Şimdi Ara

TOPLAMA BİLGİSAYAR (ÖNERİ) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kasa göz zevkime hitap ettigi için tercih ediyorum. Z97 anakartların h97 den ne farki var? Internette ikisininde 5. Nesili desteklediği yazıyor ve ikisininde OC için sorunsuz olduğu yazıyor.
    Asıl önemli sorunum 4670k ya OC yaptığımda gerçekten performans farkı olur mu? Performans fark etmiyorsa yapmayi düşünmüyorum.ona göre anakart alacağım.

H97 gaming 3 iyi bir anakart ve fiyatı tuzlu. Bu kartta işlemci oc yapılıyor mu?

Birde işlemciyi 5. Nesil almak istemesem. Bununla idare edecek olsam hangi Anakarti önerirsiniz. (Fiyati makul olan)
    Anakartlarda SLI desteği ve 4 ram slotu olursa iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: rizawebmaster

Güzel :D

Efendim anlamadım?

• Burası kavga yeri değil adam gtx970 önermiş iyi bir karttir 4gb her kart kotu olucak diye bişey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Burası kavga yeri değil adam gtx970 önermiş iyi bir karttir 4gb her kart kotu olucak diye bişey yok

Zaten ben kötü bir kart demedim. Diğer 4gb lara göre zaha zayıf dedim GTX980 veya TI serilerine göre biraz zayıf. Yoksa GTX970 şuan bu piyasanin çok uzerinde bir kart ve bende onu almaya karar verdim.

Konuyu sonuna kadar oku da bir yardım et bakalım. İnteli iyi biliyorsun yardimci ol. Bende önerilerinize göre tekrardan sistemi toparlayacagim.

• Gtx970 i gtx980 le kiyaslamiyorum ki fiyatındaki en iyi kartlardan istersen 290x alabilirsin

Sisteme gelince i5 4460 Gigabyte h97m d3h alabilirsin

• deatless22 kullanıcısına yanıt
    Dostum z97 serisi oc için h97 oc yapmayanlar için diye biliyorum ben.
    Kendimden örnek vereyim 4790k kullanıyorum ama daha oc yapmaya ihtiyaç duymadım hiç, eğer sli gibi bir düşünceniz yoksa oc şuan için gereksiz o yüzden stok fan ile bir süre idare edersiniz dedim.
    Anakart olarak gigabyte z97 gaming 5 kullanıyorum ama ben aldığımda bu kadar abartı pahalı bir kart değildi. Bütçenize uygun gelirse o karta bir bakın 8 faz olması oc açısından daha iyi onun dışında gigabyte Gaming 3 yada msi gaming 3 ve gaming 6

• Z97 gaming 3 almayi düşünüyorum. Intel i5 4670k GTX970 gaming, 8GB ram 1 TB harddisk. 120gb SSD buna uygun bir psu önerin son olarak. Sistemi bitirelim.
    Kasam zalman z11 plus olacak z97 anakart kasaya sığar mı?
    Bu bilgisayar icin kac watt psu gerekir.

Dostum anakart o kasaya sığar sıkıntı olmaz oc yapacağınız için 650w bir psu her türlü işinizi görür bence
    Şimdiden bilgisayarınız hayırlı olsun...

• Dostum Allah senden razı olsun o kadar yardimci oldun. Sayende belki de yanlıştan döndüm.
    Tüm cevap veren arkadaşlara teşekkür ediyorum.

• Işlemciyi 4690k yapın psu cx600 600w yeter

• Islemciyi değiştirme bütçem kalmadi. Ya 4460 alıcam yada bir arkadaşim 4670k satıyor 500TL ye onu alacağım. 650 watt psu alıyorum . Sıkıntısız.

• H97m d3h ve 4590 al o zaman cx600 yeter sana

• http://www.sinerji.gen.tr/msi-z97-pc-mate-ddr3-1600mhz-svgl16x-1150p-pmu49141

Anakart MSI z97 gaming alamıyorum. Bütçemi aşıyor. Daha uygun fiyatlı bir anakart almam gerekiyor.
    Yukardaki anakart nasıldır bunu alabilir.

SHIHAD ;
    Hocam ısrarla H97m d3h al diyorsun neden acaba? Bilgini bizimle paylaşırsan sevinirim. Birde senin önerdigin kart ile yukardaki kart arasında ne kadar fark var.

Dostum 4670k alırsanız anakart z97 Gaming 3 kalsın ama işlemci 4460-4690 falan alırsanız h97 yapın anakartı.
    Sistemi toplayınca ss paylaşmayı unutmayın

• Z97 mate sorunlu bir kart 4590 a o.c olmaz h97m en ideali

• Z97 mate forumda kullanıp sorun yaşayanlar var ama sorunsuz kullananlarda var kendim bizzat kullanmadığımdan alın yada almayın diyemem...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aytug25 -- 21 Haziran 2015; 0:57:19 >
  • 6.000 TL bütçe ile tüm oyunları ful ayarda kesintisiz ve akıcı(yani tek bir takılma bile olmamalı yıllardır en uyuz olduğum şeydir) oynayabileceğim bir sistemi nasıl kurarım ?
    LÜTFEN BİRİ YARDIMCI OLSUN OYUNLARDAN İYİ ANLARIM AMA EN SON 4 SENE ÖNCE PC ALDIM VE ŞİMDİKİ PARÇALARIN UYUMLARINI VS. HİÇBİRŞEY BİLMİYORUM ARKADAŞLAR.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.