Şimdi Ara

TOSHİBA A100-599 nasıl Jas OSX 10.4.8 kurulur.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • eternet kartı ve ses kartı driver larını nereden indirebilirim.

Arkadaşlar ben kurdum fakat, eternet kartı ve sesi açamadım.

• teşekkür ederim. çok işe yaradı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boncuk2004 -- 3 Haziran 2007; 20:54:02 >
  • arkadaşlar bendede a100-847 var intelin 3945abg wireless driverlarıda çıktı mı ya geçenlerde aradım taradım bulamadım
  • 2200 için çıktı. 3945 için uğraşıyolar
  • alperenc kardeş teşekkürler.

ses,internet ve çözünürlük tam.

bu vesile ileToshıba A100-599 a JaS OSX tam olarak kurulmuştur.(wi-Fi hariç)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boncuk2004 -- 4 Haziran 2007; 21:08:20 >
  • kardeş ekran kartını nasıl yaptın?? hangi driverları kurdun bende kurmayı düşünüyorumda
  • kardeş ekran kartı için sadece kurulum seçeneğinde natiti işaretledim. aslında onada gerek kalmıyor. kurulumda zaten sistem otomatik tanıyor. alperenc arkadaşın driverlerini kurduğunuzda ekran, ses, eternet tamam.
  • wi-fi hariç, uphuck_10.4.9 v.1.3 le tam kurulum.
  • Arkadaşlar bendede A100-847 var etherneti halledemedim nasıl yaptınız bir anlatıverin hele.
    üstteki verilen driveri indirdim kurdum ama olmadı sistem genişlemei olmuyor gibi birşey dedi.
    Uphuck dvd den aynısı var oradan kurayım dedim oda yeniden başlatırken kapanmadan önceki mavi ekranda takılıyor.İmlec dönüyorda dönüyor ve kendim reset yapmak zorunda kalıyorum.
    Cevaplarınızı bekliyorum.
  • Arkadaşlar uphuck hoca sayesinde çözdüm gerek kalmadı sağolun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.