Şimdi Ara

TONYA KOOP TERYAĞI KG 23,76 KRŞ ATAŞEHİR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
4.265
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: swatsat

quote:

Orijinalden alıntı: ÇVK

quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Eğer çok iyi tanımıyorsanız yöresel ürün almak çok zor günümüzde...Ben uzun zamandır bu tür ürünlerden almayı bıraktım...Yöreselciler çok daha uyanık...
    Haa ötekiler çok mu iyi? Tabii ki değil...Ama en azından arkasında 30-40 yıllık marka olan bir şirket çok da fazla hileye hurdaya yeltenmez diye düşünüyorum...

Aynen öyle telefonla aradılar yıkama yağlama yapıyorlar numuneyi yollayaymışız belki bir hata olmuştur muşlar müşler.

Ben böyle şey görmedim mailler falan hepsi elimde vaktim olduğunda kapsamlı bir konu açıcam arkadaşların biraz reklamını yapalım milleti kandırmak neymiş o zaman tartışılır.

Ayrıca tereyağı küflenir mi bilmediğimden soruyorum?

Küflenme saklama koşullarına bağlıdır

Buzdolabında duruyor aylardır

• ÇVK kullanıcısına yanıt
    Ben marketlerdeki markalılardan alıyorum...1 kg.lık...Az miktar kâseye koyup gerisini buzluğa atıyorum...
    O kâsedekini uzun süre yemezsem (buzdolabinde durduğu halde) bir süre sonra küflenmeye başlıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Ben marketlerdeki markalılardan alıyorum...1 kg.lık...Az miktar kâseye koyup gerisini buzluğa atıyorum...
    O kâsedekini uzun süre yemezsem (buzdolabinde durduğu halde) bir süre sonra küflenmeye başlıyor...

Anladım teşekkürler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: greenman

tereyağında hile hurda çok oluyor bu yağ markası nasıl acaba.

Aynen sana katılıyorum.

Tekirdağ'da babam şu KEBİR marka olandan almış Vakfıkebir yani yağın içinde gözümüze bir şey battı parlak falan bizde tahlile yolladık devletin laboratuvarına hemde içinde patates var sandık eritilmiş kaşar peyniri çıktı.

Hayret ettik resmen tarihi geçmiş kaşarları eritip içine kakalıyorlar heralde.

Sonra firmaya mail attım gıda mühendisi sorumlu diyemedi kesinlikle yoktur diye numune varsa bize yollayın diyor.Rezalet resmen %100 diye kandırıyorlar insanları.

sonuçta bu durumu belgelemşssiniz.tazminat davası açma şansnız yokmuydu?

• Diğerlerini bilmem ama Memleketten Gelsin'den aldığım ürünler arasında Trabzon Yeşil Mandıra ürünleri çok lezzetli. Trabzon'a gidersem bayağı bir alışveriş yapmayı düşünüyorum onlardan, Memleketten Gelsin'den alınca puan+indirim+ucuz kargo eklesen bile pahalıya geliyor. Mecburen alıyorum. İzmir'de satan yer varsa atlayıp gideyim bir bakayım, Trabzon'a gitmeyi beklemeyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexterr

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: greenman

tereyağında hile hurda çok oluyor bu yağ markası nasıl acaba.

Aynen sana katılıyorum.

Tekirdağ'da babam şu KEBİR marka olandan almış Vakfıkebir yani yağın içinde gözümüze bir şey battı parlak falan bizde tahlile yolladık devletin laboratuvarına hemde içinde patates var sandık eritilmiş kaşar peyniri çıktı.

Hayret ettik resmen tarihi geçmiş kaşarları eritip içine kakalıyorlar heralde.

Sonra firmaya mail attım gıda mühendisi sorumlu diyemedi kesinlikle yoktur diye numune varsa bize yollayın diyor.Rezalet resmen %100 diye kandırıyorlar insanları.

sonuçta bu durumu belgelemşssiniz.tazminat davası açma şansnız yokmuydu?

Uğraşmaya değeceğini düşünmedik.

Ayrıca pakedini çöpe atmıştık.

• Tonya tereyağını İzmir'de satan yer varmı arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Tonya tereyağını İzmir'de satan yer varmı arkadaşlar ?

Bence boşuna aramayın, bakanlık listesinde içinde bitkisel yağ tespit edilmiş, aynı şekilde başka bir listesinde de Kaşar peynirinde bitkisel yağ çıktı.
    Güvendiğim bir firmaydı artık almıyorum.

http://www.61saat.com/bolgesel/bakanlik-trabzonda-faaliyet-gosteren-3-firmayi-ifsa-etti-h368946.html

• Peki ne tavsiye edersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElectroTech

quote:

Bence boşuna aramayın, bakanlık listesinde içinde bitkisel yağ tespit edilmiş, aynı şekilde başka bir listesinde de Kaşar peynirinde bitkisel yağ çıktı.

http://www.61saat.com/bolgesel/bakanlik-trabzonda-faaliyet-gosteren-3-firmayi-ifsa-etti-h368946.html

Mümkünse herkes görsün.

Üç beş kuruş daha fazla kazanmak için aç gözlülük yapanlara yazıklar olsun.

• Daha önce ifşa olmuştu yenidenmi Tonya yı yakalamışlar ??
  • yani konudaki 4-5 mesajdan sonra farkettim hort oldugunu, almayın böylelerini buraya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • greenman G kullanıcısına yanıt
    Hocam kebir ile tonya koop un ürünleri lezzetlidir ben giresunda hep bu markalari alirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumdan bir arkadaşın tavsiyesi üzerine A101 de satılan karlıdağ tereyağından aldım çok beğendim ben , konuyla alakalı uzmanlığım yok ama gayet lezzetli ve doğal gibi geldi bana :)
  • Tereyaginin icine renklendirici koyan firmadan hayir bekleme Bknz:Kebir

Renginden belli ediyor yapay oldugunu, Üstunde de yaziyo zaten..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kebir tereyağını a101 de bir ara almaya kalktım içeriğinde renklendirici olduğunu gördüm
  • Ne alalım arkadaşlar ?
  • quote:

Ne alalım arkadaşlar ?

ankarada aoç tereyağını çok beğendim. 1 kg lık güveç in içinde: ama ankara dışında satılacağını pek sanmam. çünkü sadece aoç fabrika satşta gördüm. aoç bayilerinde bile görmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

quote:

Orijinalden alıntı: ElectroTech

quote:

Mümkünse herkes görsün.

Üç beş kuruş daha fazla kazanmak için aç gözlülük yapanlara yazıklar olsun.

Tebrik ederim. Ben de bunu yazmak için konuya girdim ama siz yazmışsınız.

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    İzmirde öyle bir şansımız yokki hocam. Teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.