Şimdi Ara

TOPLAMA PC ?(2000 TL BÜTÇEM VAR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar.Biliyorum bu konu çok açıldı o yüzden özür dilerim ama ne yapacağımı bilmedigimden ve bu konulardan pek anlamadigimdan sizden yardım almak istedim.
    Dedigim gibi 2 bin TL bütçem var.durumumuz iyi degil.ayrıca bozuk bir casper nirvanam var.2 yıl önce bozulmustu maliyetini bilmediğimizden yaptiramistim.
    Bozuk olduğu için özelliklerini bilmiyorum ama 12-2011 de üretilmiş tam modelini bulamadım belki biliyorsunuz. Cod moderwarfe 3 u rahat oynadığımı hatırlıyorum. Aslında özellikleri bilsem karar vermem daha kolay olur ama malesef.
    Aklımda sorular var.
    1.ps4 un ömrü ne kadar kaldı almam aptallik mi yani alsam beni Güncel olarak 2 zorlasam 3 yıl götürür mü
    2.biliyorsunuz dolar aldı başını gitti.2 bin TL'ye oyun için adam gibi pc olur mu
    Iste dediğim gibi forumdan 2.el ps4 alip pc mi yaptırayim hem tüm parami harcamamis olayim.(oyunları kardeşlik vb.alicam fiyatları pahali demeniz gerek yok)
    Yada 2 bin TL Ye pc mi alayım.
    Bide pc bozulmadan öncede sorunları vardı. Mause donuyor ve hiç çalışıyordu. Ben power düğmesine yeniden başlatıyorum.
    Biraz uzun oldu ama bana yardım ederseniz çok mutlu olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ork Glr -- 22 Haziran 2017; 23:54:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.