Şimdi Ara

Tonguç akademi hakkında bilgisi olanlar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
22.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Youtube'da tonguç akademi diye bir şey var. Lys edebiyat çalışıyorum ve gerçekten yararlı olduğunu düşünüyorum. Bence her yazarın bilinmesi gereken özelliklerine yer veriyor. Sizcede öyle mi . İyi olduğunu düşünüyor musunuz ? birşey daha ekleyeceğim . Çalışma şeklim sizce nasıl ? Tonguç akademi videosunu açıyorum ordan dinlerken çizgisiz kağıda dediklerini ve yazdıklarını kendim tekrar yazıyorum ve önümdeki öss hazırlık edebiyat kitabındanda takip ediyorum. Önerisi olan veya görüş bildirecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum :)

• Orası sanırım yüzeysel anlatıyor. Başlangıç için iyi denilebilir.
  • İlk adım kitaplarının youtube versiyonu
  • onun aslı trol akademi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mezuntmci

Orası sanırım yüzeysel anlatıyor. Başlangıç için iyi denilebilir.

anladım hocam. devam edeyimmi ordan yoksa önerebileceğin başka bir yer varmı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raku01

İlk adım kitaplarının youtube versiyonu

Nasıl hocam iyimi devam edeyimmi oradan? yoksa önereceğin bir yer varmı.
  • Ogunoksuz2 O kullanıcısına yanıt
    Bence kitaptan çalışıp sürekli test çöz. Yine sen bilirsin tabii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayan_Baytar58

onun aslı trol akademi

hahaha abi trollden ziyade mizahla birlikte çok iyi anlatıyolar ya :) ama hangi anlamda dedin bilemedim troll diye :)
  • Hocam kitaptanda çalışıyorum da araştırdım biraz kitaptakileri yazarak daha kolay öğrenebilirsiniz demişti. Ben de öyle yapıyorum ama bir yandanda onu dinliyorum yararı olur diye .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ogunoksuz2

quote:

onun aslı trol akademi

hahaha abi trollden ziyade mizahla birlikte çok iyi anlatıyolar ya :) ama hangi anlamda dedin bilemedim troll diye :)

çok basit anlatıyorlar sınavda şekil çıkmaz.sen sadece orayla yetinme orda anca temel atarsın o kadar. kolay kolay anlatıyorlar millette bişey öğrendiğini sanıyo sınava gelince foss bu trol akademi değilde nedir ?

Kitaptan çalışıyorsan artı olarak nasıl çalışmak istiyorsan öyle çalış. Tavsiyem test çözerek sorulardan yazar - eser, önemli bilgi, dikkat edilmesi gereken küçük notlar vs. çıkar.
  • Teog için birebir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Dostum hiç bir bilgin yoksa bir yüz izleyebilirsin. Ama konuyu az çok biliyorsan vakit kaybından başka bir şey değil.
  • quote:

quote:

quote:

onun aslı trol akademi

çok basit anlatıyorlar sınavda şekil çıkmaz.sen sadece orayla yetinme orda anca temel atarsın o kadar. kolay kolay anlatıyorlar millette bişey öğrendiğini sanıyo sınava gelince foss bu trol akademi değilde nedir ?

Anladım hocam. Çok teşekkür ederim görüşlerini söylediğin için. Peki önerebileceğin bir yer var mı ? :) ordan devam etsem :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mezuntmci

Kitaptan çalışıyorsan artı olarak nasıl çalışmak istiyorsan öyle çalış. Tavsiyem test çözerek sorulardan yazar - eser, önemli bilgi, dikkat edilmesi gereken küçük notlar vs. çıkar.

Anladım abicim çok teşekkür ederim fikrini söylediğin için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancanlakop

Teog için birebir

Niye öyle dedin kiii ben LYS çalışıyordum amaa :D
  • quote:

quote:

quote:

Dostum hiç bir bilgin yoksa bir yüz izleyebilirsin. Ama konuyu az çok biliyorsan vakit kaybından başka bir şey değil.

hiç bilgim yoktu abi ondan dolayı iyi oldu biraz olsun . devamını nereden getireyim önerdiğin bir yer var mı ?
    Çok boş yapıyolar ya ben nefret ediyorum yok tonguçun kıçı ağrıyo yok cırcır olmuş yok tongül e şöyle olmuş çok itici geliyo bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lychostene

Çok boş yapıyolar ya ben nefret ediyorum yok tonguçun kıçı ağrıyo yok cırcır olmuş yok tongül e şöyle olmuş çok itici geliyo bana

Evet biraz öyle mizah katmaya çalışmışlar. ondan dolayı sanırım :)
  • yani coğrafya tarih gibi konularda iyiler de onun dışında bir mantığı yok gibi

Fakat şu "hocalara geldik" diye bir yer var. Onlar baya iyi anlatıyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.