Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (350. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
345.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TMRT

Oyunun çökme sebebi Ubisoft Club'da verilen haftalık görevler. Bunlardan birini tamamladığınız anda oyun sorgusuz sualsiz konsolda çökme yaparak ana menüye atıyor. Duruma göre görevi maç içerisinde tamamlamış olursanız çok kötü oluyor cidden maçın ortasında çat diye kapanıyor oyun. Bug var son güncellemede.
    Güncelleme sonra görev yaptım bende ödülü aldım çökmedi ama kardeşimle oynarken shift + f2 yaptığında bile defalarca çöktü, yüklenmedi. Hatası bile sorunlu bu ubisoft'un herkeste çökmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Güncelleme sonra görev yaptım bende ödülü aldım çökmedi ama kardeşimle oynarken shift + f2 yaptığında bile defalarca çöktü, yüklenmedi. Hatası bile sorunlu bu ubisoft'un herkeste çökmüyor.

Alıntıları Göster
    Bende de hiç çökmedi daha dün başladım 5-6 saat oynadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Alıntıları Göster
    Rainbow da shift+f2 yapmamak gibi bir seçenek yok. Başka birinin yüklenmesini beklerken illa girip bakıyorum internete. Birde bu yeni operatorler ne zaman açılacak, önceden ne kadar sonra satın alabileceğimizi görebiliyorduk, bu yeni menüyle beraber gözükmüyorlar. Raund arasındaki seçim ekranında da kilitli vs göstermiyor, direkt yoklar.

• Yahu 1 hafta geçti hala yeni operatörleri alamıyoruz. Ne zaman açılacak bunların kilitleri? Eskiden yazıyordu şimdi onlar da yazmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Rainbow da shift+f2 yapmamak gibi bir seçenek yok. Başka birinin yüklenmesini beklerken illa girip bakıyorum internete. Birde bu yeni operatorler ne zaman açılacak, önceden ne kadar sonra satın alabileceğimizi görebiliyorduk, bu yeni menüyle beraber gözükmüyorlar. Raund arasındaki seçim ekranında da kilitli vs göstermiyor, direkt yoklar.

Alıntıları Göster
    Hocam ben yeni başladım Steam'den 102 liraya en düşük sürümü aldım indirim beklemeye üşendim ama hiç operatör vermedi default olarak Çaylak var bi' tek puan - nam kazanıp onlarla açıyorum ama az puan geliyor gibi. 25 binlik operatörleri nasıl açacağım tonla şey var.

• quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Alıntıları Göster
    Benim görevler bittiği halde girip kontrol ediyorum alışkanlık olmuş. Operatörler yarın gelecek güncelleme 11 Eylülde geldi 18 Eylülde açılacak. Sayaç güncelleme geldikten hemen sonra vardı ama showcase nedeniyle kayboldu galiba anlamadım. Saat olarak da 17.00 olması lazım.

@Sarah Kerrigan Bende 1 haftadır hiç çökmedi ama bir sorun var.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Henüz denk gelmeyen varsa gecen bahsedilen scope sallanmasi bugu. Her scope da oluyor ama özellikle acog da sorun oluyor. Genelde villa haritasinda fark etmis millet.
    Bu arada gec oldu ama Uplay+ ile yeni operatörler acildi 1-2 gün sonra

• Deliricem oyun çöküyor, her yeni sezon da aynı mok.

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Operatörlerin birinde oynarken savunmadayken birden cep telefonu çalmaya başladı kapattım tekrar çalmaya başladı 2-3 kere falan yaptım bunu oyunda ama bi' daha hiç rastlamadım bu neydi tam olarak karşıdan biri böyle cep telefonu çaldırabiliyor mu yer tespiti için operasyona niye cep telefonuyla gitmişler onu da anlamadım.

Bir de bu sağ üstte akan yazılar var şu nickli adam battleeye tarafından banlandı vs. onlar tüm oyunla ilgili değil mi benim oynadığım 5v5 o anki maçla alakası yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5993D5759

Operatörlerin birinde oynarken savunmadayken birden cep telefonu çalmaya başladı kapattım tekrar çalmaya başladı 2-3 kere falan yaptım bunu oyunda ama bi' daha hiç rastlamadım bu neydi tam olarak karşıdan biri böyle cep telefonu çaldırabiliyor mu yer tespiti için operasyona niye cep telefonuyla gitmişler onu da anlamadım.

Bir de bu sağ üstte akan yazılar var şu nickli adam battleeye tarafından banlandı vs. onlar tüm oyunla ilgili değil mi benim oynadığım 5v5 o anki maçla alakası yok?
    O caldiran dokkaebi, telefon zaten kameralar icin mevcut. Cok fazla mantik arama. O banlar herkeste gözüküyor, ender de olsa senin oyundan da atilan olabiliyor.
  • https://www.youtube.com/watch?v=ck4s9MoVF58&feature=youtu.be yeni bir video yayınladım eleştirirseniz sevinirim
  • Bir de şöyle bir problem var. Halatla inip çıkarken kamerada ufak bir sarsıntı olurdu sağa ve sola doğru. O bozulmuş ve düz bir çizgide hiç sarsıntı olmadan inip çıkıyor.

Dokkabie'nin telefon aramalarında da telefon yan dönmüş ve elimizin içine girmiş durumda.

• Yeni operatörler satışa açıldı gözükmüyorsa oyunu kapatıp açın.
  • Son güncelleme oyunu bozdu galiba. Oyun rastgele zamanlarda donuyor ve tek çare Görev Yöneticisi'nden kapatmak.
  • Meksikalı deyince akla gelen;
    Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

Gerçekte olan;
    Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

Nerde eski operatörleri tasarlayan adamlar yav, pakistanlı mı çalıştırıyolar nedir son bikaç sezonda gelen kadın operatörleri aşırı çirkin yapmaya çalışmışlar sanki.

• -Bane kullanıcısına yanıt
    Victoria secret simulasyonu mu bu oyun?

• Pizza Steve kullanıcısına yanıt
    Eli yüzü düzgün modellenmiş operatör deyince bilinç altında yatanlarda öyle geliyorsa bilemem bro. PRO PLAYER MLG NO SCOPE %360'cilar kadar iyi bilmiyoruz(!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 19 Eylül 2019; 15:17:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Eli yüzü düzgün modellenmiş operatör deyince bilinç altında yatanlarda öyle geliyorsa bilemem bro. PRO PLAYER MLG NO SCOPE %360'cilar kadar iyi bilmiyoruz(!)
    yahu yukarda paylaştığın kadın victoria secret mankenleriyle aynı klasmanda. onu paylaşan sensin ben değil.
    ayrıca yeni meksikalı operatör erkek, kadın değil.
  • Pizza Steve kullanıcısına yanıt
    Viktorya secret olmasina gerek yok üstte attığım spiker, oyunun başından beri olan op.lara bak iq,cav,ela,hibana vs. onlar o klasmanda mi degil. Soylemek istedigim şu son 3 sezondur operatör modellemelerinde öncekilere göre gariplik var. Bir yapıyolar fıçı gibi yada suriye sınırındaki pyd'liler gibi. Mini etekli manken olsun demiyoruz ki niye takıldın buna? Insanin skin filan alası gezmez buna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 19 Eylül 2019; 15:33:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Viktorya secret olmasina gerek yok üstte attığım spiker, oyunun başından beri olan op.lara bak iq,cav,ela,hibana vs. onlar o klasmanda mi degil. Soylemek istedigim şu son 3 sezondur operatör modellemelerinde öncekilere göre gariplik var. Bir yapıyolar fıçı gibi yada suriye sınırındaki pyd'liler gibi. Mini etekli manken olsun demiyoruz ki niye takıldın buna? Insanin skin filan alası gezmez buna.
    Ya hocam erik gibi bi hatunun resmini atmışsın, şimdide viktoria secret gibi olmasına gerek yok diyip eski operatörlerden örnek vermişsin .Niye o hava durumu spikerini örnek veriyorsun o zaman.

Fıçı felan ayıp olmuyor mu? Gerçek hayattada kadınlara karşı böyle misin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pizza Steve -- 19 Eylül 2019; 15:50:35 >

• 
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.