Şimdi Ara

Toshiba c660 12T ÇOK ACİL YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • değerli arkadaşlarım elime bi tane 2. el (2 aylık) Toshiba c660 12T modeli geçti
    özellikleri şöyle: i3 370M 2.40 Ghz işlemci
    2 GB ram
    320 gb harddisk
    paylaşımlı ekran kartı
    wifi, bluetoth, webcam yeni nesil klavye falan filan model numarası c660 12t

arkadaşım uygun bi fiyata (700-750 tl civarı) verecek
    pek öyle oyun oynamam, internet, fotoğraf ve video izlemek için kullanılacak
    nasıl bi dizüstüdür alınır mı? fiayat nasıl acil karar vermem gerekiyor
    aletin hiçbir sorunu yok bi haftadır bende emanet kullanıyorum.
    acil cevap ve yorumlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz40 -- 24 Nisan 2011; 13:47:18 >

• Merhabalar;

Toshiba gibi bir markaya göre fiyatı uygun.Oyun hariç diğer işlemler için yeterli.İşletim sistemi nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: borabalkan

Merhabalar;

Toshiba gibi bir markaya göre fiyatı uygun.Oyun hariç diğer işlemler için yeterli.İşletim sistemi nedir?

cevap için teşekkürkler
    bi ara kimse bişey yazmayacak diye korktum yani
    işletim sistemi free dos.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz40
    değerli arkadaşlarım elime bi tane 2. el (2 aylık) Toshiba c660 12T modeli geçti
    2 GB ram
    320 gb harddisk
    paylaşımlı ekran kartı

Oyun oynamassan yeter yoksa fazla performans bekleme bendede toshiba var çok sağlamdırlar ancak biraz hantaldırlar indirim yaptır fiyatında istanbul bilişimde 1000 liraya satellite i5 vardı sıfır makine az daha koy onu al daha olmadı pcye geçince link atarm

• quote:

Orijinalden alıntı: B€RK

quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz40
    değerli arkadaşlarım elime bi tane 2. el (2 aylık) Toshiba c660 12T modeli geçti
    2 GB ram
    320 gb harddisk
    paylaşımlı ekran kartı

Oyun oynamassan yeter yoksa fazla performans bekleme bendede toshiba var çok sağlamdırlar ancak biraz hantaldırlar indirim yaptır fiyatında istanbul bilişimde 1000 liraya satellite i5 vardı sıfır makine az daha koy onu al daha olmadı pcye geçince link atarm

cevap için teşekkürkler
    hocam nerde 1000 liraya i5 üstelik toshiba ben bulamadım açıkçası süper fiyat

hediye çantasıda var 665 tl ye geliyor bana. netbook fiyatına mantıklı gibi.

benim makinenin linki 1100tl küsüre geliyor peşini, taksitle 1185tl falan.
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/satellite-c660-12t-toshiba-dunyasi-fiyatlari-kampanyali-laptoplar-en-ucuz-dizustu-bilgisayar-modelleri-firsatlari-notebook-taksit-avantajlari,21632.html

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.