Şimdi Ara

Torku çikolata gofretin çakmasını yaptılar! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • torku veya ülker gofretleri bimin gofretinden hallice fındıklı çikolatalı gofret olan tadelleyi deneyin a101 de satılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: YazıYorum

quote:

Orijinalden alıntı: 2014turkish

quote:

Orijinalden alıntı: dartanyan96

Torku'nun Ankara'da doğrudan fabrika satış mağazaları var elimden geldikçe tüm ürünleri Torku almaya çalışıyorum.Ürünleri gerçekten mükemmel bana göre şu an rakipsizler kalite ve fiyat olarak.Umarım hep böyle devam ederler.
    Torku çikolata gofretin çakmasını yaptılar!

(MİTHATPAŞA ŞUBESİ)

kaç gofret aldınız xocam bu mesaj için

Mesaj atıyorsunuz bari biraz zekadan, mantıktan eser ihtiva etsin. Tık sayısını artırmaktan başka katkınız yok şu foruma

hayırdır niye yandın.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2014turkish

quote:

Torku'nun Ankara'da doğrudan fabrika satış mağazaları var elimden geldikçe tüm ürünleri Torku almaya çalışıyorum.Ürünleri gerçekten mükemmel bana göre şu an rakipsizler kalite ve fiyat olarak.Umarım hep böyle devam ederler.

(MİTHATPAŞA ŞUBESİ)

kaç gofret aldınız xocam bu mesaj için

parayı basıp istediğim zaman alıyorum ürünlerini.mesaj ise kaliteli ürünlerinden memnun olduğum için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dartanyan96 -- 21 Nisan 2017; 22:47:34 >

• quote:

(MİTHATPAŞA ŞUBESİ)

Diyabet hayırlı olsun şimdiden o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

quote:

(MİTHATPAŞA ŞUBESİ)

Diyabet hayırlı olsun şimdiden o zaman

Diyabet mi Sporcuyum dostum , sen Torku mağazasında sadece şeker çikolata mı satılıyor sanıyorsun.Denk gelirsen bir gir içeri envayi çeşit gıda maddesi var adamlar işi ilerletmiş sütünden etine yumurtasına zeytinyağına kavurmasına tahinine light peynirine ayranına şalgamına ne ararsan var mağazalarında

• Torku da Ülker ve Eti ürünlerinin çalmasını üretiyor. Kalite olarak bir şey diyemem. Torku'nun Banada çikolatasını denedim, tat olarak Nutella'dan daha iyiydi. Normalde tam tersi olması gerekir ama Türkiye'de​ki Nutella tıraş, kalitesiz. Almanya'dan gelenle Türkiye'dekini yan yana koyuyorum rengi bile çok farklı. Torku şimdilik iyi görünüyor ama bazı arkadaş içindekiler kısmında uyarı yapmış. Bundan böyle daha fazla dikkat edeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İzlemek istersen mağazalarını incelemiş bir youtuber.Satılan ürünler hakkında bilgi edinmiş olursun sadece şeker ve çikolata ürünleri yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dartanyan96 -- 21 Nisan 2017; 23:12:59 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.