Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division (2016) [ANA KONU] (283. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.761
Cevap
56
Favori
158.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fulton

Hocam zaten size attığım görsellerde de görüldüğü üzere elimdeki setler Classfield. Ben 1 SS attım ama setin tamamı mevcut üzerimde 3 set için de.

Söylediğiniz üzere Striker olanları giydim onun dışında D3-FNC ve FireCest denilen setler de var Classfield. Demek ki Ubisoft kolaylaştırdı iyice. Pek farm yapma ihtiyacım olmadı kolay elde ettim, bundle'lardan çıktı hepsi. Bunun dışında elimdeki en iyi silah Warlord isimli AK-47, Exotic diyor bu da. Sizin söylediğiniz silahları nerelerden farmlayabilirim Dark Zone'dan mı sadece?

Alıntıları Göster
    Hocam resimlerde görülen sentry ve firecrest classified ama striker classified değil normal gear bu nedenle classified olan 6 parça striker gear seti tamamlamanız gerekiyor.Strikerda 4 adet normal gear yada classified giydiğinizde set bonusu alırsınız,5 adet yine classified giyerseniz 5.parça içinde bonus gelir fakat 6 parça her biri classified olan striker giyerseniz o zaman classified seti tamamlamış olursunuz.Bu durum diğer classified setler içinde geçerli yani tam set için mutlaka 6 parça classified gear gerekiyor.

Warlord rpmi düşük ama base damagei yüksek bir silah egzotik talenti ateş ettiğiniz sürece aldığınız hasar %20 oranında azalıyor fakat ateşi kestiğinizde normal hasarı almaya başlıyorsunuz.Bu oyunda rpmi düşük silahların temel hasarı daha yüksek oluyor fakat rpmi yüksek silah close combatta daha avantajlı olduğundan bu silah daha çok nomad classified sette efektif olarak kullanılıyor.Striker yada diğer classified buildlerde pek tercih edilmiyor.

Oyundaki tüm bölgelerden egzotik itemleri düşürebilirsiniz.Haftalık legendary görevleri yaparak kutulardan garanti egzotik item düşürme şansınız oluyor.Son eklenen yeni legendary görevlerde görev sonunda gelen hunterlardan yine garanti olarak bir adet egzotik item düşüyor.Dark zone bosslarından ve diğer oyunculardan(pvp,hijack extract) düşürme şansınızda mevcuttur.Dz dışında haftalık legendary görevlerden,underground bosslarından,resistance görevlerinden ve açık dünya bosslarından egzotik item/classified item elde etme şansınız vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Hocam resimlerde görülen sentry ve firecrest classified ama striker classified değil normal gear bu nedenle classified olan 6 parça striker gear seti tamamlamanız gerekiyor.Strikerda 4 adet normal gear yada classified giydiğinizde set bonusu alırsınız,5 adet yine classified giyerseniz 5.parça içinde bonus gelir fakat 6 parça her biri classified olan striker giyerseniz o zaman classified seti tamamlamış olursunuz.Bu durum diğer classified setler içinde geçerli yani tam set için mutlaka 6 parça classified gear gerekiyor.

Warlord rpmi düşük ama base damagei yüksek bir silah egzotik talenti ateş ettiğiniz sürece aldığınız hasar %20 oranında azalıyor fakat ateşi kestiğinizde normal hasarı almaya başlıyorsunuz.Bu oyunda rpmi düşük silahların temel hasarı daha yüksek oluyor fakat rpmi yüksek silah close combatta daha avantajlı olduğundan bu silah daha çok nomad classified sette efektif olarak kullanılıyor.Striker yada diğer classified buildlerde pek tercih edilmiyor.

Oyundaki tüm bölgelerden egzotik itemleri düşürebilirsiniz.Haftalık legendary görevleri yaparak kutulardan garanti egzotik item düşürme şansınız oluyor.Son eklenen yeni legendary görevlerde görev sonunda gelen hunterlardan yine garanti olarak bir adet egzotik item düşüyor.Dark zone bosslarından ve diğer oyunculardan(pvp,hijack extract) düşürme şansınızda mevcuttur.Dz dışında haftalık legendary görevlerden,underground bosslarından,resistance görevlerinden ve açık dünya bosslarından egzotik item/classified item elde etme şansınız vardır.

Alıntıları Göster
    Hocam tekrar merhaba. Mesajınızdan sonra baya bir oynadım oyunu ve hala da severek oynuyorum. Arkadaşla 2 kişi oynuyoruz. Şu an için Striker'da 3 tane Classfield item oldu, geriye tamamlamam gereken 3 parça kaldı. Bunun dışında hala da düzgün bir silah düşüremedim. (Arkadaş 2 günde The House ve Bullfrog düşürdü ) Sadece The Showstopper düştü sizin saydığınız kalitelilerden. 2'nci silahım olarak ve modlanmış olarak kullanıyorum. Gerçekten çok iyi bir silah yakın mesafede farkını hissediyorum. Bunun dışında 1'nci silah olarak Warlord ile idare etmeye çalışıyorum, Medved, Thompson gibi (2'şer 3'er tane) bir sürü Exotic silah var, duruyorlar öyle pek kullanışlı gelmedikleri için tercih etmiyorum. Belki Lightweight M4 falan kullanırım düşerse.

Bu oyunu ilk çıktığı zamanlar almadığım için şu an gerçekten çok pişmanlık duyuyorum. Oyun hakikaten kendini oynattırıyor baya. MMO türünden haz etmeyen, sevmeyen ben bile baya sevdim oyunu.

Özellikle sevdiğim yanı birden fazla yapılabilecek şey olması. Canım sıkılırsa Resistance giriyorum 1-2 tur yapıp çıkıyorum, sonra biraz DZ'de loot kovalıyorum, sıkılırsam bir tane Legendary göreve giriyorum, oradan biraz Underground'ta takılıyorum, oradan sıkılırsam Light Zone'daki bossları turluyorum (redditte tek tek tüm boss'ların spawn yerlerini gösteren bir harita buldum). Yani çok fazla mod var kasılabilecek, bu çok iyi.

Oyunun beğenmediğim kötü yanı ise PvP kısmı, yani şöyle diyeyim millet koştura koştura ateş ediyor, çatışıyor. Bir cover yapayım diyen yok. Sanki COD, BF oynuyoruz. Bu yüzden PvP için çok sağlam build kasmak lazım yoksa imkansız başa çıkmak dediğiniz gibi.
    Bir de arkadaşımıza item veremiyoruz bu da biraz eksi bir durum gözümde. Yani sadece item düştükten sonra belli bir süre (1 saat sanırım) o itemi share yapabiliyoruz gruptakilerle bunun dışında veremiyoruz bir daha.

Hocam ben sana bir şey soracaktım, yakın bir zamanda global event olacak mı? Classfield Cache kasılıyor sanırım eventlarla ondan sordum.

• Fulton F kullanıcısına yanıt
    Oyunda item düşme şansı her ne kadar son güncellemelerle artsada benzer durumu bizlerde yaşıyoruz.Kimi zaman art arda houselar,bullfroglar düşebilirken kimi zamanda hiç düşmeyebiliyor.Bu nedenle oyunu ne kadar çok oynar ve ne kadar çok farmlarsanız bir o kadar istediğiniz itemi elde etme şansınızda artıyor.İlk silahınızı bir şekilde iyi talentli olacak şekilde lightweight m4 yapmaya çalışın.Vendorleri mutlaka kontrol edin m4 blueprinti ara sıra ekleniyor.Bunun dışında düşerse Lvoac de kullanabilirsiniz.

Oyunu iyiki ilk çıktığında oynamadınız yoksa şu anki düşünceleriniz tam tersi olacaktı.Oyun ilk çıktığında çokca hata barındırıyordu,end game içeriği neredeyse yoktu.30 levele ulaşınca yapacak pek bir görev ve aktivite olmadığından haliylede bir süre sonra sıkıcı olabiliyordu fakat ilerleyen süreçte ancak toplanabildi.Halende hatalar barındırıyor ve kısa süre sonra bir yamanın geleceği ve setlerde dengeleme yapılacağı duyuruldu.Bunun içinde striker classified setine nerf ve özellikle bu sette aşırı güçlü olan showstopper shotgunada bir düzenleme gelecek.

Oyunun son hali bahsettiğiniz üzere end game açısından çok verimli.Yapabileceğiniz çokca görev oynayabileceğiniz çokca oyun modu bulunuyor.Pve kısmı daha alternatifli fakat pvp kısmı last stand-skirmish ve dz pvp den ibaret.Geçen sürede PvP ye aktivite açısından fazla bir geliştirme yapamadılar.

PvP kısmını bu hale getiren yapımcılar oldu.Her güncellemede değişen silahlar nerflenen yada bufflanan setler yüzünden bir türlü dengeyi sağlayamadılar.Daha sonradan gelen classified setlerden bazılarıda aşırı güçlü olunca bu denge iyice kayboldu.Gelen güncellemelerlede pred ve nomadda nerflenince o kadar classified set olmasına rağmen en kullanışlı olan striker kaldı.Bunun farkına geçte olsa vardılar ve yeniden bir düzenleme yapacaklar.Strikerın tek meta olmasından beri bende pek oyuna ve özellikle pvpye vakit ayırmıyorum.4 tane striker herhangi bir checkpointin önünde shock ve flame turretlerle kamp yapıp her çıkanı alıyor ve bunu oyun olarak görüyor.Bu nedenle oyunun PvP si şu an bitik durumda.

Divisionda covera girmek ölmek demek hocam bu nedenle kimse covera girerek oynamıyor.Sadece sniper buildi kullanıyorsanız bu buildler(hunter faith,deadeye) genelde yüksek firearms düşük staminalı olduğundan coverlarda gezinmek gerekebilir.Bunun dışında setlerin genelinde cover kullanarak oynamanız bu oyunda dezavantaj oluşturuyor.PvP için şu an ihtiyacınız olan build striker classified setidir.Gelecek olan güncellemeyle hangi set yada setler bufflanacak ve strikera nasıl bir nerf gelecek bilinmiyor olsada PvP de ayakta kalmak için mutlaka 6 parça striker classifiede ve M4/Lvoac-The House ikilisine ihtiyacınız olacak.En iyi hasarı 7k firearms-6k stamina sağlıyor fakat oyunda çoğu kişi tank buildlerle gezdiği için 7.5k stamina yada 9k staminalıda tercih edebilirsiniz.9k staminada bazı talentler kapanabiliyor fakat set bonusunu en yüksek düzeyde bu staminada alabiliyorsunuz.Oyunun PvP deneyimi mevcut birkaç sorun nedeniyle bazen farklılaşabiliyor bu nedenle oyunun bazı noktalarını çözdükçe ve uygun silahlarıda buldukça daha iyi olacaksınız.

İtem paylaşımı sadece grubunuzda olan kişilere yapılabiliyor.Bununda belirli bir süresi var ve o süre dolmadan gruptaki diğer arkadaşlarınızla item paylaşabiliyorsunuz.Grup dışındakilere dediğiniz gibi paylaşım yapılamıyor.Yakın zamanda bu ayın sonu gibi bir global event yapılacağı duyuruldu.Hangi gün olduğu henüz belli değil fakat daha önceden yapılan eventler belirli bir rotasyonda tekrarlanacak.İlki tekrardan yapıldı ikincisi ise bu ayın sonunda tekrarlanacak.Global eventte hangi classified setler dağıtılıyorsa o setleri tamamlayabilirsiniz.Ayrıca classified itemler legendary zorluk seviyesinde yüksek şans oranıyla düşüyor(%20 şansla düşme oranı mevcut)Bu nedenle legendary görevlerdende classified item farmlayabilirsiniz.Global event kapsamında görevlerden ve bosslardan global event(GE) kredisi elde ediyorsunuz ve bu kredilerle tamamlamak istediğiniz setlere ait cachelerden satın alıp item elde ediyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 23 Temmuz 2018; 4:10:35 >

• oyunu 2-3 gün önce gold edition olarak aldım. ilk çıktıgında ps4 de preorder yapıp 30 level olunca sıkılmıştım. bu sefer yine aynısı olmaz umarım :)

levelim henüz 14, dz e girmedim. oyunda loot yaparken bir kutu buldum actım 3 tane 30 levellik mor item verdi henüz kullanamıyorum

lootpickler cok zor bulunuyor 2 tane kapı actım çöp itemeler çıktı 3 tane daha buldum 30 level sonrasına saklıyorum. sanırım lockpicklere kolay erişimi yok.

oyundaki kozmetik itemleri satabileceğimiz biryer yok mu ? bir sürü şapka pantalon vs var dlc hediyeleri dışında bir ümit base de security alanında clothes vendor açtım bu sadece kıyafet satıyor yine kaldı elimde

karakterin 3 ana gücünden herhangi birini azaltmayan itemler nadir cıkıyor. firepower yükselteyim diyorum bu sefer skill azalıyor. çözümü yokmudur bunun ?

son olarak oyun ile ilgili önerileriniz var mı ?

• Grubumuza alım yapıyoruz.Suanda pve üzerine ilerliyoruz.Ben full clasfield set reclaimerim arkadasım full clas lonestar.Partiye 1-2 kişi arıyoruz.Alfabridge olur striker olur farketmez.Yaş +20 olabilir.Yetiştirilmek üzere elemanda alabiliriz.

Pm atın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 23 Temmuz 2018; 10:47:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RustyCohle

Grubumuza alım yapıyoruz.Suanda pve üzerine ilerliyoruz.Ben full clasfield set reclaimerim arkadasım full clas lonestar.Partiye 1-2 kişi arıyoruz.Alfabridge olur striker olur farketmez.Yaş +20 olabilir.Yetiştirilmek üzere elemanda alabiliriz.

Pm atın
    Çalışma saatleri, maaş ve haklar nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

oyunu 2-3 gün önce gold edition olarak aldım. ilk çıktıgında ps4 de preorder yapıp 30 level olunca sıkılmıştım. bu sefer yine aynısı olmaz umarım :)

levelim henüz 14, dz e girmedim. oyunda loot yaparken bir kutu buldum actım 3 tane 30 levellik mor item verdi henüz kullanamıyorum

lootpickler cok zor bulunuyor 2 tane kapı actım çöp itemeler çıktı 3 tane daha buldum 30 level sonrasına saklıyorum. sanırım lockpicklere kolay erişimi yok.

oyundaki kozmetik itemleri satabileceğimiz biryer yok mu ? bir sürü şapka pantalon vs var dlc hediyeleri dışında bir ümit base de security alanında clothes vendor açtım bu sadece kıyafet satıyor yine kaldı elimde

karakterin 3 ana gücünden herhangi birini azaltmayan itemler nadir cıkıyor. firepower yükselteyim diyorum bu sefer skill azalıyor. çözümü yokmudur bunun ?

son olarak oyun ile ilgili önerileriniz var mı ?
    Hocam, ben de 2-3 hafta önce oyuna başlamış biriyim zaten yukarıda uzun uzadıya mesajlarımı görmüşsündür oyunla ilgili. Zaten sen 30 olunca o açtığın mor itemlere bakmayacaksın bile hiç, sat veya at çöpe bence. O çıkan itemlerin hepsini vendorlardan Sell kısmına gelip satabiliyorsun. Tabi oyunda paranın pek bir önemi yok. Phoenix kredi ve GE (global event) kredisi falan hariç normal oyunun standart parasından bahsediyorum.

Hala level kasıyorsan sana yardımcı olabilirim 30 level biri olarak seri seri. Pazartesi günü yeni bir event başlayacak ona kadar 30 olman iyi olur.

@Terminator T-800

Hocam oyunun PvP'si gerçekten sinir bozucu düzeyde bence. Tamam haklısınız oyunun yapısı cover yapmaya müsait değil genel olarak ama yani adamın biri geliyor DZ'de biz 3 kişiyiz, 4 kişiyiz hepimizi tek başına haşat ediyor, adamın dibine kadar girip üzerine 3 şarjör boşaltıyorum bana mısın demiyor. Bu kadar da adaletsizlik ve saçmalık olmaz. Ubisoft bu oyunun pvp'sini çok yanlış yapmış bence. Gerekirse insanları cover'a zorlayabilecek durumlar yaratabilirdi. Sadece mesele cover yapmak da değil adam mevlana gibi 3'ümüzün, 4'ümüzün etrafında mal mal koşturuyor başka da bir şey yapmıyor. Söylediğiniz gibi 7k firearms - 6k stamina var; silahlarım LVOA-C ve The House, hatta ikisini de uygun talente göre re-kalibre falan da ettim, full modladım. Bir tek setim eksik ama 4 kişiyi de tek başına alan adam da sırf set farkından dolayı almamalı bence.

Böyle bir oyuna böyle bir PvP hiç yakışmamış. Boşuna oynamışım bugüne kadar diye bir his yaratıyor insanda. Zaten Last Stand ve Skirmish modlarına girince de nasıl bir PvP sistemi olduğu anlaşılır, o haritalar o objeler boşuna yaratılmış sanki.

Bu arada silah demişken LVOA-C'i hiç beğenmedim çok sekiyor Warlord kadar. Damage'i de yetersiz geliyor bana biraz. PvE'de bile işlevsiz gibi geldi bana. Lightweight M4 bulabilirsem direk ona geçeceğim.

Oyunu da açıkçası belki bu haftaki event'tan sonra bırakabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 28 Temmuz 2018; 17:5:44 >

• quote:

Hocam, ben de 2-3 hafta önce oyuna başlamış biriyim zaten yukarıda uzun uzadıya mesajlarımı görmüşsündür oyunla ilgili. Zaten sen 30 olunca o açtığın mor itemlere bakmayacaksın bile hiç, sat veya at çöpe bence. O çıkan itemlerin hepsini vendorlardan Sell kısmına gelip satabiliyorsun. Tabi oyunda paranın pek bir önemi yok. Phoenix kredi ve GE (global event) kredisi falan hariç normal oyunun standart parasından bahsediyorum.

Hala level kasıyorsan sana yardımcı olabilirim 30 level biri olarak seri seri. Pazartesi günü yeni bir event başlayacak ona kadar 30 olman iyi olur.

@Terminator T-800

Hocam oyunun PvP'si gerçekten sinir bozucu düzeyde bence. Tamam haklısınız oyunun yapısı cover yapmaya müsait değil genel olarak ama yani adamın biri geliyor DZ'de biz 3 kişiyiz, 4 kişiyiz hepimizi tek başına haşat ediyor, adamın dibine kadar girip üzerine 3 şarjör boşaltıyorum bana mısın demiyor. Bu kadar da adaletsizlik ve saçmalık olmaz. Ubisoft bu oyunun pvp'sini çok yanlış yapmış bence. Gerekirse insanları cover'a zorlayabilecek durumlar yaratabilirdi. Sadece mesele cover yapmak da değil adam mevlana gibi 3'ümüzün, 4'ümüzün etrafında mal mal koşturuyor başka da bir şey yapmıyor. Söylediğiniz gibi 7k firearms - 6k stamina var; silahlarım LVOA-C ve The House, hatta ikisini de uygun talente göre re-kalibre falan da ettim, full modladım. Bir tek setim eksik ama 4 kişiyi de tek başına alan adam da sırf set farkından dolayı almamalı bence.

Böyle bir oyuna böyle bir PvP hiç yakışmamış. Boşuna oynamışım bugüne kadar diye bir his yaratıyor insanda. Zaten Last Stand ve Skirmish modlarına girince de nasıl bir PvP sistemi olduğu anlaşılır, o haritalar o objeler boşuna yaratılmış sanki.

Bu arada silah demişken LVOA-C'i hiç beğenmedim çok sekiyor Warlord kadar. Damage'i de yetersiz geliyor bana biraz. PvE'de bile işlevsiz gibi geldi bana. Lightweight M4 bulabilirsem direk ona geçeceğim.

Oyunu da açıkçası belki bu haftaki event'tan sonra bırakabilirim.

Alıntıları Göster
    itemler mor değil exotic miş the house felan var

30 level oldum fakat yine de yeşil, mor, sarı vs itemleri toplayıp satıyorum para kazanmak için. vendorlardan 50k lık kutu alıyorum sarı itemler vs çıkıyor. dün drop kovaladım zar zor aldım sarı itemler cıktı sattım direk.

• quote:

itemler mor değil exotic miş the house felan var

30 level oldum fakat yine de yeşil, mor, sarı vs itemleri toplayıp satıyorum para kazanmak için. vendorlardan 50k lık kutu alıyorum sarı itemler vs çıkıyor. dün drop kovaladım zar zor aldım sarı itemler cıktı sattım direk.

Alıntıları Göster
    The House oyunun en güzel silahlarından biri, iyiymiş hocam şanslıymışsın.

Sarı itemlerden de MP7, LVOA-C, Lightweight M4 gibi kaliteli silahlar var onlara dikkat et hocam elinde olursa satma. Özellikle Lightweight M4 çok tercih edilen bir silah.

• quote:

The House oyunun en güzel silahlarından biri, iyiymiş hocam şanslıymışsın.

Sarı itemlerden de MP7, LVOA-C, Lightweight M4 gibi kaliteli silahlar var onlara dikkat et hocam elinde olursa satma. Özellikle Lightweight M4 çok tercih edilen bir silah.

Alıntıları Göster

cevap için teşekkürler.

bu sarı ve exotic itemlerin örnegin the house nin 278 gear puanı 13k damage değeri var normal itemler gibi bunlarında daha yüksek değerlere sahip olanları var mı ? yani the house nin daha iyisi çıkabilir mi ?

• quote:

cevap için teşekkürler.

bu sarı ve exotic itemlerin örnegin the house nin 278 gear puanı 13k damage değeri var normal itemler gibi bunlarında daha yüksek değerlere sahip olanları var mı ? yani the house nin daha iyisi çıkabilir mi ?

Alıntıları Göster
    Damage olarak değil de Talent olarak farklılıklar olabiliyor. Mesela The House'ın kötü talentlisi ve iyi talentlisini düşürmek de önemli. Talent dediğimiz şey silahların özel skili gibi, silahın üzerine gelince sağda yazar. Normal sarı itemlerde 2 tanedir, Exotic'lerde 3'ncü bir talent daha olur o silaha özel. Bir de talent demişken re-kalibrasyon denen olaydan bahsedeyim belki bilmiyorsundur. İstediğin bir silahın sadece bir talentini değiştirmeye yarıyor re-kalibrasyon.

The House ve benzeri gibi bir silahta Deadly, Responsive, Unforgiven gibi talentlerin olması önemli. Bunlar Firearms ve stamina isteyen talentler, bendeki The House'da mesela adını unuttum bir tane 4k Electronics isteyen bir talent vardı onu re-kalibre edip değiştirdim. Özellikle DPS veya Tank oynayacaksanız silah talentleriniz de buna göre olsa iyi olur. Tabi dediğim gibi oyunda tecrübem az kesin bir şey diyemem bu son cümleyle ilgili.

• The Division için yeni güncelleme 23 Ağustos tarihinde geliyor.

Daha önce açıklanan Striker nerfi bu güncellemeyle birlikte aktif olacak ve muhtemelen oyun için son güncelleme olacak.Güncelleme detaylarıda belli olmaya başladı.

1.8.3 güncellemesi ile ;

Striker Classified seti nerflenecek.Güncelleme sonrası setin yeni halinde striker classified setinde elde edilen stackler oyuncuyu artık daha az healleyecek/iyileştirecek.Stackler mevcut halinde her isabette 2 adet alınırken güncelleme sonrası artık isabet edilen kurşun başına tek olarak alınacak.EMP alındığında strikerin stackleri status effect giderilene kadar donuyordu güncelleme sonrası donma yerine azalmaya başlayacak.Oyunda yer alan tüm shotgunlarda striker sette her isabet başına 16 stack alınırken artık bu değer 8 e düşürülüyor.Bu değişikliklerin tamamı PvP için geçerli olduğunu belirtmek isterim.

Bunların dışında egzotik silahlardan olan The Showstopper shotgunda varolan rpm glitchi düzeltiliyor.Silahın fire ratei olduğundan daha hızlıydı ve bu açığı kullanan çok sayıda oyuncu mevcuttu.Ayrıca herhangi bir şekilde EMP ye maruz kalırsanız bir süreliğine yerinizde kalıyor ve siz hareket etseniz bile karşı taraf sizi yerinizde sayıyor şekilde görüyordu.Running İn The Place olarak adlandırılan yerinde sayma hatasıda düzeltiliyor.

Support stationdada önemli bir değişiklik olacak.Normalde station çantaları yere bırakıp patlattığımızda mevcut canımızın %33 lük kısmını geri alıyorduk fakat yeni güncelleme sonrası artık çanta ne kadar fazla yerde durursa verdiği can değeride o kadar fazla olacak.

Çeşitli hata düzeltmelerinin yer aldığı 1.8.3 güncellemesi özellikle PvP oynayan(Dark Zone,Last Stand ve Skirmish) oyuncular için önemli değişiklikler içeriyor.Ayrıca oyundaki tüm setlere göre en çok kullanılan build olan Striker Classifiedde nerflenerek setler arasındaki bariz dengesizlik bir nebzede olsa giderilmiş olacak.Striker tamamen kullanılamaz hale gelmiyor sadece biraz zayıflatılıyor.Bu nedenle Striker dışında buildi olmayanlar diğer setleride önümüzdeki bir haftada toplamaya başlayabilirler çünkü mutlaka alternatif buildler yeni güncellemeyle daha fazla kullanılabilir hale gelecekler.

• Oyunu steamden açmaya çalıştığımda, uplay launcher çalışmaya başlayıp hata veriyor. "send crash report" uyarısı veriyor pazartesi sabahından beri. Benimle aynı sorunu yaşayan veya çözüm önerisi olan var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hazarRS -- 25 Eylül 2018; 14:8:39 >
  • oyunda en iyi riffle assault silah M4'tür (ligweigt m4, liberatör, lovac police m4 vs hepsi aynı silah)

en iyi smg the house

en iyi şotgun ShowStopper

en iyi LMG Big Alejendreno

bu 4 silahtan gerisi çöp direk atın.

(en iyi sniper m700 carbon. sniper işine hiç girmeyin derim)
  • premium pass filanda almıştım ama oyun hiç bana göre değil. d2 yede hiç bulaşmam :) şuan rainbow six keyfi sürüyorum.
  • Zamanında bu başlık ve videolar sayesinde hype olup preorder Gold Edition aldığım oyundur. Anladım ki MMO kafası oyunlar bana göre değilmiş. En azından tek tabanca oynamak. 10 yıl önce İstanbul Kıyamet Vakti oynamıştım ama o da sıkmıştı. :))
  • Oyuna cikisindan 2 sene sonra basladim ama tek basina oynarken bile bence gayet güzel. 2 gündür 2-3 saat oynadim ama sanirim multi oynamak cok daha zevkli olacak. 2 senelik oyun olmasina ragmen 4k cüzünürlükte EVGA GTX1080 ile full ayarlarda 40 FPS falan alabiliyorum. Islemci 3930K 4 GHz.
  • Bende bayağı uzun zaman önce bırakmıştım oyunu. O sıralar çoğu kişide hile vardı ve DZ'a girilmiyordu. Oyuna türlü türlü eşyalar gelmiş sanırım. Sizce mevcut olan 30lvl karakterle mi devam edeyim yoksa baştan mı kasmalıyım? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    Az önce aldım. Yaklaşık 6 ay var division 2 ye. Bence arada eğlenmelik oynanır. Ps4 de lvl 30 gs 195. Pc de de başlıcam

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zetnakah -- 17 Ekim 2018; 20:3:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zetnakah

Az önce aldım. Yaklaşık 6 ay var division 2 ye. Bence arada eğlenmelik oynanır. Ps4 de lvl 30 gs 195. Pc de de başlıcam

Edit: imla

Alıntıları Göster
    çöp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 17 Ekim 2018; 21:23:14 >
  • 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.