Şimdi Ara

Toplanın, 0850 terörüne son

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Malumunuz 850li numara terörü diye birşey var. Bundan kökten kurtulmanın şimdilik bir yolu mevcut, umarım patlamaz.

https://twitter.com/callprotect linkinde uygulamanın ios ve android için olan sürümlerinin kısayoları var.

Uygulamayı kurduktan sonra ekrandaki yönergeleri muhakkak takip edip telefonunuzda aktif edin önce.

Ardından uygulamada manual block kısmından range giriyorsunuz. Bu range seçeneği şu numaralar arasındakiler arayamasın demek.

Ben 0850 484 0000 ile 0850 485 0000 olarak girdim. Dolayısyla bu aradaki hiçbir numaradan dolayı telefon çalmıyor.

Efsane oldu doğrusu. Bi grup salak forexciler digiturkculer de 0212 9xx kullanıyor. Onları da range girerek hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

Ben uzun zamandır kullanıyorum, test ettim onayladım sorunsuz çalışıyor inanılmaz memnunum.

Bir hayır duanızı beklerim.

Edit: Bldiğiniz bir numara girdiğiniz range içinde kalırsa onu white liste alabilirsiniz.

Tek seferde bir range içinde max 15 bin numara olabilir. (ücretli sürümde limit farklı).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extra34 -- 11 Ocak 2021; 14:57:12 >

• extra34 E kullanıcısına yanıt
    Sağol kardeş. Ben de Number Shield adlı programı kullanıyorum. O da aynı işi yapıyor.
  • xiaomi sağolsun programsız direk 0850 numarayı kara listeye ekliyorum bana bildirim bile gelmiyor direk engelli listesine düşüyor hem mesajlar hem aramalar...bu uygulamalar şarj sömürüyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.