Şimdi Ara

topic silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NayirNolamaz -- 22 Mart 2010; 2:48:00 >

• Pek ilgi yok sanirsam ,bosuna ugrasiyoruz desenize
  • dostum bu pakete ulaşma imkanı varmı???
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghost41

dostum bu pakete ulaşma imkanı varmı???

Ben yapiyorum zagten ,zamanla yayinliyacagim burda
  • Çabuk olur umarım.
  • Kolay gelsin. Umarım kısa zaman içinde çıkar
  • Viper'ın olmadığı araç paketi mi olurmuş canım? Viper yerine hangi aracı ekledin merak ettim doğrusu Bolca Bmw, Mercedes var biraz fazla gibi sanki.
  • senin oyun gta4 germany olmuş bol bol alman aracı koymuşsun oyuna
  • Güzel olacağa benziyor. Klasikleri es geçmezsen daha iyi olur. Bir de abartı arabaları (yarış arabası, GT vs.) koymanı tavsiye etmem, kolay gelsin.
  • Gtainsideden indircem de istediğim arabaları ama bazıları çakışıyor çakışıp çakışmadığını nasıl anlıycam mesela bmw ve mercedes aynı arabanın yerine geçiyorsa bunu nerden ögrenicem
  • Arkadaşım seni takip ediyorum banlanmışsın üzüldüm. İnşallah aramıza döner dönmez paketi yayınlarsın .... Çok çok sağol duacınım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: venom800

Viper'ın olmadığı araç paketi mi olurmuş canım? Viper yerine hangi aracı ekledin merak ettim doğrusu Bolca Bmw, Mercedes var biraz fazla gibi sanki.

topic silinebilir

topic silinebilir

topic silinebilir

Yeterlidir umarim

• Sonradan oyuna eklenen araçlarda kaza vb. şeyleri iyi yapamıyorlar ve araç sanki havada gidiyormuş gibide oluyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kei$er$oZe

Sonradan oyuna eklenen araçlarda kaza vb. şeyleri iyi yapamıyorlar ve araç sanki havada gidiyormuş gibide oluyor..

Handling ayarlarini yuklemesseniz balon gibi gider arac . her virajda takla atarsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NayirNolamaz -- 13 Mart 2010; 1:07:53 >
  • Harcadığınız emek resimlerden anlaşılıyor. Fakat bu paketi yüklemeyeceğim.
  • Dostum ne zaman yayınlayacaksın ???? Merakla bekliyorum gerçekten ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: by Jigsaw
    Fakat bu paketi yüklemeyeceğim.

Allahani seversen yukle ,gozum arkada kalir

Merc4eve@ Pazar,pazartesi gibi , su an handling ayarlariyla ugrasiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NayirNolamaz -- 13 Mart 2010; 1:13:23 >
  • bekliyorum paketi, yüklediğim bazı araçlar çıkmıyor çünkü. tahminen ne kadar bir boyutu olacak orjinal vehicles dosyasından büyük mü ?
  • Valla hocam takipçinim çok güzel gözüküyor, kolay gelsin.
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NayirNolamaz -- 20 Mart 2010; 16:00:31 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.