Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe! (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.937
Cevap
56
Favori
194.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son gelen güncellemeyle beraber benim açımdan oyunun içine edildi. Benimle aynı durumda olan bir arkadaş daha var ve gerek casual gerekse ranked maç arattığımızda sadece araplar ile eşleşebiliyoruz. Birlikte oynadığımız 5 kişi squad kurup maç arattığımızda diğer 3 arkadaş Avrupalılarla başka bir maça girerken biz 2 kişi diğerleriyle aynı squad ta bulunmamıza rağmen araplarla başka bir maça giriyor oluyoruz.

Gerizekalı Ubisoft şu oyuna server desteği getirse mevcut oyuncu sayısını katlayacak potansiyel var ama adamlar hala steep gibi ghost recon gibi çöp oyunlari çıkarıp milleti yolma derdindeler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Türkiyenin middle east olmasının en kötü şeyi bu hocam loksayona göre servere atan oyunlarda oyuncu kalitesi yerlerde oluyor orta doğuda olduğumuz için.Gta 5 i sırf bu yüzden sattım online oynanmıyor araplardan.
  • Ben oyunu çıktığı gün aldım ve bugüne kadar hiç böyle bir durum başıma gelmedi. Nadiren araplardan kurulu rakipler geliyordu ancak squad ta ki adamları başka yere bizi başka yere atma olayı yoktu. Muhtemelen bu dingiller lokasyona göre oyuncuları ayırıp ping olayını esitlemeye çalışıyorlarda bizim pingler 100-140 arası araplar ise 180 ve üzeri olarak geliyor.

Hesapla alakalı bir durum mu diye düşünüp başka bir hesaptan girdi arkadaş durum yine aynı. Aynı şehirden 2 kişi biri Avrupalılarla diğeri araplarla eslesiyor.

Reddit te de bununla ilgili şikayetler varmış. Abd dekiler Kanada ile eslesemiyormus mesela ya da Avrupa dakilerle. Bir boklar yediler olmadı belliki şimdi vir patch çıksa da düzelse diye bekliyoruz.

• Oyunu satma nedenim server kalitesi ve pinglerdi anlaşılan adamlar düzelteceğine batırmaya devam ediyorlar.
    Şu oyun Ubisoft elinde resmen harcanıyor EA çatısı altında çıksaydı en azından bağlantı sıkıntıları olmazdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yûnus -- 10 Şubat 2017; 23:26:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar guncellemeden sonra silahima taktigim kirik kemik charmi takili görünüyor ama oyunda hiçbir silahta görünmuyor nedeni nedir acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mertcan102

Arkadaşlar yeni karakterler oyun içi parayla alınıyor değil mi ?

Yeni karakterler çıktığında ilk bir hafta alınamıyor diye biliyorum, daha sonra oyun içi topladığın renownlar ile alabiliyorsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Psnde oyuna girerken ubisoft hesabiyla giris yapiyoruz acılan karekterler rank ve level psn hesabindami kaliyo yoksa ubisoft hesabina mi yaziliyo yani farkli bi psnden ayni ubisoft hesabiyla ilerleme ayni olabilir mi ?

• Dün geceden 1 saatlik bir yayın
  • Birlikte oynamak isteyenler ekleyebilir. Güzel bir ekip kurarsak daha eğlenceli hale gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whisperxx -- 5 Kasım 2018; 21:46:32 >
  • Hibana

• Les oyun yine calismiyor oyunu tümden bozdular ps4te
  • Sevecem yapacakları oyunu da kaka gibi serverlarını da... Bir tiki doğru düzgün yapamayan ezik, şerefsizler topluluğu.

• abı bu nasıl server xp gelmıyor oyundan kopuyoz server hata verıp kapanıyor,bu sorunlar sadece ps4 te mi var?xbox ve pc ne durumda acaba anlamadım ben bu işi

• quote:

Orijinalden alıntı: SonatKayahan

abı bu nasıl server xp gelmıyor oyundan kopuyoz server hata verıp kapanıyor,bu sorunlar sadece ps4 te mi var?xbox ve pc ne durumda acaba anlamadım ben bu işi

xbox one da sorunsuz.Twitter da r6s in hesabini takip diyorum her gun nerdeyse 3 kere serverlari acil bakima alacaz diye twit atiyolar

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    Adam ps4 e rx 480 takmis ya laaaa hocamn nasil yaptiniz bunu pm atarmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: EgeliLodos

Yok mu şu oyunu satan

Dijital olarak direk hesap var sattığım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonatKayahan

abı bu nasıl server xp gelmıyor oyundan kopuyoz server hata verıp kapanıyor,bu sorunlar sadece ps4 te mi var?xbox ve pc ne durumda acaba anlamadım ben bu işi

Online açıdan en sorunlu ps4 hocam. Ps4 den sonra pc den oynadım bu oyunu çok nadir oluyor bu sorunlar xbox desen kullananlar zaten hiç sorun yok diyor.

• SonatKayahan S kullanıcısına yanıt
    Bir kaç saat önce PC'de oynarken altta uplay internete bağlanamıyor hatası gelmişti ancak oyun sorunsuz çalışmaya devam ediyordu.Sanırım Uplay sunucuları kısa süreliğine çöktü.

• Duyduğum bir habere göre Ubisoft'un yaptığı açıklama sunucuların yeni katılan oyuncularla birlikte bu kadar kişiyi kaldırmadığı yönünde.

• Arkadaşlar daha önce de Funny Moments videolarını yapan tek Türk olduğumu söylemiştim. Serinin 10. Bölümünü dün gece yayınladım. Sizlerden tek ricam bana destek olmanız ve videoyu izleyenlerin video hakkındaki yapıcı eleştirileri. Bu sayede hem videolarımı geliştirebilir, hem de emeğimin karşılığı olarak daha fazla insana hitap edebilirim. Sonuçta biliyorsunuz bu işten gelir elde etmek şu an için imkansız. Benim tek istediğim daha fazla insanın izleyip videolarıma gülmesi. Okuduğunuz için teşekkürler :)

• 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.