Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division (2016) [ANA KONU] (280. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.761
Cevap
56
Favori
158.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Set videosuda çekebilirmisin açıklamalı.
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    sanırım xbox oynuyorsun ps4 ile beraber oynanmıyor değil mi ?
  • thedivision2018 T kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

The Divisionu sadece pc platformunda oynamaktayım.
  • steam division güncel fiyatı nedir arkadaslar?
  • arkadaşlar normal sürüm 35 liraya gold sürüm 62 liraya düşmüş sizce alınır mı güzel mi oyun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza_kadir -- 6 Haziran 2018; 18:54:48 >
  • hamza_kadir kullanıcısına yanıt
    Oyun şahane grup bulma konusunda da haftasonu sıkıntı cekmezsin 62 lira gold icin hicbirsey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uplay üzerinden oynuyorum . arkadaşım oyunu steam üzerinden alacak. beraber oynayabilirmiyiz ?
  • Steam:https://steamcommunity.com/id/proghostts/
    Ubisoft: TUR-Proghost
    Oyunu yeni aldım benimle birlikte oynamak isteyen oyunu öğretmek isteyen varsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KranosChara -- 7 Haziran 2018; 1:52:25 >
  • 35 liraya standart sürüm aldık arkadaşımla. 27 liraya season pass almalı mıyız, almazsak çok şey kaçırır mıyız arkadaşlar? Yarın akşama kadar cevap verirseniz sevinirim.

• matolimehmet kullanıcısına yanıt
    Underground item kasmak icin lazim. Survival tamamen fantazi. Last standde 8e8 pvp modu var sana kalmis. Underground dlcsi kesin lazim ama.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OkanDRDYK

Underground item kasmak icin lazim. Survival tamamen fantazi. Last standde 8e8 pvp modu var sana kalmis. Underground dlcsi kesin lazim ama.
    Underground DLC 10 küsür lira. Season pass 27 lira. Season pass daha makul o halde. Bakalım almaya çalışacağım.

• Bu indirim yapıldıysa tahminen 2018 sonuna doğru çıkaracaklar TD2'yi.
  • Kobrakai kullanıcısına yanıt
    Oynarsınız sorun olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • season pass almak için ekstra %20 indirim kodu aktif oluyormu acaba ? merak ettiğim indirimli ürünlerdede %20 indirim alabiliyormuyuz 100 club point ile
  • Oyunu indirimde kuzenime Gold Edition olarak **** den aldım fakat kuzenimin steam'dan benim uplay hesabım otomatik giriş olduğu için benim hesabımdan açtı oyunu şimdi de kuzenim steam da oyunun ekli olmasına rağmen uplay den giriş yapamıyor nasıl halledebiliriz?
  • Zamanında Hype rüzgarına kapılıp preorder olarak Gold Edition almıştım Steam üzerinde. 11-12 level'a kadar tek başıma oynayıp bırakmıştım. Alacağım diyen arkadaşlar çok geç aldılar, bende tekrar kurmak istemedim vs. oynanmadan kaldı öyle. Bu da böyle bir anımdır. :)
  • Oyun belli bir yerden sonra sıkıyor, ara vererek oynamak lazım. Fakat grafikleri çok iyi. Çıkalı kaç sene olmasına rağmen daha iyisini görmedim.

• Yeni oyunda crossbow ve grenade launcher olacak. Dumanlar çıkan bina da Washington'daki Amerikan Kongre Binası.

• Bir de gameplay gösterdiler:

Crossbow ve grenade launcher dışında ilk oyunun aynısı gibi. Hayal kırıklığı benim açımdan.

• Vrataski V kullanıcısına yanıt
    Karar vermek için erken mi diye düşünsemde bu haliyle bende beğenmedim.

İlk oyunu epey süredir oynamaktayım gerek oynanış gereksede grafiksel olarak her ne kadar downgrade olsada şu anki halinden çok daha iyi görünüyor.İlk oyunuda bu kadar taktiksel ve yavaş oynanışla göstermişlerdi fakat PvE yada PvP karşılaşmalar hiç bu kadar yavaş olmuyor.Şu haliyle grenade launcher ve Crossbow eklenmesi daha çok Ghost Recon Wildlansı anımsattı.Açık betaya kayıtlar başlamış yinede betayı oynayıp ona göre karar vermek gerekiyor çünkü ilk oyunun geçen sürede gelişimi ve yapımcıların bundan ders çıkardıklarını açık açık dile getirmeleri bir nebze olsun 2.oyun için heyecanın korunmasına neden oluyor.

• 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.