Şimdi Ara

Toshiba A350D Wi-fi sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarım Toshiba A350D-12J. Dün bilgisayarımı açtığımda wi-fi'ın çalışmadığını gördüm. Driverı silip yeniden kurdum ama netice değişmedi. Zaten formata ihtiyacı olan bilgisayarımı bu bahane format edip güncel driverlerı yükledim ancak wi-fi hala çalışmıyor. Ne yapabilirim acaba?

• Selam toshiba notebooklarda bu tarz wireless sorunları olabiliyor.ilk önce aida64 vb. bir program ile network kartının modelinin ne olduğunu görün.Daha sonrahttp://aps2.toshiba-tro.de/wlan/?page=downloads adresinden uygun driveri çekip yükleyin.Ayrıca toshiba eu sitesinden laptopun alt tarafında yazan model numarasından driverlarını bulun ve orada Value Added Package gibi bir driver olması lazım bunuda yükleyin restarttan sonra çalışması gerekecektir.
  • Merhaba. Denedim ama olmadı maalesef. Başka çözüm önerisi var mı acaba?
  • Bilgisayarın herhangi bir yerinde wifi açma kapama butonu olabilir. Orayı bir kontrol edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir_Night

Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarım Toshiba A350D-12J. Dün bilgisayarımı açtığımda wi-fi'ın çalışmadığını gördüm. Driverı silip yeniden kurdum ama netice değişmedi. Zaten formata ihtiyacı olan bilgisayarımı bu bahane format edip güncel driverlerı yükledim ancak wi-fi hala çalışmıyor. Ne yapabilirim acaba?

FN+F6 (F6 olmayabilir) kontrol tuşlarına basarak Wireless aktif hale getirin yine açılmıyorsa bios default ayarlar getirin.

Wlan driveri ardından FN kontrol için gerekli driver kurun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yunus MF

quote:

Orijinalden alıntı: Sir_Night

Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarım Toshiba A350D-12J. Dün bilgisayarımı açtığımda wi-fi'ın çalışmadığını gördüm. Driverı silip yeniden kurdum ama netice değişmedi. Zaten formata ihtiyacı olan bilgisayarımı bu bahane format edip güncel driverlerı yükledim ancak wi-fi hala çalışmıyor. Ne yapabilirim acaba?

FN+F6 (F6 olmayabilir) kontrol tuşlarına basarak Wireless aktif hale getirin yine açılmıyorsa bios default ayarlar getirin.

Wlan driveri ardından FN kontrol için gerekli driver kurun..

Driver falan kurmadım ama Bios'u default'a çevirince sorun düzeldi. Teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.