Şimdi Ara

TORONTO RAPTORS BAŞLIĞI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
3.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

TORONTO RAPTORS BAŞLIĞI

(En Son Oy Tarihi: 26.2.2010)
Giriş
  • Hido bu maçta sizce nasıldı? Sanki uyum sürecinde gibi gozuktu.
    12 sayı 7 ribaunt 3 assist baslangıç için iyi gibiydi.

Ama Bargnani yi cok begendim. 28 sayılık performansı iyiydi.

Bosh u unutmamak lazım 21 sayı 16 ribauntla duble ile başladı.

Calderon ise cok kısa zamanda 7-8 asisti yakalayıp 11 asistle tamamladı.

gecen seneki 3-0 lık baslangıctan sonra cok kotu dusmustu Toronto. Bakalım 1-0 basladıkları bu sezon ne yapacaklar?

Bir de anket ekledim. Görüşünüzü belirtirseniz sevinirim.

1) ilk anket sorusu Toronto'yu ilk maçında beğendiniz mi?
    %100 begendim %0 beğenmedim ile bitmişti.

2) Toronto , Orlandoyu yenrmi anket sorusu %43 kazanır %57 kaybeder ile bitmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanak -- 4 Kasım 2009; 13:03:52 >

• bu maç aldatmasın toronto potasında çok sayı yer torontonun başarılı olma şansı az dağınık bir takım görüntüsü var hidayet yanlış seçim yapmış orlandoyu mumla arar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lakers24

bu maç aldatmasın toronto potasında çok sayı yer torontonun başarılı olma şansı az dağınık bir takım görüntüsü var hidayet yanlış seçim yapmış orlandoyu mumla arar.
    evet hido orlandoda kalabilseydi cok iyi olacaktı ama sartlar umdugu gibi gitmedi. sence yine de toparlayamaz mı? amerikan takımından cok avrupa takımı havası var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanak

evet hido orlandoda kalabilseydi cok iyi olacaktı ama sartlar umdugu gibi gitmedi. sence yine de toparlayamaz mı? amerikan takımından cok avrupa takımı havası var.

Alıntıları Göster
    doğuda boston orlando cleveland atlanta yı geçemezler bence chicago miami washington (arenas sakatlanmazsa) detroit torontodan daha iyi takım olduğunu düşünüyorum o pota altı ile işleri çok zor
  • quote:

doğuda boston orlando cleveland atlanta yı geçemezler bence chicago miami washington (arenas sakatlanmazsa) detroit torontodan daha iyi takım olduğunu düşünüyorum o pota altı ile işleri çok zor

Alıntıları Göster
    orlando topu paylaşarak oynuyordu torontoda bosh çok bireysel oynuyor hidayet takım oyununu iyi oynayan takımlarda daha etkili olur düşüncesindeyim.playoffta hidayet oyun kurucu mevkisinde oynadı çok etkili oldu belki toronto zamanla bunu denerse hidayetin orlandoda performansını yakalayabilir.torontoda avrupa takım edası var ama sertlik yok...
  • quote:

orlando topu paylaşarak oynuyordu torontoda bosh çok bireysel oynuyor hidayet takım oyununu iyi oynayan takımlarda daha etkili olur düşüncesindeyim.playoffta hidayet oyun kurucu mevkisinde oynadı çok etkili oldu belki toronto zamanla bunu denerse hidayetin orlandoda performansını yakalayabilir.torontoda avrupa takım edası var ama sertlik yok...

Alıntıları Göster
    HİDAYET de aslında senin tespitini yapmış maçtan sonraki demeçte.

Maçın ardından NBA-TV yayınına katılan Hidayet, takımın iyi yolda olduğunun altını çizdi. Hidayet, "İyi bir takımımız ve kimyamız var. Topu çok iyi paylaşıyoruz. Top herkesin eline değiyor. Bence çok iyi bir başlangıç yaptık. Özellikle Cleveland gibi bir takımı yeniyorsanız bu başlangıç daha da değerleniyor. Umarım bu çizgimizi sürdürür ve iyi bir sezon geçiririz" dedi.

Yeni bir takım olduklarının altını çizen milli basketbolcumuz, hücumda sıkıntı yaşamayacaklarını ancak savunma alışkanlığı edinmeleri gerektiğini vurguladı. Savunmada gelişme göstermeleri halinde, çok tehlikeli bir takım olacaklarını ifade eden Hidayet, antrenör Jay Triano'nun kendisinden, Orlando Magic'te son 2 sezonda üstlendiği rolü üstlenmesini istediğini söyledi.
  • quote:

HİDAYET de aslında senin tespitini yapmış maçtan sonraki demeçte.

Maçın ardından NBA-TV yayınına katılan Hidayet, takımın iyi yolda olduğunun altını çizdi. Hidayet, "İyi bir takımımız ve kimyamız var. Topu çok iyi paylaşıyoruz. Top herkesin eline değiyor. Bence çok iyi bir başlangıç yaptık. Özellikle Cleveland gibi bir takımı yeniyorsanız bu başlangıç daha da değerleniyor. Umarım bu çizgimizi sürdürür ve iyi bir sezon geçiririz" dedi.

Yeni bir takım olduklarının altını çizen milli basketbolcumuz, hücumda sıkıntı yaşamayacaklarını ancak savunma alışkanlığı edinmeleri gerektiğini vurguladı. Savunmada gelişme göstermeleri halinde, çok tehlikeli bir takım olacaklarını ifade eden Hidayet, antrenör Jay Triano'nun kendisinden, Orlando Magic'te son 2 sezonda üstlendiği rolü üstlenmesini istediğini söyledi.

Alıntıları Göster
    dedikleri doğru da pota altında kim oynayacak iyi bir 5 numaraları varmı?
  • quote:

dedikleri doğru da pota altında kim oynayacak iyi bir 5 numaraları varmı?

Alıntıları Göster
    bu konuda haklısın. takımın hücumcuları var ama her takımda oldugu gibi cusseli bir savunmacıları yok. bench te de boyle bir aday yok sanırım.

bu arada 6 dakikalık maç özetinin linkini de vereyim. nasıl oynadıkları hakkında izleyemeyenler fikir sahibi olsun.
    http://www.nba.com/raptors/video/2009/10/29/RWEB091028BARGNANIPOST16x9flv-1103056/index.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanak -- 30 Ekim 2009; 0:27:38 >
  • quote:

bu konuda haklısın. takımın hücumcuları var ama her takımda oldugu gibi cusseli bir savunmacıları yok. bench te de boyle bir aday yok sanırım.

bu arada 6 dakikalık maç özetinin linkini de vereyim. nasıl oynadıkları hakkında izleyemeyenler fikir sahibi olsun.
    http://www.nba.com/raptors/video/2009/10/29/RWEB091028BARGNANIPOST16x9flv-1103056/index.html

Alıntıları Göster
    bu sene bargnani çok etkili olabilir gibi me geldi bosh ta hücümda biraz daha topu paylaşırsa iyi olur hidayette en kötü 15 sayı ortalaması tutturur toronto fena takım değil aslındada savunma yönü çok eksik.koyacaksın bizim ömer aşığı tam takım olur playoffa kesin girer...bu arada torontoda kaç avrupalı var bir ara maçta 4 tanesi birden oynadı galiba...
  • quote:

bu sene bargnani çok etkili olabilir gibi me geldi bosh ta hücümda biraz daha topu paylaşırsa iyi olur hidayette en kötü 15 sayı ortalaması tutturur toronto fena takım değil aslındada savunma yönü çok eksik.koyacaksın bizim ömer aşığı tam takım olur playoffa kesin girer...bu arada torontoda kaç avrupalı var bir ara maçta 4 tanesi birden oynadı galiba...

Alıntıları Göster
    bi sayalım. yanlışım varsa düzeltin.

Hidayet
    Bargnani
    Nesterovic
    Belinelli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanak -- 30 Ekim 2009; 0:48:14 >
  • quote:

bi sayalım. yanlışım varsa düzeltin.

Hidayet
    Bargnani
    Nesterovic
    Belinelli

Alıntıları Göster
    oyun kurucu ispanyol calderonda var
  • quote:

oyun kurucu ispanyol calderonda var

Alıntıları Göster
    eurolig takımı olmuş resmen bayağı avrupalı bir takım kadrosu
  • quote:

eurolig takımı olmuş resmen bayağı avrupalı bir takım kadrosu

Alıntıları Göster
    pazar günü orlandoyla karşılaşacaklar, maçı NTV veriyormuş. Web sayfalarında 20:00 yazıyor da, o amerikadaki saat değil mi şimdi?

Neyse cevabımı kendim araştırıp buldum. maç pazar 20:00 de ntv spordan canlı yayınlanacak.

Bu arada güzel bir makaleyle karşılaştım. Hedo'nun değerinin üstünde bir fiyatla satın alındığını düşünenlere gerçekten iyi bir cevap vermiş yazar...

http://www.cbc.ca/sports/blogs/2009/10/math_chemistry_could_make_or_b.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pisho -- 31 Ekim 2009; 1:49:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pisho

pazar günü orlandoyla karşılaşacaklar, maçı NTV veriyormuş. Web sayfalarında 20:00 yazıyor da, o amerikadaki saat değil mi şimdi?

Neyse cevabımı kendim araştırıp buldum. maç pazar 20:00 de ntv spordan canlı yayınlanacak.

Bu arada güzel bir makaleyle karşılaştım. Hedo'nun değerinin üstünde bir fiyatla satın alındığını düşünenlere gerçekten iyi bir cevap vermiş yazar...

http://www.cbc.ca/sports/blogs/2009/10/math_chemistry_could_make_or_b.html

Alıntıları Göster
    memphis e kaybettiler. aslında 4. periyodun son 3 dakikasına kadar başabaştılar. ama sonra tutamadılar.
    skor yapmakta sorun yok ama defans sertleşmeli.

2.maç özeti
    http://www.nba.com/raptors/video/2009/10/30/GRIZZLIES091030-1108746/index.html

bakalım orlando maçı ne olacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanak -- 1 Kasım 2009; 10:53:10 >
  • #hidayet en iyi yıllarını geçirdiği takıma karşı ilk kez oynayacak. #vince carter da orlando forması ile air canada olduğu yere ilk kez ayak basacak. #hido'nun kariyeri nba'in en önemli 2-3 numaraları ile bircok kez kesişti. mesela; #hido orlando'da tmac'in bıraktığı 'go to guy' lığı devraldı ve kesinlikle başarılı oldu.# onun bıraktığı 'go to guy' lığı ise tmac'in kuzeni devraldı. #playoff'ta ilk bes cıktığı ilk maç kobe'li lakersla oynandı ve 22 sayı kaydetti. # son olarak bugünün en büyük yıldızı lebron ilk maçını hidolu kings'e karşı oynamıştı. 01 draftı b.ktandı ve o drafttan geriye kalanlara bakınca en önemli isimlerden biri(bence 1.si) türk! toronto adına güzel bi hamle. playoff yaparlar tahminimce..
  • 2000 drafti olacak orası, düzeltemedim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

2000 draftı b.ktandı ve o drafttan geriye kalanlara bakınca en önemli isimlerden biri(bence 1.si) türk!

hakikaten 2000 draftı belki de nba tarihini en rezil draftıdır.. hido'dan daha iyi tek adam var: michael redd.. onu da 43'ten seçmiş milwaukee..
  • quote:

Orijinalden alıntı: drexler22

quote:

2000 draftı b.ktandı ve o drafttan geriye kalanlara bakınca en önemli isimlerden biri(bence 1.si) türk!

hakikaten 2000 draftı belki de nba tarihini en rezil draftıdır.. hido'dan daha iyi tek adam var: michael redd.. onu da 43'ten seçmiş milwaukee..

redd bir zamanlar tabi ki daha iyiydi, crawford da keza ama şu ana bakalım. sen gm'sin ve minnesota ya da memphis'te görev yapmıyorsun, isminde de isiah ibaresi yok. kimle imzalarsın o drafttan? ben hido'yu redd'in bir adım önüne koyarım şahsen..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: drexler22

quote:

redd bir zamanlar tabi ki daha iyiydi, crawford da keza ama şu ana bakalım. sen gm'sin ve minnesota ya da memphis'te görev yapmıyorsun, isminde de isiah ibaresi yok. kimle imzalarsın o drafttan? ben hido'yu redd'in bir adım önüne koyarım şahsen..

Alıntıları Göster
    4. periyot ve 105-99 .. bargnani ni 3 lugu ile 105-99 oldu. toronto bu macı kazanırsa rakiplerine mesaj gonderebilir.

111-107 .. bosh mukemmel.

bu kadar hucum ribauntu kacırılmamalı. kacırmasalar enselerindeydiler orlandonun. savunma savunma savunma.
    torontonun bu eksigi cok onemli.

125-116 yenildi toronto.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanak -- 1 Kasım 2009; 22:48:54 >
  • quote:

4. periyot ve 105-99 .. bargnani ni 3 lugu ile 105-99 oldu. toronto bu macı kazanırsa rakiplerine mesaj gonderebilir.

111-107 .. bosh mukemmel.

bu kadar hucum ribauntu kacırılmamalı. kacırmasalar enselerindeydiler orlandonun. savunma savunma savunma.
    torontonun bu eksigi cok onemli.

125-116 yenildi toronto.

Alıntıları Göster
    Toronto kendi evinde 4. maçını kazandı. Detroit i 110-99 yendiler. Yine çok atmaya devam ediyor takım. Özellikle 2. çeyrek performansı gorulmeye değer : 44 sayı. Ama savunma zaafları hala duruyor.

videosu
    http://www.nba.com/raptors/video/2009/11/04/RGI6091104PISTONS16x9flv-1115827/index.html
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.