Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division (2016) [ANA KONU] (153. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.761
Cevap
56
Favori
158.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daily missiondaki challenge acayip zor kafayı yedirtti yapmayacam bugün bu ne böyle ya şu pompalı ile rushlayanları nerflemeleri lazım
  • Uygun fiyata nerden temin edebiliriz cd key falan arkadaşlar
  • Arkadaslar 188 phoneixe blackmarket ak47 almistim.
    Simdi 173 phoneixim var.
    Sizce 155 e vector mu alayim yok sa 166 ya marine 90 sniper mi?
    Atagim 125k health 60k

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elano68

Arkadaslar 188 phoneixe blackmarket ak47 almistim.
    Simdi 173 phoneixim var.
    Sizce 155 e vector mu alayim yok sa 166 ya marine 90 sniper mi?
    Atagim 125k health 60k

Vector almanızı tavsiye ederim , yakın mesafe vector ile uzak mesafede AK 47 ile devam edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 22 Mart 2016; 22:29:40 >
  • 1. Çok fazla adam çıkmaya başladı. Adım başı bir aksiyon çıkıyor.
    2. Adamlar eskisine oranla daha fazla zorluyorlar. Alt levellerde bazen sıkıntı oluyor, olur olmadık yerde morlar falan çıkıyor.
    3. İlk yükleme biraz kısalmış sanırım ama lag ilk defa bu kadar fazla oldu.
    4. Haritaya daha hızlı giriyor ve çıkıyor bir de duvarlardan daha çabuk çıkabiliyorsunuz.
    5. daha çok mavi çıktı tuhaf bir şekilde ama buglar da var, çöple duvar arasına sıkıştım falan..

Daha mı iyi daha mı kötü, deadzone'a girmedim bilmiyorum ama geliştirmeleri güzel.
  • elano68 kullanıcısına yanıt
    Vector al sonra basede security wingdeki adam mor m1a satıyor birkaç saati kaldı talentları baya iyi onu al sniper olarak. Sarı m1a hariç oyunun en iyi sniperı şu an.
  • dz 06 daki safe house komple phoenix credit olmuş eskiden dz parası değil miydi blue printler ?
  • Hocam advanced weaponmmry vendorda first wave m1a1 var o mu?
    Ama dpsi dusuk bayabgu
    ?
    71k?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elano68 -- 22 Mart 2016; 23:11:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GunsNBeer

quote:

Orijinalden alıntı: Plexicroma

130-150k dpsli vectorleri nasıl yapıyorsunuz ya

Şarjör özellikleri Magazine Size + Rate of Fire olmalı, tabi bir de iyi bir Vector craft'lamanız lazım.

İyi ve etkili bir Vector için eklentiler şu şekilde olmalı:

Magazine: Magazine Size + Rate of Fire
    Optic: Headshot Damage + Critical Hit Chance
    Muzzle: Stability + Critical Hit Damage
    Under Barrel: Stability + Accuracy

Eldiven de çok önemli, Critical Hit Chance ve Critical Hit Damage veren bir eldiven bulun artı olarak ana silahınıza hasar arttırma bonusu veririse harika olur, tabi bir de eldivende Savage Talent'ı olursa mükemmel olur.

Bir de Vector de şu kombinasyonu yakalayabilirseniz efsane olur Deadly + Brutal + Fierce/Responsive. Bu üçlüyü yakalamak için sanırım +60 civarı vector craftladım ama bir türlü bu ölümcül üçlüyü tutturamadım.

Ben büyük ölçüde bu şekilde yaptım, stamina ağırlıklı gitmeme rağmen 177K DPS yakaladım.
    Tom Clancy's The Division (2016) [ANA KONU]

Hocam sen ne yaptın, hack falan mı açtım, tövbe bismillah o kadar vector nasıl craftlanır, pc nasıl kasılır, vay anasını.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• elano68 kullanıcısına yanıt
    Shopta bakarken silahın çıplak haldeki dpsini görüyorsun doğal olarak. Mod, gear bonusları falan derken artıyor.
  • 125k K47 sniper da 105k oldu
    Bi ara 145 e 125 yazdi heyecanlandim ama nasil oldu Anlamadim:)

• Beyler "Sarı Blueprint" alıp craftla aşamasına geldim. Base'de üst kattaki phonex parasıyla satış yapan vendor'da sarı dizlik almaya karar verdim.

Firearm'a yönelik olanını alıp ateş gücümü arttırmak istiyorum. Primary DPS ile altında yazan firearms'ın bağlantısı tam olarak nasıl? Örneğin 1500 firearm var ise, bunun 30 katı filan mı DPS belirliyor? Diyelim bu şekilde ama benim aldım sarı dizlik ateş gücümü 470-545 firearm attıracakken, yani kabaca 30.000 DPS artırması gerekirken, sadece 10.000 arttırdı.

Bu aradaki bağlantı tam olarak nasıl oluyor?
  • PvE'de level 30, Dark Zone da level 22 oldum.Hala bir sarı item düşmedi.
    DPS 102k, Healt 54k, Skill Power 9.3k
    Nerde hata yapıyorum.........???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeniada -- 24 Mart 2016; 0:15:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreamer Apartment

quote:

Orijinalden alıntı: GunsNBeer

quote:

Orijinalden alıntı: Plexicroma

130-150k dpsli vectorleri nasıl yapıyorsunuz ya

Şarjör özellikleri Magazine Size + Rate of Fire olmalı, tabi bir de iyi bir Vector craft'lamanız lazım.

İyi ve etkili bir Vector için eklentiler şu şekilde olmalı:

Magazine: Magazine Size + Rate of Fire
    Optic: Headshot Damage + Critical Hit Chance
    Muzzle: Stability + Critical Hit Damage
    Under Barrel: Stability + Accuracy

Eldiven de çok önemli, Critical Hit Chance ve Critical Hit Damage veren bir eldiven bulun artı olarak ana silahınıza hasar arttırma bonusu veririse harika olur, tabi bir de eldivende Savage Talent'ı olursa mükemmel olur.

Bir de Vector de şu kombinasyonu yakalayabilirseniz efsane olur Deadly + Brutal + Fierce/Responsive. Bu üçlüyü yakalamak için sanırım +60 civarı vector craftladım ama bir türlü bu ölümcül üçlüyü tutturamadım.

Ben büyük ölçüde bu şekilde yaptım, stamina ağırlıklı gitmeme rağmen 177K DPS yakaladım.

Hocam sen ne yaptın, hack falan mı açtım, tövbe bismillah o kadar vector nasıl craftlanır, pc nasıl kasılır, vay anasını.

Sponsorumuz Bullet King sağolsun, huzur içinde yat taçsız kral :(

• Arkadaşlar iyi geceler,

Gündüz vakti proxy ile hindistan üzerinden Gold paketi satın almıştım origin hesabım ile. 108 TL k.kartı hesabımdan çekildi, ürünün makbuzu hesabım üzerinde görünmesine rağmen oyunun ürün anahtarı hala gelmedi. Ayrıntılarda hala Ordered olarak görünüyor.

Bunun sebebi nedir? Oyunun lisansı elime ne zaman ulaşır? Bu oyunu hindistan üzerinden alanlar aynı sorunu yaşadımı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

dz 06 daki safe house komple phoenix credit olmuş eskiden dz parası değil miydi blue printler ?

Hep phoenix credit ti ordakiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xelforia

quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

dz 06 daki safe house komple phoenix credit olmuş eskiden dz parası değil miydi blue printler ?

Hep phoenix credit ti ordakiler.

hadi ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Arkadaşlar iyi geceler,

Gündüz vakti proxy ile hindistan üzerinden Gold paketi satın almıştım origin hesabım ile. 108 TL k.kartı hesabımdan çekildi, ürünün makbuzu hesabım üzerinde görünmesine rağmen oyunun ürün anahtarı hala gelmedi. Ayrıntılarda hala Ordered olarak görünüyor.

Bunun sebebi nedir? Oyunun lisansı elime ne zaman ulaşır? Bu oyunu hindistan üzerinden alanlar aynı sorunu yaşadımı acaba?

Brezilya üzerinden alınca da benzer şeyler olmuştu. Büyük ihtimalle order iptal olur, karta refund atarlar.

• Dr.Ryzz kullanıcısına yanıt
    2. Silah nedir dostum

• Şimdiye kadar oyunu eleştirmedim çünkü herhangi bir aksaklık yoktu. Ta ki dünkü patche kadar resmen oyunun içine etmiş oyunu oynatmadı resmen. Challenge girelim dedik sırasıyla delta hatası,Mike hatası ve en sonunda çatışmanın ortasında yerin dibine geçme hatası. Ayrıca oyunda challenge ayarları değişmiş herhalde çünkü adım atana kadar canımız çıktı. Birde yanında matchmakingle gelen adamlar taktik yapmıyorsa hiç ilerlenmez olmuş artık takım kurma taktik olaylarına girme vakti geldi herhalde. Hatalar düzeltilirse challengeler zor olması taraftarıyım tamamen taktik ve takım oyunu olmalı bu şekilde

• 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.