Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe! (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.937
Cevap
56
Favori
194.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar amatör düzeyde ps4 kendi programından video yaptım öyle aman aman oyuncu değilim orta yaşa sahip reflexler düşük forumdan arkadaşlarla 1 yıla yakındır oynuyoruz gold plat karışık 30-40 yaş grubumuz iyi seyirler.Yukarıda ki vierra ve ozkan86 kadar iyi değil

https://www.youtube.com/watch?v=tuzZ6Eo3dFA
  • Yav arkadaşlar nasıl oynuyonuz siz sırf bu yüzden zevk almam diye online a girmeye korkuyorum.(Yeni ps4 aldım :D)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrZubalve

Beyler çok uzun süredir bir problemim var. Benim biri kutusundan çıkan biri de dışarıdan alınan ama orjinal olan 2 kolum var birazdan anlatacağım olay iki kolda da yaşanmaktadır.

Gelelim olaya. Zoomla nişan aldığımda L3 veya R3 yapıp sağa sola yatınca casual veya ranked da ateş ederken yattığım yön değişiyor. Örneğin L3 ile ince kesiyorum bir anda silah düzeliyor yada R3 e basmışım gibi sağa yatıyor. Bu artık oyun kalitemi ciddi anlamda etkiliyor. Ne adam vurabiliyorum ne ince kesebiliyorum. Örneğin pencereden sağa yatıp ince kesicem adamı görüyorum ateşe basınca hooop silah düzeliyor yada sola yatıyor duvarı tarıyorum. Bu yaklaşık 6 aydır böyle. Hiç bir güncelleme sorunu çözmedi. Kolları resetledim oyunu sildim yükledim yok olmadı.

Böyle bir şey yaşayan başkası var mı merak ediyorum. Sırf bu yüzden pc ye bile geçebilirim o kadar can sıkıcı. İnternette buna benzer bir sorun bulamadım.
    Muhtemelen sorun kollardadır. Benim de aynı şekilde biri kutudan çıkan biri de Amazon'dan alınmış iki kolum vardı. Birinin tuşları takılmaya başlamıştı diğerinde de garip bir sorun vardı mesela analoglar ile yürüyorum sağa sola dönüyorum vs. analogu bıraktığım halde adam kendi etrafında dönmeye devam ediyordu. Artık dayanamadım yeni kol aldım.

Not: Dediğiniz gibi programlar var bilgisayar için kolun inputlarını kontrol etmeye yarayan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Arkadaşlar ubisoft ne iş yapıyor blitz hilesi nedir öyle

Kendini kapatıyor nişan almadan ateş ediyor c4 dışında öldürmek mümkün değil

Ubisoft durumun farkında mı acaba neden mudale etmiyor

Ya her yerde hile bu nedir yaw

Pes oynuyoruz hile rainbow oynuyoruz hile
    Bir de yere koyulan kalkanla etrafta geziyolar ya deli oluyorum.onu öldürmek imkansiz oluyor.

• Share Factory’de baya bir uğraştım umarım beğenirsiniz. Keyifli seyirler :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tom Clancy's Rainbow Six Siege - 30 Million Players!

• Keyifli seyirler

• Diger sezon görüşmek üzere

• Arkadaşlar hızlı bir şekilde renown nasıl kasılır var mı taktik filan

• Beraber oynamak isteyenler ekleyebilir;

PSN : Hasemi-Pro

• Yeni güncelleme geldi mi?

• quote:

Arkadaşlar hızlı bir şekilde renown nasıl kasılır var mı taktik filan
    Günlük ve haftalık görevler var onları eksiksiz yaparsan bir nebze onun dışında sürekli oynayarak kasabilirsin gözünde büyütme haftada 3-5 saat oynayarak ben bile 10 operatör açtım bu şekilde

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    şuanda gelmiş olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Yeni güncelleme geldi mi?
    Şimdi baktım 1.3gb güncelleme gelmis

• https://youtu.be/i2idbiWRPzc

• quote:

Orijinalden alıntı: LazBoard

Günlük ve haftalık görevler var onları eksiksiz yaparsan bir nebze onun dışında sürekli oynayarak kasabilirsin gözünde büyütme haftada 3-5 saat oynayarak ben bile 10 operatör açtım bu şekilde

Alıntıları Göster
    Aynen öyle yapıyorum zaten belki daha kısa vardır diye sorayım dedim teşekkürler

• quote:

Şimdi baktım 1.3gb güncelleme gelmis

Alıntıları Göster
    Teşekkürler eve geçince indireyim bende

• Bu akşam oyundayım. Ekleyin beyler. TR_Pusti

Yaşım 29 bu yaş grupları eklesin.

• https://discord.gg/PDxXVyU Discord adresime bekliyorum. Rank kasacak aradakşlar buyursun gelsinler, ekip oluşturup beraber takılacağımız bir ortam yapmak istiyoruz.

• mustafapusti kullanıcısına yanıt
    Discord adresime buyur gel beraber kasalım, ekipte 29 30 28 yaşlarındahttps://discord.gg/PDxXVyU
  • 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.