Şimdi Ara

...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 26 Mart 2022; 17:45:7 >

• Fızik tedavi bile cok ozenilecek birsey degil.
    zaten cok paran yoksa kansersen oluyorsun
    en iyisi tomografiye hic girmemek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba umarım mesajimi görürsünüz benim oglum 2 tane 1 yasınsa bir tane iki yasında olmak üzere toplam 3 tomo cektirfi.cok kaygılanıyorum hic aklımdan cikmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ...

verdiğiniz rakamları yorumlarsak, brezilya/iran nın ölçülen bölgelerinde yaşayan insanların
    kanserden kurtulamıyor olması gerekmezmi? heryerde haberler çıkmalıydı, kanser ülkesi, kanser şehri diye.
    ama yok :) neden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksinaletinsan -- 12 Temmuz 2020; 11:3:32 >
  • Lutfen bana da bir cevap yazın benim oglum 1 yasınsa kafası üzerine düstü siddetli kusma sonucu iki kere tomo cektirmek zorunda kaldık simdi iki bucuk yasinda iki gun önce gene dustu ve kustu yine tomo cektirdik.cok korkuyorum yavrum kanser olur mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaygili anne

Lutfen bana da bir cevap yazın benim oglum 1 yasınsa kafası üzerine düstü siddetli kusma sonucu iki kere tomo cektirmek zorunda kaldık simdi iki bucuk yasinda iki gun önce gene dustu ve kustu yine tomo cektirdik.cok korkuyorum yavrum kanser olur mu
    Tahmin edilen riskli doz ile bt den alınan doz bazı çalışmalarda çok yakın çıkar. Bu bir olasılık teorisidir. Ama
    Önemli olan fayda/maliyettir. Siz bt çektirmeseniz fakat bir kanama olsa, bunu göremeyeceksiniz.
    20 yıl sonra kanser olmakmı daha kötü, 2.5 yaşında beyin kanaması geçirmekmi?
    Çocuk dozları daha düşüktür. Ama bu, sürekli bt çektirin anlamına gelmez.
    İçiniz rahat olsun.

Edit; bilimsel data ; bt çekilen çocuk sayısı ve kanser olanlar.
    74 of 178 604 patients were diagnosed with leukaemia and
    135 of 176 587 patients were diagnosed with brain tumours.
    Ayrıca, bu rakamlar %100 olasılıkla bt dozundan ortaya çıktı denilemez!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksinaletinsan -- 13 Temmuz 2020; 22:48:51 >

• Kardesim lutfen bana cevap verin oglum iki bucuk yasinda uc kere kafa tomografisi cektirdik..ileride beyin tumoru olma ihtimali cok mu artti allahım korusun

• Güncel.

Rotasiz61 buralarda mı acaba?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.