Şimdi Ara

Top Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar, kapalı spor salonunda voleybol oynayacağız, hepimiz amatörüz, bu yüzden futbolvari hareketlerin de arada yaşanacağına dair içimde bir his olduğundan, dayanıklı, kapalı spor salonunda oynamaya uygun, mümkün mertebe 70-80 TL civarında bir top önerirseniz sevinirim
    Düzeltme: voleybol topu tavsiyesi isteyeceğime basketbol topu tavsiyesi şstemişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkaradeniz -- 3 Nisan 2014; 22:19:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok mu bilgisi olan?

• quote:

Orijinalden alıntı: nkaradeniz

Yok mu bilgisi olan?

Konuyu voleybol bölümünde açarsan cevap alamazsın.
  • Hahha, ya ben de neden cevap gelmiyor diyorum, basketbol değil voleybol topu tavsitesi lazım, söylediğinşz için teşekkğrler, yoksa daha çok beklerdim tavsiye voleybol topu için lazım, bilgisi olanlardan acil yardım bekliyorum

• quote:

Hahha, ya ben de neden cevap gelmiyor diyorum, basketbol değil voleybol topu tavsitesi lazım, söylediğinşz için teşekkğrler, yoksa daha çok beklerdim tavsiye voleybol topu için lazım, bilgisi olanlardan acil yardım bekliyorum

Biz maçlarda şunu kullanıyoruz :http://www.mikasasports.com/store/store.php/products/mva200-beijing-olympic-game-ball ancak gerçekten çok pahalı sizin durum için. Çok benziyor bu model şunla :http://www.korayspor.com/mikasa-ekipman-voleybol-malzemeleri-toplar-mikasa-mva-350ul-sentetik-deri-voleybol-topu-mva350ul?gclid=CPaTzd_Ixr0CFUTMtAodAykAPA ancak kalite farkı çok yüksek belirteyim.

Antrenmanda kullandıklarımızı şuan bulamadım, bulunca yollayacağım.

• İlginiz için teşekkürler, antrenmankarda oynadığınız topların ismini de bekliyorum, sağlıcakla kalın, bir dede molten in v5m4000 modeli uygun gibi geldi siz ne dersinizhttp://altintasspor.com.tr/Molten-V5M-4000-Voleybol-Topu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İlginiz için teşekkürler, antrenmankarda oynadığınız topların ismini de bekliyorum, sağlıcakla kalın, bir dede molten in v5m4000 modeli uygun gibi geldi siz ne dersinizhttp://altintasspor.com.tr/Molten-V5M-4000-Voleybol-Topu

Sağ olun, bu arada ben de bu topu arıyordum. Evet işte bu bizim antrenman topu. Molten V5M serisi olduğunu eminim, ancak 4500 olan mı 4000 olan mı bilmiyorum. Çok fark edeceğini de zannetmiyorum açıkçası. Eğer internetten sipariş edecekseniz bu uygun görünüyor, elinizle gidip alacaksanız dikkat edin, taklit veya alt modellerle karışmasın. Zaten elinize aldığınız da plastiğimsi yapısından, ve yüzeyinden anlarsınız, bakınız :http://altintasspor.com.tr/Molten-V5M-2500-Voleybol-Topu . Bir de dikiş yerleri biraz daha dışarıda olur bu alt model ve taklit ürünlerinin. Umarım memnun kalırsınız. İyi günler!

• Eyvallah, tavsiyeniz gibi molten'in v5m4000 modelini decathlon'dan 55 Tlye aldım, açıklamalarına göre 4500 modeliyle aralarında ciddi bir fark yok, 5000 modeli gerçekten daha iyi ancak fiyatı 140-150 Tl arasındaydı, ben de memnun kalacağımızı sanıyorum, sonuçta hepimiz amatörüz, size de voleybol hayatınızda başarılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Eyvallah, tavsiyeniz gibi molten'in v5m4000 modelini decathlon'dan 55 Tlye aldım, açıklamalarına göre 4500 modeliyle aralarında ciddi bir fark yok, 5000 modeli gerçekten daha iyi ancak fiyatı 140-150 Tl arasındaydı, ben de memnun kalacağımızı sanıyorum, sonuçta hepimiz amatörüz, size de voleybol hayatınızda başarılar

Sağ olun! Hayırlı olsun. 55 TL çok iyiymiş, bahsettiğiniz mağaza nerede bulunuyor?
  • Teşekkürler, decathlon.com.tr adresinden aldım, ben alınca tükendi ibaresi çıktı yalnız Ankarada iseniz Eskişehir yolunda odtü kampüs girişinin 100-150 metre ilerisinde cepa ve bir avm daha var, adını getiremediğim avm'nin en alt katında var decathlon, oradan da bakabilirsiniz
    Hatırladım avm'nin adı Kentpark

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkaradeniz -- 6 Nisan 2014; 10:53:26 >
  • Hocam çalıştıgım yerde Voleybol takımı kurdular boyum uzun oldugu icin de beni direk bodoslama en basa yazmıslar. Ama sorun şu ki 11 yaşından beri Basketbol oynayan biri olarak Voleybol topunu elime almışlıgım yoktur tabi normal olarak da boyum sayesinde biseler yapsam da genel olarak oynadıgım oyundan pek memnun degilim.. Bunu gelistirmek için ne yapabilirim internette felan ogretici videolar veya bilgiler olan bir site olabilir mesela.. Antrenmanlarımız haftada bir gün ve genelde geyikle ve karsılıklı macla geciyor. Oyunun fundamentallerine hiç deginilmiyor. Smaç, Blok gibi file önü oyunlarını etkili bir sekilde uygulamayı ögrensem yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flying Dutchman

Hocam çalıştıgım yerde Voleybol takımı kurdular boyum uzun oldugu icin de beni direk bodoslama en basa yazmıslar. Ama sorun şu ki 11 yaşından beri Basketbol oynayan biri olarak Voleybol topunu elime almışlıgım yoktur tabi normal olarak da boyum sayesinde biseler yapsam da genel olarak oynadıgım oyundan pek memnun degilim.. Bunu gelistirmek için ne yapabilirim internette felan ogretici videolar veya bilgiler olan bir site olabilir mesela.. Antrenmanlarımız haftada bir gün ve genelde geyikle ve karsılıklı macla geciyor. Oyunun fundamentallerine hiç deginilmiyor. Smaç, Blok gibi file önü oyunlarını etkili bir sekilde uygulamayı ögrensem yeterli. [:) çalışabk]

NOT: YOUTUBE YASAKTIR VE HERHANGİ BİR ŞEKİLDE SİTEYE YASAL OLMAYAN YOLLARLA GİRMEK CEZAİ İŞLEM GEREKTİRİR(!).

Youtube'a bolca video bulabilirsin. Onun haricinde volleyball1on1.com diye bir site var, tam bilmiyorum ama yararlı olabilir. Kısacası, azıcık ingilizcen varsa, arayıp bir çok kaynak bulabilirsin. Ama asıl önemli olan antrenmanlarda bu hareketleri, takım halinde yapmanız ve beraber gelişmeniz. Pasör, smaçör pozisyonları, kaç blocker olacak, kim dublaja girecek... Onun haricinde kendi kendine duvarla çalışabileceğin parmak pas, smaç ve yine kendi kendine çalışabileceğin servislere dikkat edebilirsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.