçti gitti kurtardım. Ok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.