Şimdi Ara

::: TOMORROWLAND 2016 ::: (AFTERMOVIE YAYINLANDI) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.161
Cevap
12
Favori
15.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KİM NE ZAMAN SAHNE ALACAK?

21:00 - W&W (ŞUAN SAHNEDE)
    22:00 - DAVID GUETTA
    23:00 - ARMIN VAN BUUREN
    00:00 - TIESTO
    01:00 - ALESSO

Bu kişiler mainstream'de yer alacaklar. Daha fazlası için diğer yayınlara bakabilirsiniz.
    İzlemek için:http://live.tomorrowland.com/int/en
  • Ken Block43 kullanıcısına yanıt
    %99.8 öyle yapacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

Armin yine dominator parçası ile mi giriş yapar acaba tomorrowland brasilde dominator ile giriş yapmamıştı ama

Ultimate Seduction olabilir bu sefer. Dominator nasıl bir efsane yahu. İstanbul'da onunla girsin derim ama AOEmbrace turlarında aynı parçayla başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

Armin yine dominator parçası ile mi giriş yapar acaba tomorrowland brasilde dominator ile giriş yapmamıştı ama

Ultimate Seduction olabilir bu sefer. Dominator nasıl bir efsane yahu. İstanbul'da onunla girsin derim ama AOEmbrace turlarında aynı parçayla başlıyor.

Dominator efsane ciddi ciddi. Bana kalırsa tomorrowlandde ve istanbulda da dominator parçası ile girsin. Adam cidden kendini aştı.
  • Ken Block43 kullanıcısına yanıt
    İnşallah diyelim yine de belki öyle yapar biz de konser başında vefat ederiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

İnşallah diyelim yine de belki öyle yapar biz de konser başında vefat ederiz

Zıplamaktan hocam ölürüz yahu

• Selamlar herkese, yerimizi alalım :)

Bu arada hazır EDM ciler burdayken kulaklık tavsiyesi alabilir miyim? Daha önce Beats Pro kullanıyordum Tomorrowland e gitmek için sattım ama pişmanım.

Beats Mixr iyi midir
  • OF
  • quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Selamlar herkese, yerimizi alalım :)

Bu arada hazır EDM ciler burdayken kulaklık tavsiyesi alabilir miyim? Daha önce Beats Pro kullanıyordum Tomorrowland e gitmek için sattım ama pişmanım.

Beats Mixr iyi midir

Ben xiaomi piston 3 ile hem telefon hem pc idare ediyorum.

Kulaklık sorumlumuz @AvriL<3 tavsiyede bulunabilir.
  • Az önce ki W&W ID fazla iyi ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ID yağmuru var yine

::: TOMORROWLAND 2016 ::: (AFTERMOVIE YAYINLANDI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAltuntas -- 22 Temmuz 2016; 21:24:58 >
  • tidus kullanıcısına yanıt
    Beats'in şişirilmiş marka olduğuna inanıyorum hocam. Hi-Fi forumlarının birçoğunda da aynı görüşler var.

Audio Technica ATH-M50X'i öneririm. Nasıl bir cihazda kullanacağını bilmiyorum ama yanına kulaklığı beslemesi için amfi alabilirsin.
  • ALLAH'U EKBER O NASIL BİR DROP!

Julian Jordan - ID demişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAltuntas -- 22 Temmuz 2016; 21:29:11 >

• Adama bak ulan uçuruyo
  • Ses biraz daha fazla verilse tadından yenmeyecek...
  • Bu seneki organizasyon geçen seneye göre daha mı kötü? Geçen sene kamera geçişleri efsaneydi sanki drone üstünden kayıt alınıyor gibiydi bu seneki çok tırt gibi geldi.
  • Cenkay KESER kullanıcısına yanıt
    Yeni başladık akşam biraz daha şov görebiliriz

Yani orada akşam olunca
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Ben Xiaomi Hybrid Dual Drivers kullanıyorum Piston 3 de kullandım ama bu kulaklık çok daha iyi. Özellikle baslar çok doğal ama tizlerde bi o kadar kötü ;) Tavsiye ederim.
  • Cenkay KESER kullanıcısına yanıt
    İleride deneyebilirim. Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.