Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Tonguç Akademi Yayınları Türkiye Geneli Deneme Sınavları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
1
Cevap
0
Favori
41
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> İlk Okullar, Ortaöğretim ve Okul Öncesi >> LGS >> Tonguç Akademi Yayınları Türkiye Geneli Deneme Sınavları
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    Marka, “Tonguç anlarsa herkes anlar” sloganı ile ilk dersine başlamıştır. Sonrasında ise başarılarıyla gurur duydukları binlerce öğrencinin destekleriyle gecesine gündüzüne katarak büyüme evresine devam etmiştir ve şuan öğrenciler tarafından oldukça yoğun ilgi gören başarılı bir marka konumuna gelmiştir. Marka, yapmış olduğu işlerden oldukça keyif almakta öğrencilere önemli desteklerde bulunduğunu düşünmektedir. Markanın en temel hayali öğrencilerin her zaman başarılarını peş peşe sıralayacağı günlerin hayaliyle yoluna devam etmek ve bunu gerçekleştirmektir. Bu durum markaya her şeyden daha çok keyif vermektedir. Türkiye sınırları içerisinde alanında en iyi en profesyonel hocalar tarafından hazırlanmış olan konu anlatımlarıyla, öğrencilerin konuları hızlı bir şekilde öğrenmeleri, sıkılmadan öğrenim süreçlerini devam ettirmeleri markanın yine en temel prensipleri arasında bulunmaktadır. “Tonguç Akademi deneme sınavı” ile ilgili bilgiye linkten kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
    https://blog.yardimcikitaplar.com/tonguc-akademi-deneme-sinavi/

|
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
seo paketleri
son dakika
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,078
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.